HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Challenge Mondial KNDB 1997

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Finale 
 Qualification 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Kees Thijssen    2329 1246214168
  Mark Shulman    2311 1246214168
  NDiaga Samb    2307 1246214168
  Alexander Shvartsman    2438 1238114187
  Johan Krajenbrink    2325 1238114174
  Alexander Getmanski    1238114163
  Alexander Presman    2357 12210014186
  Bassirou Ba    2358 12210014182
  Guntis Valneris    2458 12210014181
  Ygal Koyfman    2393 12210014177
  Murodullo Amrillaev    2281 12210014171
12 Leopold Sekongo    2187 1237213139
  Aleksej Domchev    2231 1229113160
  Alexander Baliakin    2431 1229113151
  Arnaud Cordier    2282 1229113150
  Vladimir Kolesnik    2352 1229113149
  Evgeni Vatutin    2366 12111013168
  Iser Kouperman    2404 12111013166
19 Urmo Ilves    2244 1236312120
  Viacheslav Shchegolev    2362 1228212143
  Anatoli Gantvarg    2399 1228212121
  Alexander Mogilianski    2356 12110112158
  Piotr Chmiel    2163 12110112120
24 Alexander Georgiev    2399 1227311136
  Erdenebileg Dul    1219211111
  Mustafa Durdyev    2306 12011111123
27 Laimonis Zalitis    2306 1218310128
  Edvard Buzinskij    2347 1218310101
  Hein Meijer    2330 121831093
30 Gerson Bendt    2222 12336979
  Rudsel Wolf    2084 12255977
  Vladimir Rejc    2098 12174983
  Guno Burleson    2266 12093988
34 Stephan Michiels    12048441
Matrix

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
KeesNDiaga
AlexanderJohanAlexander
AlexanderBassirouGuntis
YgalMurodulloLeopold
AleksejAlexanderArnaud
EvgeniIser
UrmoViacheslavAnatoli
AlexanderPiotrAlexander
ErdenebilegMustafaLaimonis
EdvardHeinGerson
RudselVladimirGuno
Stephan
 Ronde 12 
 do 18-12-1997  Evgeni Vatutin (2366) - Ygal Koyfman (2393) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2458) - NDiaga Samb (2307) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2329) - Iser Kouperman (2404) 1-1Partij
 Viacheslav Shchegolev (2362) - Arnaud Cordier (2282) 1-1Partij
 Mark Shulman (2311) - Alexander Mogilianski (2356) 2-0Partij
 Leopold Sekongo (2187) - Laimonis Zalitis (2306) 2-0Partij
 Vladimir Rejc (2098) - Piotr Chmiel (2163) 0-2Partij
 Hein Meijer (2330) - Alexander Baliakin (2431) 0-2Partij
 Johan Krajenbrink (2325) - Alexander Shvartsman (2438) 1-1Partij
 Urmo Ilves (2244) - Alexander Georgiev (2399) 2-0Partij
 Alexander Getmanski  - Alexander Presman (2357) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul  - Rudsel Wolf (2084) 1-1Partij
 Mustafa Durdyev (2306) - Gerson Bendt (2222) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2231) - Vladimir Kolesnik (2352) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2347) - Guno Burleson (2266) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2358) - Murodullo Amrillaev (2281) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2399) - Stephan Michiels (2203) 2-0