HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Challenge Mondial KNDB 1997

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Finale 
 Qualification 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Kees Thijssen    1246214168
  Mark Shulman    1246214168
  NDiaga Samb    1246214168
  Alexander Shvartsman    1238114187
  Johan Krajenbrink    1238114174
  Alexander Getmanski    1238114163
  Alexander Presman    12210014186
  Bassirou Ba    12210014182
  Guntis Valneris    12210014181
  Ygal Koyfman    12210014177
  Murodullo Amrillaev    12210014171
12 Leopold Sekongo    1237213139
  Aleksej Domchev    1229113160
  Alexander Baliakin    1229113151
  Arnaud Cordier    1229113150
  Vladimir Kolesnik    1229113149
  Evgeni Vatutin    12111013168
  Iser Kouperman    12111013166
19 Urmo Ilves    1236312120
  Viacheslav Shchegolev    1228212143
  Anatoli Gantvarg    1228212121
  Alexander Mogilianski    12110112158
  Piotr Chmiel    12110112120
24 Alexander Georgiev    1227311136
  Erdenebileg Dul    1219211111
  Mustafa Durdyev    12011111123
27 Laimonis Zalitis    1218310128
  Edvard Buzinskij    1218310101
  Hein Meijer    121831093
30 Gerson Bendt    12336979
  Rudsel Wolf    12255977
  Vladimir Rejc    12174983
  Guno Burleson    12093988
34 Stephan Michiels    12048441
Matrix

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
KeesNDiaga
AlexanderJohanAlexander
AlexanderBassirouGuntis
YgalMurodulloLeopold
AleksejAlexanderArnaud
EvgeniIser
UrmoViacheslavAnatoli
AlexanderPiotrAlexander
ErdenebilegMustafaLaimonis
EdvardHeinGerson
RudselVladimirGuno
Stephan
 Ronde 12 
 do 18-12-1997  Evgeni Vatutin  - Ygal Koyfman  1-1Partij
 Guntis Valneris (1629) - NDiaga Samb  1-1Partij
 Kees Thijssen (1486) - Iser Kouperman  1-1Partij
 Viacheslav Shchegolev  - Arnaud Cordier  1-1Partij
 Mark Shulman  - Alexander Mogilianski  2-0Partij
 Leopold Sekongo  - Laimonis Zalitis  2-0Partij
 Vladimir Rejc  - Piotr Chmiel  0-2Partij
 Hein Meijer (1483) - Alexander Baliakin  0-2Partij
 Johan Krajenbrink (1502) - Alexander Shvartsman  1-1Partij
 Urmo Ilves  - Alexander Georgiev  2-0Partij
 Alexander Getmanski  - Alexander Presman (1510) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul  - Rudsel Wolf  1-1Partij
 Mustafa Durdyev  - Gerson Bendt  1-1Partij
 Aleksej Domchev  - Vladimir Kolesnik  1-1Partij
 Edvard Buzinskij  - Guno Burleson  1-1Partij
 Bassirou Ba (1525) - Murodullo Amrillaev  1-1Partij
 Anatoli Gantvarg  - Stephan Michiels (1304) 2-0