HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Frank Teer MI 2228   Vet   4 3 1 0 7 10 16
2   Jeroen Kos MF 2193   Vet   4 2 2 0 6 12 19
3   Vaidas Puociauskas MF 2119   Vet   4 2 2 0 6 11 17
4   Virgilijus Zutautas MF 2130   Vet   4 2 2 0 6 9 15
  Janis Arinsh  2115   Vet   4 2 2 0 6 9 14
6   Juri Geisenblas MF 2107   Vet   4 3 0 1 6 8 14
  Iwan Kostionow MI 2264   Vet   4 3 0 1 6 8 13
  Evgeni Gurkov MF 2178   Vet   4 2 2 0 6 8 13
9   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2053   Vet   4 2 1 1 5 12 18
10   Daniele Berté MF 2154   Vet   4 2 1 1 5 9 16
  Henk de Witt  2156   Vet   4 2 1 1 5 9 16
  Fred Ivens MF 2215   Vet   4 2 1 1 5 9 15
  Anton Schotanus MF 2181   Vet   4 1 3 0 5 9 15
14   Raphaël Zdoroviak MF 2092   Vet   4 1 3 0 5 9 14
15   Andrey Napreenkov MF 2106   Vet   4 1 3 0 5 9 14
  Peter van der Stap MF 2191   Vet   4 1 3 0 5 9 14
17   Jan Koerselman  1898   Vet   4 2 1 1 5 8 14
18   Raivo Rist MF 2149   Vet   4 1 3 0 5 8 13
19   Jakov Shaus MF 2218   Vet   4 1 2 1 4 10 16
  Fidele Nimbi MF 2180   Vet   4 1 2 1 4 10 16
21   Leon Mikulicz MF 2077   Vet   4 1 2 1 4 10 16
22   Janis Lelis MF 2035   Vet   4 2 0 2 4 9 16
  Victors Mateiko  1996   Vet   4 1 2 1 4 9 14
24   Ramunas Viskantas    Vet   4 1 2 1 4 8 14
  Piotr Paluch MF 2119   Vet   4 1 2 1 4 8 14
26   Vaclav Marek  1926   Vet   4 2 0 2 4 7 13
  Reinout Sloot  2020   Vet   4 2 0 2 4 7 13
  Wim Koopman  1968   Vet   4 2 0 2 4 7 13
29   Ryszard Suder    Vet   4 2 0 2 4 6 11
30   Jan Mamet  1919   Vet   4 1 1 2 3 9 14
31   Ludmila Petrova  1894   Vet   4 1 1 2 3 8 14
32   Leo Peters  2011   Vet   4 0 2 2 2 9 15
  Zoja Uvachan  2019   Vet   4 1 0 3 2 9 15
34   Edward Twardy  1876   Vet   4 1 0 3 2 8 14
  Egbert Koning  1791   Vet   4 1 0 3 2 8 13
  Christian Guerbert  2022   Vet   4 1 0 3 2 8 13
  Didier Basset  1840   Vet   4 1 0 3 2 8 13
38   Francesco Militello  1911   Vet   4 0 2 2 2 6 12
39   Wioletta Flisikowska  1945   Vet   4 0 2 2 2 6 11
40   Robert Töpfer  1973   Vet   4 0 2 2 2 4 8
41   Zenon Sitarz  1900   Vet   4 0 1 3 1 5 11
42   Dummy    Vet   4 0 0 4 0 4 8
Frank TeerJeroen KosVaidas Puociauskas
Virgilijus ZutautasJanis ArinshJuri Geisenblas
Iwan KostionowEvgeni GurkovRomualda Shidlauskene-Vitkauskaite
Daniele BerteHenk de WittFred Ivens
Anton SchotanusRaphael ZdoroviakAndrey Napreenkov
Peter van der StapJan KoerselmanRaivo Rist
Jakov ShausFidele Nimbi
 Ronde 4 
 wo 29-11-2017  Ludmila Petrova (1894) - Zenon Sitarz (1900) 2-0Partij
 Francesco Militello (1911) - Wioletta Flisikowska (1945) 1-1Partij
 Leo Peters (2011) - Robert Töpfer (1973) 1-1Partij
 Didier Basset (1840) - Vaclav Marek (1926) 0-2Partij
 Wim Koopman (1968) - Edward Twardy (1876) 2-0Partij
 Ryszard Suder  - Zoja Uvachan (2019) 2-0Partij
 Jan Koerselman (1898) - Jan Mamet (1919) 2-0Partij
 Reinout Sloot (2020) - Egbert Koning (1791) 2-0Partij
 Victors Mateiko (1996) - Ramunas Viskantas  1-1Partij
 Janis Lelis (2035) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) 0-2Partij
 Piotr Paluch (2119) - Juri Geisenblas (2107) 0-2Partij
 Raivo Rist (2149) - Daniele Berté (2154) 1-1Partij
 Raphaël Zdoroviak (2092) - Peter van der Stap (2191) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2181) - Henk de Witt (2156) 1-1Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Leon Mikulicz (2077) 2-0Partij
 Andrey Napreenkov (2106) - Fred Ivens (2215) 1-1Partij
 Janis Arinsh (2115) - Jakov Shaus (2218) 2-0Partij
 Fidele Nimbi (2180) - Iwan Kostionow (2264) 0-2Partij
 Vaidas Puociauskas (2119) - Virgilijus Zutautas (2130) 1-1Partij
 Frank Teer (2228) - Jeroen Kos (2193) 1-1Partij