HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Challenge Mondial KNDB 1997

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Finale 
 Qualification 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Shvartsman    5230739
  Guntis Valneris    2438 5230736
  Ygal Koyfman    2458 5230735
4 Alexander Georgiev    2393 5221624
  Laimonis Zalitis    2399 5140637
  Aleksej Domchev    2306 5140635
  Alexander Mogilianski    2231 5140631
  Alexander Presman    2356 5140631
  Evgeni Vatutin    2357 5140631
  Viacheslav Shchegolev    2366 5140631
  Bassirou Ba    2362 5140629
  Vladimir Kolesnik    2358 5140628
  Iser Kouperman    2352 5140627
  Murodullo Amrillaev    2404 5140627
15 Kees Thijssen    2281 5212523
  NDiaga Samb    2329 5212520
  Johan Krajenbrink    2307 5131524
  Mark Shulman    2325 5131524
  Urmo Ilves    2311 5131521
  Alexander Baliakin    2244 5050525
  Arnaud Cordier    2431 5050524
  Edvard Buzinskij    2282 5050523
23 Leopold Sekongo    2347 5122419
  Vladimir Rejc    2187 5122410
  Mustafa Durdyev    2098 5041422
  Anatoli Gantvarg    2306 5041419
  Alexander Getmanski    2399 5041418
  Piotr Chmiel    5041418
  Erdenebileg Dul    2163 5041416
  Hein Meijer    5041415
  Guno Burleson    2330 5041414
32 Rudsel Wolf    2266 511338
33 Gerson Bendt    2084 510424
  Stephan Michiels    2222 502328
Matrix

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AlexanderGuntisYgal
AlexanderLaimonisAleksej
AlexanderAlexanderEvgeni
ViacheslavBassirou
IserMurodulloKees
NDiagaJohan
UrmoAlexanderArnaud
EdvardLeopoldVladimir
MustafaAnatoliAlexander
PiotrErdenebilegHein
GunoRudselGerson
Stephan
 Ronde 5 
 wo 10-12-1997  Rudsel Wolf (2084) - Mark Shulman (2311) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2458) - Aleksej Domchev (2231) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2329) - Alexander Shvartsman (2438) 0-2Partij
 Viacheslav Shchegolev (2362) - Alexander Mogilianski (2356) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2307) - Evgeni Vatutin (2366) 0-2Partij
 Stephan Michiels (2203) - Guno Burleson (2266) 1-1Partij
 Hein Meijer (2330) - Alexander Getmanski  1-1Partij
 Johan Krajenbrink (2325) - Ygal Koyfman (2393) 0-2Partij
 Vladimir Kolesnik (2352) - Laimonis Zalitis (2306) 1-1Partij
 Iser Kouperman (2404) - Piotr Chmiel (2163) 2-0Partij
 Alexander Georgiev (2399) - Leopold Sekongo (2187) 2-0Partij
 Erdenebileg Dul  - Anatoli Gantvarg (2399) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2282) - Edvard Buzinskij (2347) 1-1Partij
 Gerson Bendt (2222) - Vladimir Rejc (2098) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2431) - Urmo Ilves (2244) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2358) - Alexander Presman (2357) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2281) - Mustafa Durdyev (2306) 2-0Partij