HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  DES Lunteren 4  14101116101415141411161120145
2  Limburg CT  6111114101411141012131118126
3  De Variant  109128111214151513161117135
4  Zenderstad  99813171412181614161116146
5  Heijmans Excelsior 2  46127131011121311171115116
6  CEMA/De Vaste Zet 2  10109371015151310141112116
7  NDV Nieuwland  6686101010121710181110113
8  DIOS/Eureka 2  5968951014131115119105
9  Dammend Tilburg 3 CT  6652858613131711689
10  Lent VBI Nijmegen CT  6105477377141311583
11  Brainsport Eindhoven 2 CT  9876910109761311494
12  De Waarddammers CT  4744362537711052

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     Zenderstad  -   Lent VBI Nijmegen CT  
16
-
4
 Bert Habets (1146) - Jacob Reiffers (1025) 2-04Partij
 Jacco Scheper (955) - Peter Litjens (990) 1-11Partij
 Ed Kok (1114) - Gerard Boogaars (1015) 1-15Partij
 Arie Koster (958) - Jos Lamers (952) 1-18Partij
 Hans Verhoeven (899) - Ton Holla (726) 2-03Partij  
 Patrick van der Tol (929) - Fleur Kruysmulder  2-09Partij  
 Rob de Meij (940) - Linsey van Leeuwen (573) 2-07Partij
 Theo van Londen (921) - Stefanya Baliakina (507) 1-16Partij
 Bram Bekkers (602) - Simen Elskamp (441) 2-02Partij
 Roald Scheper (718) - Raf Neuhaus (399) 2-010Partij  
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   DES Lunteren 4  
10
-
10
 Bert Verton (1070) - Wim Schaafsma (962) 0-210Partij  
 Ton van Hove (956) - Bert van Harten  1-13Partij  
 Wiel Maertzdorf (1192) - Bram Cysouw (997) 1-16Partij  
 Krzysztof Juszczak  - Marinus Willemsen  1-15Partij
 Clemens Crucius (1046) - Chris Versteegen (1050) 1-18Partij  
 Dieter van Gortel (1006) - Michel Hendriksen Jr. (752) 1-17Partij
 Dré Peeters (817) - Michel Hendriksen Sr. (927) 2-09Partij
 Frans Goossens (827) - Willem Stunnenberg (1061) 0-24Partij
 Jan Schoenmakers (817) - Erwin Jochemsen (944) 1-12Partij
 Wil Janssen (900) - Jan Heij (751) 2-01Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   Heijmans Excelsior 2  
8
-
12
 Robert de Abreu (922) - Ties Slagter (1053) 0-21Partij
 Martijn Kool (966) - Frank Reijkers (1010) 2-09Partij
 Cees van Belle (841) - Jack Kops (1003) 0-27Partij
 Frits van Tilborg (1043) - Hendrik-Jan Beekman (947) 0-22Partij
 Patrick Botland (907) - Joop Achterstraat (943) 1-110Partij
 Herman Lamberts (868) - Frans Engels (875) 1-18Partij
 Peter Moonen (921) - Arnold Beset (829) 0-25Partij
 Piet Jonkers (746) - Johan Alidarso (726) 2-07Partij  
 Nick van het Westeinde (826) - Rens van den Boer  2-06Partij
 Mathieu van Lieshout  - Jan Bergmans (742) 0-23Partij
   De Waarddammers CT  -   Limburg CT  
7
-
13
 Mari Dame (1037) - Marcin Czeladzinski (1035) 1-11Partij
 Ton van Houwelingen (797) - Dré Verheggen (937) 1-19Partij
 Ezra Reinders  - Michel Trouet (909) 0-26Partij
 Jorrit Roest (520) - Jeroen Huskens (818) 0-28Partij
 Machiel Hoogendoorn (946) - Haije Kroodsma (822) 1-110Partij
 Matthias Westland  - Wim Sanders (910) 0-25Partij
 Lucas Flier  - Erik de Gouw (849) 0-22Partij
 Arjen Verboon  - Ben Willems (807) 1-17Partij
 Bert Terlouw (853) - Theo Blom (618) 2-03Partij
 Ruben Baartman  - Jac Hannen (838) 1-14Partij  
   NDV Nieuwland  -   Brainsport Eindhoven 2 CT  
10
-
10
 Pelle Sterk (1217) - Gerard Welling (966) 1-18Partij
 Joop Kwakernaak (1021) - Alexei Ovsyanko (506) 1-19Partij
 Jan Alting (901) - Ad Peerenboom (499) 2-03Partij
 Cees de Jong (817) - Oleksandra Chumachenko (617) 0-26Partij
 Bert Kooij (820) - Jozef Donkers (847) 1-17Partij
 Piet Verkaik (973) - Henk van der Heijden (705) 1-12Partij  
 Wim t Lam (851) - Wiebe Cnossen (984) 0-25Partij
 Albert van de Berg (934) - Piet van Erp (884) 0-24Partij
 Peter Heikoop (861) - Tanya-Marie Cnossen (792) 2-010Partij
 Ralph de Jager (718) - Maksym Chumachenko  2-01Partij
   De Variant  -   DIOS/Eureka 2  
14
-
6
 Jan Kerkhofs (988) - Maarten Everduim (1022) 1-17Partij
 Martin de Wolf (1163) - Ivar Jansen (801) 2-09Partij
 Hans Bomgaars (1085) - Raymond Vandecaetsbeek (891) 1-12Partij
 Jan de Wolf (1156) - Herman Pijnenburg (838) 1-110Partij
 Daniëlla de Vos (1023) - Bram Kole jr. (1010) 1-11Partij
 Franklin Denissen (1020) - Marijn Jans (914) 2-05Partij
 Mark Klaassen (1033) - Folkert Jansen (844) 0-28Partij
 Mark de Wolf (1020) - Paul Stevelmans (779) 2-03Partij
 Johan Konings (988) - Marcel Karssing (828) 2-06Partij
 Rob van Lien (917) - Harry Disch (631) 2-04Partij