HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456WePuBs
1  Samen Sterk 2  ......10..124
  De Waarddammers CT  ........10124
3  Denk en Zet Culemborg 2  ....8....110
  Alblasserdam  ....8....110
5  DOS Delft  6........10-4
  Scheveningen  ..6......10-4

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     RDC Rijnsburg 2  -   Haarlemse Damclub 3  
-
   Samen Sterk 2  -   DOS Delft  
10
-
6
 Bram Doeves (1115) - Henk Valk (1022) 1-13Partij
 Louis de Frankrijker (988) - Jordy van der Lugt (1000) 1-18Partij
 Hans Stolwijk (836) - Jan Eekhout (824) 1-12Partij
 Dick de Jong (815) - Loek Tillemans (932) 2-04Partij
 Robert van Diggele (812) - Rob Smits (884) 2-05Partij
 Arie van Diggele (864) - Rolan van der Lugt (915) 0-26Partij  
 Martien Out (1154) - Cees van Atten (816) 1-17Partij
 Eelco Kuipers (789) - Jan Schreurs (559) 2-01Partij
   De Waarddammers CT  -   Scheveningen  
10
-
6
 Bert Baars (932) - Arend van Beelen (987) 1-18Partij
 Machiel Hoogendoorn (900) - Piet Rozenboom (1032) 1-17Partij
 Bas Vink (842) - Johan Pronk (975) 2-04Partij
 Kees van Dijk (941) - Arie te Lindert (938) 0-25Partij
 Teus van Dijk (898) - Joke van der Meijden (568) 1-13Partij
 Simon Rompa (888) - John Kolstee (770) 2-01Partij
 Kees Osté (758) - Gerda van der Meijden (477) 2-06Partij
 Johan Tol (672) - Nel Lindhout (685) 1-12Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   Alblasserdam  
8
-
8
 John van den Borst (1338) - Mijndert Verkaik (1142) 2-01Partij
 Henk Ruesink (1184) - Marcel van der Most (1044) 1-18Partij
 Jan Riesthuis (1048) - Ruben Groenendijk (1022) 1-12Partij
 Ebbo de Jong (965) - Remco Korteland (1013) 1-15Partij
 Albert Cramer (474) - Dylan Jongeneel (907) 0-26Partij
 Jacques van den Borst (1049) - Teus Stam (1043) 2-04Partij
 Hend de Jager (549) - Aat Verhaar (972) 0-23Partij
 Peter Kers (830) - Corwin Vlot (789) 1-17Partij
   Constant Charlois Rotterdam 3  -   DEZ Reeuwijk  
-