HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  CTD Arnhem 2  ..16131614..15181320816125
2  CEMA/De Vaste Zet 2  ..813..131313111518814104
3  Heijmans Excelsior 2  412129....1414..1271077
4  Zenderstad  778121412..1013..8983
5  WSDV 4/Heteren CT  4..118....61111107761
6  DIOS/Eureka 2  67..6..811..17167671
7  Limburg CT  ..7..8..127109137666
  NDV Nieuwland  576..14913..12..7666
9  Dammend Tilburg 3 CT  296109..10....137459
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   75..79398....7148
11  Brainsport Brabant CT  028..1047..7..7138

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 8
za 05-01-2019     Dammend Tilburg 3 CT  -   Zenderstad  
10
-
10
R
   Heijmans Excelsior 2  -   NDV Nieuwland  
14
-
6
 Ties Slagter (1032) - Joop Kwakernaak (1022) 1-19Partij
 Jack Kops (1003) - Pelle Sterk (1203) 0-26Partij
 Frank Reijkers (1010) - Albert van de Berg (910) 1-18Partij
 Joop Achterstraat (964) - Peter Heikoop (895) 2-04Partij
 Noud de Groot (808) - Piet Verkaik (994) 2-02Partij
 Gijs voor de Poorte (1095) - Jan Alting (911) 2-010Partij
 Frans Engels (864) - Cees de Jong (819) 1-15Partij
 Arnold Beset (831) - Harry Kramer (714) 2-03Partij
 Jan Bergmans (732) - Bert Kooij (823) 1-17Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Aart de Gans (559) 2-01Partij
   WSDV 4/Heteren CT  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Cor Langeveld (1097) - Jos Lamers (965) 2-010Partij
 Wim van Mourik (1004) - Willie Peelen (865) 2-04Partij  
 Kees Maliepaard (995) - Roy Slagter (818) 0-23Partij
 Hans Luchies (933) - Piet Zegers (862) 2-02Partij
 Mara Langeveld (957) - Jo ten Westeneind (998) 1-15Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Ton Holla (707) 1-17Partij
 Merel van der Heijden (570) - Linsey van Leeuwen (498) 2-08Partij
 Csongor Bártfai  - Simen Elskamp (454) 0-26Partij
 Erik van Wingerden (437) - Raf Neuhaus  1-11Partij
 Mila Rijlaarsdam  - Fleur Kruysmulder  0-29Partij
   CTD Arnhem 2  -   DIOS/Eureka 2  
14
-
6
 Theo Willemsen (1044) - Herman Pijnenburg (813) 2-09Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Martin Kole (765) 2-02Partij
 Arnout Mossink (984) - Ivar Jansen (793) 2-03Partij
 Wilrick Wonnink (1103) - Jasper Kole (895) 2-04Partij
 Rommy Moerlie (961) - Paul Stevelmans (762) 1-11Partij
 Rein Bergsma (999) - Johan Evens (825) 2-05Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 0-29Partij
 Sammy Brijobhokun (822) - Albert Mol (458) 2-06Partij
 Ton Berends (984) - Melvin Koullen (729) 1-18Partij
 Henk Mahboeb (970) - Jacques van den Borst (1040) 0-27Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Limburg CT  
13
-
7
 Renaud Braye  - Peter Bronstring (988) 2-02Partij  
 Clemens Crucius (1030) - Leo Nagels (985) 1-110Partij  
 Ton van Hove (1007) - Henri Grau (957) 0-29Partij
 Frans Goossens (802) - Marcin Czeladzinski (1032) 1-16Partij
 Dré Peeters (809) - Jeroen Huskens (823) 1-17Partij
 Dieter van Gortel (1011) - Dré Verheggen (963) 2-01Partij
 Martin van der Hout (1065) - Erik de Gouw (864) 2-03Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Michel Trouet (931) 1-18Partij
 Wil Janssen (880) - Theo Blom (608) 2-05Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Ben Willems (858) 1-14Partij