HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Challenge Mondial KNDB 1997

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Finale 
 Qualification 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Kees Thijssen    1044212115
  NDiaga Samb    2329 1044212113
  Alexander Shvartsman    2307 1036112138
  Alexander Presman    2438 1028012136
  Guntis Valneris    2357 1028012132
  Bassirou Ba    2458 1028012128
  Ygal Koyfman    2358 1028012127
  Murodullo Amrillaev    2393 1028012119
9 Aleksej Domchev    2281 1027111116
  Johan Krajenbrink    2231 1027111113
  Alexander Georgiev    2325 1027111111
  Alexander Getmanski    2399 1027111102
  Alexander Mogilianski    1019011119
  Evgeni Vatutin    2356 1019011117
  Iser Kouperman    2366 1019011113
16 Mark Shulman    2404 102621099
  Leopold Sekongo    2311 102621086
  Urmo Ilves    2187 102621082
  Laimonis Zalitis    2244 1018110112
  Alexander Baliakin    2306 101811099
  Vladimir Kolesnik    2431 101811097
  Arnaud Cordier    2352 101811091
  Anatoli Gantvarg    2282 101811090
  Erdenebileg Dul    2399 101811086
25 Viacheslav Shchegolev    10172994
  Hein Meijer    2362 10172970
  Mustafa Durdyev    2330 10091984
  Piotr Chmiel    2306 10091976
29 Gerson Bendt    2163 10325854
  Vladimir Rejc    2222 10163860
31 Rudsel Wolf    2098 10235748
  Edvard Buzinskij    2084 10073768
  Guno Burleson    2347 10073757
34 Stephan Michiels    2266 10046434
Matrix

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
KeesNDiagaAlexander
AlexanderGuntisBassirou
YgalMurodulloAleksej
JohanAlexanderAlexander
AlexanderEvgeniIser
LeopoldUrmo
LaimonisAlexander
ArnaudAnatoliErdenebileg
ViacheslavHeinMustafa
PiotrGersonVladimir
RudselEdvardGuno
Stephan
 Ronde 10 
 di 16-12-1997  Evgeni Vatutin (2366) - Alexander Georgiev (2399) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2458) - Alexander Presman (2357) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2329) - Aleksej Domchev (2231) 1-1Partij
 Viacheslav Shchegolev (2362) - Alexander Getmanski  0-2Partij
 Mark Shulman (2311) - Bassirou Ba (2358) 0-2Partij
 Alexander Shvartsman (2438) - Murodullo Amrillaev (2281) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2307) - Vladimir Kolesnik (2352) 2-0Partij
 Johan Krajenbrink (2325) - Iser Kouperman (2404) 1-1Partij
 Ygal Koyfman (2393) - Alexander Mogilianski (2356) 1-1Partij
 Urmo Ilves (2244) - Leopold Sekongo (2187) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2399) - Rudsel Wolf (2084) 2-0Partij
 Erdenebileg Dul  - Laimonis Zalitis (2306) 1-1Partij
 Mustafa Durdyev (2306) - Hein Meijer (2330) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2163) - Stephan Michiels (2203) 1-1Partij
 Guno Burleson (2266) - Arnaud Cordier (2282) 0-2Partij
 Edvard Buzinskij (2347) - Gerson Bendt (2222) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2431) - Vladimir Rejc (2098) 2-0Partij