HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Iwan Kostionow MI 2264   Vet   8 4 3 1 11 57 68
  Jeroen Kos MF 2193   Vet   8 3 5 0 11 57 68
3   Janis Arinsh  2115   Vet   8 3 5 0 11 56 67
4   Daniele Berté MF 2154   Vet   8 4 3 1 11 55 66
  Evgeni Gurkov MF 2178   Vet   8 3 5 0 11 55 66
6   Henk de Witt  2156   Vet   8 4 3 1 11 54 65
7   Fred Ivens MF 2215   Vet   8 4 3 1 11 51 61
8   Fidele Nimbi MF 2180   Vet   8 3 4 1 10 53 64
9   Frank Teer MI 2228   Vet   8 3 3 2 9 62 73
10   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2053   Vet   8 3 3 2 9 57 68
11   Virgilijus Zutautas MF 2130   Vet   8 2 5 1 9 55 66
  Andrey Napreenkov MF 2106   Vet   8 1 7 0 9 55 66
  Juri Geisenblas MF 2107   Vet   8 4 1 3 9 55 66
14   Raphaël Zdoroviak MF 2092   Vet   8 1 7 0 9 54 65
15   Anton Schotanus MF 2181   Vet   8 1 7 0 9 54 65
  Peter van der Stap MF 2191   Vet   8 1 7 0 9 54 64
17   Janis Lelis MF 2035   Vet   8 3 3 2 9 53 62
18   Raivo Rist MF 2149   Vet   8 1 7 0 9 52 63
19   Leon Mikulicz MF 2077   Vet   8 2 5 1 9 51 62
20   Jakov Shaus MF 2218   Vet   8 3 3 2 9 50 61
  Ramunas Viskantas    Vet   8 3 3 2 9 50 61
22   Ryszard Suder    Vet   8 3 3 2 9 46 57
23   Vaidas Puociauskas MF 2119   Vet   8 2 4 2 8 59 70
24   Vaclav Marek  1926   Vet   8 4 0 4 8 50 61
25   Ludmila Petrova  1894   Vet   8 3 2 3 8 47 58
26   Wim Koopman  1968   Vet   8 4 0 4 8 43 54
  Zoja Uvachan  2019   Vet   8 4 0 4 8 43 54
28   Christian Guerbert  2022   Vet   8 3 2 3 8 40 49
29   Piotr Paluch MF 2119   Vet   8 2 3 3 7 52 62
30   Jan Koerselman  1898   Vet   8 3 1 4 7 50 61
31   Victors Mateiko  1996   Vet   8 2 3 3 7 49 58
32   Leo Peters  2011   Vet   8 2 3 3 7 46 57
33   Reinout Sloot  2020   Vet   8 3 0 5 6 48 59
34   Jan Mamet  1919   Vet   8 1 4 3 6 46 55
35   Edward Twardy  1876   Vet   8 2 2 4 6 40 49
36   Robert Töpfer  1973   Vet   8 2 2 4 6 38 48
37   Francesco Militello  1911   Vet   8 1 4 3 6 37 46
38   Wioletta Flisikowska  1945   Vet   8 0 5 3 5 40 51
39   Zenon Sitarz  1900   Vet   8 2 1 5 5 37 45
40   Egbert Koning  1791   Vet   8 2 0 6 4 40 51
41   Didier Basset  1840   Vet   8 1 1 6 3 36 45
42   Dummy    Vet   8 0 0 8 0 37 46
Iwan KostionowJeroen KosJanis Arinsh
Daniele BerteEvgeni GurkovHenk de Witt
Fred IvensFidele NimbiFrank Teer
Romualda Shidlauskene-VitkauskaiteVirgilijus ZutautasAndrey Napreenkov
Juri GeisenblasRaphael ZdoroviakAnton Schotanus
Peter van der StapJanis LelisRaivo Rist
Leon MikuliczJakov Shaus
 Ronde 8 
 vr 01-12-2017  Didier Basset (1840) - Wioletta Flisikowska (1945) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1996) - Egbert Koning (1791) 2-0Partij
 Reinout Sloot (2020) - Wim Koopman (1968) 0-2Partij
 Zoja Uvachan (2019) - Edward Twardy (1876) 2-0Partij
 Jan Mamet (1919) - Vaclav Marek (1926) 0-2Partij
 Ludmila Petrova (1894) - Francesco Militello (1911) 2-0Partij
 Jan Koerselman (1898) - Zenon Sitarz (1900) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2119) - Christian Guerbert (2022) 1-1Partij
 Juri Geisenblas (2107) - Leo Peters (2011) 2-0Partij
 Ryszard Suder  - Vaidas Puociauskas (2119) 1-1Partij
 Leon Mikulicz (2077) - Andrey Napreenkov (2106) 1-1Partij
 Virgilijus Zutautas (2130) - Ramunas Viskantas  1-1Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Janis Lelis (2035) - Anton Schotanus (2181) 1-1Partij
 Daniele Berté (2154) - Iwan Kostionow (2264) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2191) - Jakov Shaus (2218) 1-1Partij
 Raphaël Zdoroviak (2092) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2180) - Fred Ivens (2215) 1-1Partij
 Henk de Witt (2156) - Janis Arinsh (2115) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2193) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij