HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Korbach 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jeroen Kos MF 2214   Vet   9 4 5 0 13 93 98
2   Alexander Rats MF 2168   Vet   9 4 5 0 13 92 97
3   Iwan Kostionow MI 2260   Vet   9 5 3 1 13 90 99
4   Valery Kudriavcev MF 2207   Vet   9 3 6 0 12 89 96
5   Peter van der Stap MF 2190   Vet   9 4 4 1 12 88 96
6   Harry Kolk  2082   Vet   9 4 4 1 12 86 93
7   Raivo Rist MF 2141   Vet   9 3 5 1 11 91 98
8   Fidele Nimbi MF 2151   Vet   9 2 7 0 11 91 100
9   Janis Arinsh  2137   Vet   9 2 7 0 11 89 97
10   Raphaël Zdoroviak MF 2057   Vet   9 3 5 1 11 86 92
11   Mari van Ballegooijen MF 2139   Vet   9 4 3 2 11 85 93
12   Fred Ivens MF 2165   Vet   9 2 7 0 11 84 91
13   Jakov Shaus MI 2245   Vet   9 3 5 1 11 83 90
14   Daniele Berté MF 2141   Vet   9 2 7 0 11 83 90
15   Evgeni Gurkov MF 2182   Vet   9 4 3 2 11 82 90
16   Radjinder Jharap  2055   Vet   9 3 5 1 11 78 86
17   Aleksandr Surkov MF 2150   Vet   9 3 5 1 11 78 87
18   Igor Chartoriyski MF 2209   Vet   9 3 4 2 10 87 96
19   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Vet   9 2 6 1 10 85 93
20   Henk Kalk MF 2171   Vet   9 1 8 0 10 85 94
21   Victors Mateiko  1973   Vet   9 2 6 1 10 79 85
22   Anton Schotanus MF 2137   Vet   9 4 2 3 10 77 84
23   Juri Geisenblas MF 2096   Vet   9 2 6 1 10 76 83
24   Andrey Napreenkov MF 2120   Vet   9 2 6 1 10 75 82
25   Theo van den Hoek  2107   Vet   9 3 4 2 10 75 81
26   Wim Boer  2024   Vet   9 4 2 3 10 72 78
27   Barbara Graas MIF 1925   Vet   9 3 4 2 10 67 73
28   Jan Nijmeijer  2049   Vet   9 2 5 2 9 82 86
29   Arie Janssen van Doorn  2039   Vet   9 1 7 1 9 79 87
30   Ludwig Pietershove  1962   Vet   9 4 1 4 9 78 85
31   Harry Doomernik  2002   Vet   9 2 5 2 9 76 83
32   Gabriel Estebe  1971   Vet   9 3 3 3 9 75 81
33   Raphaël Martens MF 2022   Vet   9 3 3 3 9 73 78
34   Ewa Wieczorek  1940   Vet   9 3 3 3 9 73 79
35   Jaroslav Novotny  1907   Vet   9 2 5 2 9 73 80
36   Gerard Bruins  1947   Vet   9 3 3 3 9 68 73
37   Aize Plantinga  1979   Vet   9 2 5 2 9 64 70
38   Roep Bhawanibhiek MF 2107   Vet   9 3 2 4 8 79 85
39   Leo Peters  1985   Vet   9 3 2 4 8 72 78
40   André Nijmeijer  2032   Vet   9 2 4 3 8 70 73
41   Evert Schuttert  1865   Vet   9 2 4 3 8 70 73
42   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1892   Vet   9 2 4 3 8 68 71
43   Andrzej Jagiela  1931   Vet   9 3 2 4 8 68 74
44   Zoja Uvachan  1987   Vet   9 3 2 4 8 67 72
45   Jan van Oosterhout  1840   Vet   9 2 4 3 8 65 69
46   Francesco Militello  1942   Vet   9 2 3 4 7 75 78
47   Jan Zioltkowski  2017   Vet   9 1 5 3 7 74 80
48   Wim Koopman  1989   Vet   9 2 3 4 7 70 76
49   Jean-Paul Plantin  2056   Vet   9 1 5 3 7 69 75
50   Vaclav Marek  1944   Vet   9 1 5 3 7 67 72
51   Jan T. Terpstra  1916   Vet   9 2 3 4 7 58 61
52   Mikolaj Fiedoruk  1900   Vet   9 2 3 4 7 57 61
53   Matthijs Broek  1819   Vet   9 1 4 4 6 72 77
54   Martin Bosch  1893   Vet   9 1 4 4 6 68 75
55   Albert Labis  1913   Vet   9 1 4 4 6 58 61
56   Bernard Bourgoin   1907   Vet   9 1 4 4 6 53 56
57   Georges Delia  1971   Vet   9 2 1 6 5 67 71
58   Evert Wiskerke  2011   Vet   9 2 1 6 5 60 63
59   Ghislain Baligand  1858   Vet   9 1 2 6 4 53 56
60   Danuta Skrzynska  1837   Vet   9 0 3 6 3 55 59
 Ronde 9 
 za 07-09-2019  Jeroen Kos (2214) - Valery Kudriavcev (2207) 1-1Partij
 Alexander Rats (2168) - Peter van der Stap (2190) 1-1Partij
 Iwan Kostionow (2260) - Janis Arinsh (2137) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2245) - Fidele Nimbi (2151) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2150) - Fred Ivens (2165) 1-1Partij
 Raphaël Zdoroviak (2057) - Daniele Berté (2141) 1-1Partij
 Raivo Rist (2141) - Radjinder Jharap (2055) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1973) - Harry Kolk (2082) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2137) - Igor Chartoriyski (2209) 1-1Partij
 Evgeni Gurkov (2182) - Ewa Wieczorek (1940) 2-0Partij
 Andrey Napreenkov (2120) - Andrew Tjon A Ong (2177) 1-1Partij
 Henk Kalk (2171) - Juri Geisenblas (2096) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Harry Doomernik (2002) 2-0Partij
 Barbara Graas (1925) - Roep Bhawanibhiek (2107) 2-0Partij  
 Theo van den Hoek (2107) - Iepie Poepjes-Koopman (1892) 2-0Partij
 Jaroslav Novotny (1907) - Jan Nijmeijer (2049) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2022) - Arie Janssen van Doorn (2039) 1-1Partij
 Wim Boer (2024) - Jan van Oosterhout (1840) 2-0Partij
 Gabriel Estebe (1971) - Aize Plantinga (1979) 1-1Partij
 Ludwig Pietershove (1962) - Jean-Paul Plantin (2056) 2-0Partij
 André Nijmeijer (2032) - Zoja Uvachan (1987) 1-1Partij
 Gerard Bruins (1947) - Jan Zioltkowski (2017) 2-0Partij
 Andrzej Jagiela (1931) - Evert Schuttert (1865) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1819) - Leo Peters (1985) 0-2Partij
 Francesco Militello (1942) - Vaclav Marek (1944) 1-1Partij
 Martin Bosch (1893) - Wim Koopman (1989) 0-2Partij
 Georges Delia (1971) - Mikolaj Fiedoruk (1900) 0-2Partij
 Albert Labis (1913) - Bernard Bourgoin  (1907) 1-1Partij
 Ghislain Baligand (1858) - Jan T. Terpstra (1916) 0-2Partij
 Evert Wiskerke (2011) - Danuta Skrzynska (1837) 2-0Partij