HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Frank Teer MI 2228   Vet   3 3 0 0 6 4 8
2   Jeroen Kos MF 2193   Vet   3 2 1 0 5 4 9
  Vaidas Puociauskas MF 2119   Vet   3 2 1 0 5 4 9
4   Virgilijus Zutautas MF 2130   Vet   3 2 1 0 5 3 7
5   Jakov Shaus MF 2218   Vet   3 1 2 0 4 4 9
  Peter van der Stap MF 2191   Vet   3 1 2 0 4 4 8
7   Leon Mikulicz MF 2077   Vet   3 1 2 0 4 4 8
8   Andrey Napreenkov MF 2106   Vet   3 1 2 0 4 4 8
  Fidele Nimbi MF 2180   Vet   3 1 2 0 4 4 8
10   Raivo Rist MF 2149   Vet   3 1 2 0 4 3 7
11   Raphaël Zdoroviak MF 2092   Vet   3 1 2 0 4 3 7
12   Anton Schotanus MF 2181   Vet   3 1 2 0 4 3 7
  Piotr Paluch MF 2119   Vet   3 1 2 0 4 3 7
  Janis Arinsh  2115   Vet   3 1 2 0 4 3 7
15   Janis Lelis MF 2035   Vet   3 2 0 1 4 2 8
  Henk de Witt  2156   Vet   3 2 0 1 4 2 8
  Daniele Berté MF 2154   Vet   3 2 0 1 4 2 8
  Juri Geisenblas MF 2107   Vet   3 2 0 1 4 2 7
  Fred Ivens MF 2215   Vet   3 2 0 1 4 2 7
  Evgeni Gurkov MF 2178   Vet   3 1 2 0 4 2 5
  Iwan Kostionow MI 2264   Vet   3 2 0 1 4 2 5
22   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2053   Vet   3 1 1 1 3 4 9
  Victors Mateiko  1996   Vet   3 1 1 1 3 4 8
  Jan Mamet  1919   Vet   3 1 1 1 3 4 8
  Ramunas Viskantas    Vet   3 1 1 1 3 4 8
  Jan Koerselman  1898   Vet   3 1 1 1 3 4 8
27   Zoja Uvachan  2019   Vet   3 1 0 2 2 4 9
  Egbert Koning  1791   Vet   3 1 0 2 2 4 8
  Wim Koopman  1968   Vet   3 1 0 2 2 4 8
  Ryszard Suder    Vet   3 1 0 2 2 4 8
  Vaclav Marek  1926   Vet   3 1 0 2 2 4 8
  Reinout Sloot  2020   Vet   3 1 0 2 2 4 8
33   Edward Twardy  1876   Vet   3 1 0 2 2 3 7
34   Didier Basset  1840   Vet   3 1 0 2 2 2 6
35   Ludmila Petrova  1894   Vet   3 0 1 2 1 4 8
  Leo Peters  2011   Vet   3 0 1 2 1 4 8
  Wioletta Flisikowska  1945   Vet   3 0 1 2 1 4 8
38   Zenon Sitarz  1900   Vet   3 0 1 2 1 2 7
39   Francesco Militello  1911   Vet   3 0 1 2 1 2 7
40   Robert Töpfer  1973   Vet   3 0 1 2 1 2 6
41   Christian Guerbert  2022   Vet   3 0 0 3 0 3 7
42   Dummy    Vet   3 0 0 3 0 2 4
Frank TeerJeroen KosVaidas Puociauskas
Virgilijus ZutautasJakov ShausPeter van der Stap
Leon MikuliczAndrey NapreenkovFidele Nimbi
Raivo RistRaphael ZdoroviakAnton Schotanus
Piotr PaluchJanis ArinshJanis Lelis
Henk de WittDaniele BerteJuri Geisenblas
Fred IvensEvgeni Gurkov
 Ronde 3 
 di 28-11-2017  Zenon Sitarz (1900) - Wioletta Flisikowska (1945) 1-1Partij
 Robert Töpfer (1973) - Francesco Militello (1911) 1-1Partij
 Ramunas Viskantas  - Leo Peters (2011) 2-0Partij
 Jan Mamet (1919) - Ludmila Petrova (1894) 2-0Partij
 Christian Guerbert (2022) - Jan Koerselman (1898) 0-2Partij
 Ryszard Suder  - Janis Lelis (2035) 0-2Partij
 Victors Mateiko (1996) - Edward Twardy (1876) 2-0Partij
 Vaclav Marek (1926) - Juri Geisenblas (2107) 0-2Partij
 Daniele Berté (2154) - Egbert Koning (1791) 2-0Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Wim Koopman (1968) 2-0Partij
 Zoja Uvachan (2019) - Fred Ivens (2215) 0-2Partij
 Iwan Kostionow (2264) - Reinout Sloot (2020) 2-0Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) - Virgilijus Zutautas (2130) 0-2Partij
 Leon Mikulicz (2077) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2191) - Andrey Napreenkov (2106) 1-1Partij
 Raphaël Zdoroviak (2092) - Fidele Nimbi (2180) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2181) - Janis Arinsh (2115) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2218) - Piotr Paluch (2119) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2193) - Vaidas Puociauskas (2119) 1-1Partij
 Henk de Witt (2156) - Frank Teer (2228) 0-2Partij