HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  CTD Arnhem 2  ..161314161514181320918139
2  CEMA/De Vaste Zet 2  ..81313..1313111518814104
3  Heijmans Excelsior 2  41212..914..14161281293
4  Zenderstad  7781412..1210131491197
5  DIOS/Eureka 2  67..612118..17168883
6  WSDV 4/Heteren CT  4..11886..1111108769
7  NDV Nieuwland  576..91413912..8675
8  Limburg CT  67..812..7109138672
9  Dammend Tilburg 3 CT  29610..91110..138670
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   75473989....8152
11  Brainsport Brabant CT  0286410..77..8144

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
za 19-01-2019     Limburg CT  -   CTD Arnhem 2  
6
-
14
 Leo Nagels (985) - Wilrick Wonnink (1103) 1-19Partij
 Peter Bronstring (988) - Rommy Moerlie (961) 2-04Partij
 Henri Grau (957) - Sander Neutel (1147) 1-17Partij
 Renzo Rubele  - Arnout Mossink (984) 0-26Partij
 Theo Blom (608) - Douwe Hokwerda (1157) 0-25Partij  
 Michel Trouet (931) - Aroen Bholasingh (822) 1-110Partij
 Luc Jennes (955) - Henk Mahboeb (970) 0-23Partij
 Jeroen Huskens (823) - Ton Berends (984) 0-22Partij
 Ben Willems (858) - Rein Bergsma (999) 0-21Partij
 Erik de Gouw (864) - Theo Willemsen (1044) 1-18Partij
   DIOS/Eureka 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
12
-
8
 Ivar Jansen (793) - Cor Langeveld (1097) 1-110Partij
 Remon Gadjradj (932) - Henk Hoksbergen (1005) 1-14Partij
 Marijn Jans (938) - Mara Langeveld (957) 1-18Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Jeroen Gijsbers (420) 2-02Partij
 Jasper Kole (895) - Wim van Mourik (1004) 1-19Partij
 Folkert Jansen (830) - Kees Maliepaard (995) 2-06Partij
 Leo Holtman (629) - Hans Luchies (933) 0-23Partij
 Melvin Koullen (729) - Jasper Overbeek (398) 2-07Partij
 Albert Mol (458) - Mila Rijlaarsdam  0-25Partij
 Bram Kole jr. (1009) - Erik van Wingerden (437) 2-01Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Heijmans Excelsior 2  
4
-
16
 Gerard Boogaars (1000) - Harry Doomernik (1117) 0-29Partij
 Jacob Reiffers (1024) - Frank Reijkers (1010) 1-17Partij
 Jos Lamers (965) - Jack Kops (1003) 1-110Partij
 Roy Slagter (818) - Joop Achterstraat (964) 0-26Partij
 Ton Holla (707) - Gijs voor de Poorte (1095) 0-23Partij
 Piet Zegers (862) - Ties Slagter (1032) 0-21Partij
 Linsey van Leeuwen (498) - Arnold Beset (831) 0-28Partij
 Raf Neuhaus  - Noud de Groot (808) 0-24Partij
 Simen Elskamp (454) - Jan Bergmans (732) 0-25Partij
 Fleur Kruysmulder  - niet opgekomen  2-02R
   NDV Nieuwland  -   Dammend Tilburg 3 CT  
9
-
11
 Pelle Sterk (1203) - Frits van Tilborg (1044) 1-17Partij
 Peter Heikoop (895) - Ton Sprangers (937) 0-26Partij
 Joop Kwakernaak (1022) - Yuri Derks (503) 0-29Partij  
 Albert van de Berg (910) - Martijn Kool (995) 2-08Partij
 Jan Alting (911) - Patrick Botland (925) 1-110Partij
 Piet Verkaik (994) - Piet Jonkers (769) 2-03Partij
 Wim t Lam (850) - Cees van Belle (853) 1-11Partij
 Jan van Haarlem (718) - Herman Lamberts (852) 0-24Partij
 Bert Kooij (823) - Casper Derks  1-15Partij
 Aart de Gans (559) - Peter van Poppel (452) 1-12Partij
   Zenderstad  -   Brainsport Brabant CT  
14
-
6
 Kumar Bihari (968) - Wiebe Cnossen (969) 1-110Partij
 Jacco Scheper (963) - Piet van Erp (885) 2-09Partij
 Gerard Bakker (965) - Yaroslav Gilevych (541) 2-06Partij
 Roald Scheper (717) - Alexandra Novikova  2-01Partij
 Theo van Londen (913) - Jozef Donkers (857) 2-07Partij
 Arie Koster (960) - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-28Partij
 Henny Pikker (690) - Aleksandra Pechenizka  2-03Partij
 Patrick van der Tol (929) - Jan Kornilov (862) 1-15Partij
 RenĂ© Nurmohamed (628) - Lev Gilevych (666) 0-22Partij
 Ben van der Linden (932) - Alexei Ovsyanko  2-04Partij