HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Kolobrzeg 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Andrew Tjon A Ong MF 2197   Vet   9 4 5 0 13   2098.11     2197  
2   Evgeni Gurkov MF 2205   Vet   9 3 6 0 12   2088.44     2205  
3   Alexander Rats MF 2179   Vet   9 4 4 1 12   2009.44     2179  
4   Vaidas Puociauskas  2074   Vet   9 3 5 1 11   2109.89     2074  
5   Oleksandr Zhygalin  2081   Vet   9 2 7 0 11   2092.33     2081  
6   Leon Mikulicz MF 2072   Vet   9 2 7 0 11   2087.11     2072  
7   Piotr Paluch MF 2120   Vet   9 2 7 0 11   2071.67     2120  
8   Miroslaw Kobylinski MF 2112   Vet   9 2 7 0 11   2039.44     2119  
9   Fabrice Maggiore MF 2146   Vet   9 4 3 2 11   2035.11     2146  
10   Sergei Fadeev  2110   Vet   9 2 7 0 11   2004.89     2110  
11   Zoja Uvachan  2018   Vet   9 2 6 1 10   2124.33     2018  
12   Vaclav Krista MI 2146   Vet   9 2 6 1 10   2093.78     2146  
13   Juri Geisenblas MF 2101   Vet   9 3 4 2 10   2069.11     2098  
14   Theo Tesselaar  2070   Vet   9 3 4 2 10   2064.00     2070  
15   Gerard Bruins  1982   Vet   9 2 6 1 10   2060.78     1982  
16   Andrey Napreenkov MF 2110   Vet   9 2 6 1 10   2026.89     2110  
17   Irina Pashkevich GMIF 2106   Vet   9 2 6 1 10   2016.33     2106  
18   Fidele Nimbi MF 2106   Vet   9 2 6 1 10   1992.33     2106  
19   Bert Begeman  1984   Vet   9 2 5 2 9   2133.89     1984  
20   Leo Peters  1940   Vet   9 3 3 3 9   2057.44     1940  
21   Sergey Kuropatov  1983   Vet   9 1 7 1 9   2056.67     1983  
22   Stanislaw Urbanek  2046   Vet   9 1 7 1 9   2048.89     2046  
23   Janis Lelis MF 2048   Vet   9 2 5 2 9   2024.67     2048  
24   Juri Lebedev  2024   Vet   9 3 3 3 9   2017.11     2024  
25   Jan Mamet  1951   Vet   9 2 5 2 9   2016.00     1951  
26   Nikita Agafonov    Vet   9 1 7 1 9   2003.67     2112  
27   Shlomo Borohov  1997   Vet   9 2 4 3 8   2065.33     1997  
28   Jan T. Terpstra  1900   Vet   9 2 4 3 8   1983.89     1900  
29   Vaclav Marek  1962   Vet   9 1 6 2 8   1981.33     1962  
30   Gerrit Reitsma  1919   Vet   9 1 6 2 8   1967.11     1919  
31   Jan Koerselman  2001   Vet   9 3 2 4 8   1962.89     2001  
32   Raphaël Zdoroviak MF 2108   Vet   9 2 3 4 7   2018.00     2108  
33   Jaroslav Novotny  1966   Vet   9 2 3 4 7   1952.44     1966  
34   Grigorii Saienko  1882   Vet   9 1 5 3 7   1951.78     1882  
35   Harrie Hoonhorst  1928   Vet   9 2 3 4 7   1912.22     1928  
36   Francesco Militello  1955   Vet   9 1 5 3 7   1891.67     1955  
37   Eugeniusz Woznica  2022   Vet   9 1 4 4 6   1992.11     2022  
38   Alevtina Boguto    Vet   9 1 4 4 6   1909.78     1712  
39   Ype Feenstra    Vet   9 0 4 5 4   1900.11     1713  
40   Tom Huizinga  1759   Vet   9 0 3 6 3   1920.00     1759  
 Ronde 9 
 za 12-04-2014  Andrew Tjon A Ong (2197) - Miroslaw Kobylinski (2112) 1-1Partij
 Leon Mikulicz (2072) - Evgeni Gurkov (2205) 1-1
 Theo Tesselaar (2070) - Alexander Rats (2179) 0-2
 Piotr Paluch (2120) - Vaidas Puociauskas (2074) 1-1
 Andrey Napreenkov (2110) - Oleksandr Zhygalin (2081) 1-1
 Juri Geisenblas (2101) - Vaclav Krista (2146) 1-1
 Bert Begeman (1984) - Fabrice Maggiore (2146) 0-2
 Leo Peters (1940) - Sergei Fadeev (2110) 0-2
 Zoja Uvachan (2018) - Fidele Nimbi (2106) 1-1
 Stanislaw Urbanek (2046) - Nikita Agafonov  1-1
 Shlomo Borohov (1997) - Irina Pashkevich (2106) 0-2
 Janis Lelis (2048) - Sergey Kuropatov (1983) 1-1
 Raphaël Zdoroviak (2108) - Gerard Bruins (1982) 0-2
 Juri Lebedev (2024) - Grigorii Saienko (1882) 2-0
 Vaclav Marek (1962) - Jan Koerselman (2001) 1-1
 Jaroslav Novotny (1966) - Jan Mamet (1951) 0-2
 Gerrit Reitsma (1919) - Alevtina Boguto  1-1
 Harrie Hoonhorst (1928) - Francesco Militello (1955) 1-1
 Jan T. Terpstra (1900) - Ype Feenstra  2-0
 Tom Huizinga (1759) - Eugeniusz Woznica (2022) 1-1