HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Evgeni Gurkov MF 2178   Vet   9 4 5 0 13 73 85
2   Jeroen Kos MF 2193   Vet   9 3 6 0 12 76 89
3   Iwan Kostionow MI 2264   Vet   9 4 4 1 12 75 88
4   Janis Arinsh  2115   Vet   9 3 5 1 11 74 87
5   Virgilijus Zutautas MF 2130   Vet   9 3 5 1 11 71 84
6   Leon Mikulicz MF 2077   Vet   9 2 6 1 10 69 82
7   Ramunas Viskantas    Vet   9 3 4 2 10 66 78
8   Piotr Paluch MF 2119   Vet   9 2 4 3 8 65 76
9   Francesco Militello  1911   Vet   9 2 4 3 8 50 61
10   Edward Twardy  1876   Vet   9 2 3 4 7 55 65
11   Wioletta Flisikowska  1945   Vet   9 1 5 3 7 50 62
12   Didier Basset  1840   Vet   9 1 1 7 3 53 63
Evgeni GurkovJeroen KosIwan Kostionow
Janis ArinshVirgilijus ZutautasLeon Mikulicz
Piotr PaluchFrancesco Militello
Edward TwardyDidier Basset
 Ronde 9 
 za 02-12-2017  Egbert Koning (1791) - Zenon Sitarz (1900) 0-2Partij
 Francesco Militello (1911) - Didier Basset (1840) 2-0Partij
 Jan Mamet (1919) - Robert Töpfer (1973) 0-2Partij
 Edward Twardy (1876) - Reinout Sloot (2020) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1996) - Jan Koerselman (1898) 1-1Partij
 Leo Peters (2011) - Piotr Paluch (2119) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1926) - Ludmila Petrova (1894) 2-0Partij
 Wim Koopman (1968) - Christian Guerbert (2022) 1-1Partij
 Vaidas Puociauskas (2119) - Zoja Uvachan (2019) 2-0Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) - Leon Mikulicz (2077) 1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2106) - Ramunas Viskantas  1-1Partij
 Janis Lelis (2035) - Virgilijus Zutautas (2130) 0-2Partij
 Ryszard Suder  - Peter van der Stap (2191) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2181) - Raphaël Zdoroviak (2092) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2218) - Juri Geisenblas (2107) 1-1Partij
 Frank Teer (2228) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Daniele Berté (2154) - Fidele Nimbi (2180) 1-1Partij
 Janis Arinsh (2115) - Evgeni Gurkov (2178) 0-2Partij
 Fred Ivens (2215) - Jeroen Kos (2193) 1-1Partij
 Iwan Kostionow (2264) - Henk de Witt (2156) 1-1Partij