HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leon Mikulicz MF 2077   Vet   1 1 0 0 2 0 0
2   Henk de Witt  2156   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Ryszard Suder    Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Andrey Napreenkov MF 2106   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Vaidas Puociauskas MF 2119   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Jeroen Kos MF 2193   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Jakov Shaus MF 2218   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Fred Ivens MF 2215   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Virgilijus Zutautas MF 2130   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Daniele Berté MF 2154   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Peter van der Stap MF 2191   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Juri Geisenblas MF 2107   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Fidele Nimbi MF 2180   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Frank Teer MI 2228   Vet   1 1 0 0 2 0 0
  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2053   Vet   1 1 0 0 2 0 0
16   Anton Schotanus MF 2181   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Janis Arinsh  2115   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan Koerselman  1898   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan Mamet  1919   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Evgeni Gurkov MF 2178   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Ludmila Petrova  1894   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Piotr Paluch MF 2119   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Leo Peters  2011   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
24   Raivo Rist MF 2149   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
25   Victors Mateiko  1996   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
  Ramunas Viskantas    Vet   1 0 1 0 1 -1 0
27   Raphaël Zdoroviak MF 2092   Vet   1 0 1 0 1 -1 0
28   Edward Twardy  1876   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Christian Guerbert  2022   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
30   Robert Töpfer  1973   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
31   Janis Lelis MF 2035   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Vaclav Marek  1926   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Egbert Koning  1791   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Wioletta Flisikowska  1945   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Reinout Sloot  2020   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Zenon Sitarz  1900   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Zoja Uvachan  2019   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Wim Koopman  1968   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Iwan Kostionow MI 2264   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
  Didier Basset  1840   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
42   Francesco Militello  1911   Vet   1 0 0 1 0 -2 0
Leon MikuliczHenk de Witt
Andrey NapreenkovVaidas PuociauskasJeroen Kos
Jakov ShausFred IvensVirgilijus Zutautas
Daniele BertePeter van der StapJuri Geisenblas
Fidele NimbiFrank TeerRomualda Shidlauskene-Vitkauskaite
Anton SchotanusJanis ArinshJan Koerselman
Evgeni Gurkov
 Ronde 1 
 ma 27-11-2017  Egbert Koning (1791) - Leon Mikulicz (2077) 0-2Partij
 Andrey Napreenkov (2106) - Didier Basset (1840) 2-0Partij
 Edward Twardy (1876) - Juri Geisenblas (2107) 0-2Partij
 Raphaël Zdoroviak (2092) - Ludmila Petrova (1894) 1-1Partij
 Jan Koerselman (1898) - Janis Arinsh (2115) 1-1Partij
 Vaidas Puociauskas (2119) - Zenon Sitarz (1900) 2-0Partij
 Ramunas Viskantas  - Piotr Paluch (2119) 1-1Partij
 Virgilijus Zutautas (2130) - Francesco Militello (1911) 2-0Partij
 Jan Mamet (1919) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Daniele Berté (2154) - Vaclav Marek (1926) 2-0Partij
 Wioletta Flisikowska (1945) - Henk de Witt (2156) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2191) - Wim Koopman (1968) 2-0Partij
 Robert Töpfer (1973) - Fidele Nimbi (2180) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2181) - Victors Mateiko (1996) 1-1Partij
 Leo Peters (2011) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2193) - Zoja Uvachan (2019) 2-0Partij
 Reinout Sloot (2020) - Fred Ivens (2215) 0-2Partij
 Jakov Shaus (2218) - Christian Guerbert (2022) 2-0Partij
 Janis Lelis (2035) - Frank Teer (2228) 0-2Partij
 Iwan Kostionow (2264) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) 0-2Partij