HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vaidas Puociauskas MF 2119   Vet   2 2 0 0 4 0 2
  Jeroen Kos MF 2193   Vet   2 2 0 0 4 0 2
  Frank Teer MI 2228   Vet   2 2 0 0 4 0 2
  Henk de Witt  2156   Vet   2 2 0 0 4 0 2
5   Virgilijus Zutautas MF 2130   Vet   2 1 1 0 3 0 3
  Jakov Shaus MF 2218   Vet   2 1 1 0 3 0 3
  Andrey Napreenkov MF 2106   Vet   2 1 1 0 3 0 3
8   Leon Mikulicz MF 2077   Vet   2 1 1 0 3 0 3
9   Fidele Nimbi MF 2180   Vet   2 1 1 0 3 0 3
  Peter van der Stap MF 2191   Vet   2 1 1 0 3 0 3
  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2053   Vet   2 1 1 0 3 0 2
12   Raivo Rist MF 2149   Vet   2 1 1 0 3 0 1
13   Raphaël Zdoroviak MF 2092   Vet   2 1 1 0 3 0 1
14   Anton Schotanus MF 2181   Vet   2 1 1 0 3 0 1
  Janis Arinsh  2115   Vet   2 1 1 0 3 0 1
  Piotr Paluch MF 2119   Vet   2 1 1 0 3 0 1
17   Janis Lelis MF 2035   Vet   2 1 0 1 2 0 4
  Ryszard Suder    Vet   2 1 0 1 2 0 4
  Fred Ivens MF 2215   Vet   2 1 0 1 2 0 4
  Juri Geisenblas MF 2107   Vet   2 1 0 1 2 0 4
  Daniele Berté MF 2154   Vet   2 1 0 1 2 0 4
  Zoja Uvachan  2019   Vet   2 1 0 1 2 0 4
  Iwan Kostionow MI 2264   Vet   2 1 0 1 2 0 3
  Egbert Koning  1791   Vet   2 1 0 1 2 0 3
  Evgeni Gurkov MF 2178   Vet   2 0 2 0 2 0 3
  Wim Koopman  1968   Vet   2 1 0 1 2 0 3
  Reinout Sloot  2020   Vet   2 1 0 1 2 0 2
  Vaclav Marek  1926   Vet   2 1 0 1 2 0 2
  Edward Twardy  1876   Vet   2 1 0 1 2 0 2
30   Victors Mateiko  1996   Vet   2 0 1 1 1 0 3
  Jan Mamet  1919   Vet   2 0 1 1 1 0 3
  Ludmila Petrova  1894   Vet   2 0 1 1 1 0 3
  Leo Peters  2011   Vet   2 0 1 1 1 0 3
  Ramunas Viskantas    Vet   2 0 1 1 1 0 3
  Jan Koerselman  1898   Vet   2 0 1 1 1 0 3
36   Wioletta Flisikowska  1945   Vet   2 0 0 2 0 0 4
  Zenon Sitarz  1900   Vet   2 0 0 2 0 0 4
38   Francesco Militello  1911   Vet   2 0 0 2 0 0 3
39   Robert Töpfer  1973   Vet   2 0 0 2 0 0 3
40   Christian Guerbert  2022   Vet   2 0 0 2 0 0 3
  Didier Basset  1840   Vet   2 0 0 2 0 0 3
  Dummy    Vet   2 0 0 2 0 0 2
Vaidas PuociauskasJeroen KosFrank Teer
Henk de WittVirgilijus ZutautasJakov Shaus
Andrey NapreenkovLeon MikuliczFidele Nimbi
Peter van der StapRomualda Shidlauskene-VitkauskaiteRaivo Rist
Raphael ZdoroviakAnton SchotanusJanis Arinsh
Piotr PaluchJanis Lelis
Fred IvensJuri Geisenblas
 Ronde 2 
 ma 27-11-2017  Wim Koopman (1968) - Didier Basset (1840) 2-0Partij
 Edward Twardy (1876) - Robert Töpfer (1973) 2-0Partij
 Zoja Uvachan (2019) - Zenon Sitarz (1900) 2-0Partij
 Francesco Militello (1911) - Reinout Sloot (2020) 0-2Partij
 Christian Guerbert (2022) - Vaclav Marek (1926) 0-2Partij
 Wioletta Flisikowska (1945) - Janis Lelis (2035) 0-2Partij
 Ludmila Petrova (1894) - Iwan Kostionow (2264) 0-2Partij
 Jan Koerselman (1898) - Raphaël Zdoroviak (2092) 0-2Partij
 Janis Arinsh (2115) - Ramunas Viskantas  2-0Partij
 Piotr Paluch (2119) - Jan Mamet (1919) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Victors Mateiko (1996) 2-0Partij
 Leo Peters (2011) - Anton Schotanus (2181) 0-2Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Henk de Witt (2156) - Ryszard Suder  2-0Partij
 Leon Mikulicz (2077) - Peter van der Stap (2191) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2180) - Andrey Napreenkov (2106) 1-1Partij
 Juri Geisenblas (2107) - Jeroen Kos (2193) 0-2Partij
 Fred Ivens (2215) - Vaidas Puociauskas (2119) 0-2Partij
 Virgilijus Zutautas (2130) - Jakov Shaus (2218) 1-1Partij
 Frank Teer (2228) - Daniele Berté (2154) 2-0Partij