HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Challenge Mondial KNDB 1997

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Finale 
 Qualification 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Kees Thijssen    7412959
  Alexander Shvartsman    2329 7250976
  Guntis Valneris    2438 7250972
  Ygal Koyfman    2458 7250969
5 NDiaga Samb    2393 7322850
  Johan Krajenbrink    2307 7241856
  Mark Shulman    2325 7241855
  Alexander Georgiev    2311 7241852
  Laimonis Zalitis    2399 7160867
  Aleksej Domchev    2306 7160860
  Alexander Presman    2231 7160860
  Bassirou Ba    2357 7160860
  Alexander Mogilianski    2358 7160859
  Evgeni Vatutin    2356 7160859
  Iser Kouperman    2366 7160856
  Vladimir Kolesnik    2404 7160855
  Murodullo Amrillaev    2352 7160853
18 Viacheslav Shchegolev    2281 7151750
19 Rudsel Wolf    2362 7223627
  Leopold Sekongo    2084 7142638
  Urmo Ilves    2187 7142637
  Vladimir Rejc    2244 7142630
  Alexander Baliakin    2098 7061640
  Mustafa Durdyev    2431 7061640
  Alexander Getmanski    2306 7061638
  Anatoli Gantvarg    7061638
  Arnaud Cordier    2399 7061638
  Edvard Buzinskij    2282 7061638
  Piotr Chmiel    2347 7061636
  Hein Meijer    2163 7061634
  Erdenebileg Dul    2330 7061632
32 Gerson Bendt    7214522
  Guno Burleson    2222 7052527
34 Stephan Michiels    2266 7034317
Matrix

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
KeesAlexanderGuntis
YgalNDiagaJohan
AlexanderLaimonis
AleksejAlexanderBassirou
AlexanderEvgeniIser
MurodulloViacheslav
RudselLeopoldUrmo
VladimirAlexanderMustafa
AlexanderAnatoliArnaud
EdvardPiotrHein
ErdenebilegGersonGuno
Stephan
 Ronde 7 
 vr 12-12-1997  Evgeni Vatutin (2366) - Vladimir Kolesnik (2352) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2458) - Ygal Koyfman (2393) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2329) - Viacheslav Shchegolev (2362) 2-0Partij
 Mark Shulman (2311) - Johan Krajenbrink (2325) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2187) - Arnaud Cordier (2282) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2438) - Laimonis Zalitis (2306) 1-1Partij
 Vladimir Rejc (2098) - Urmo Ilves (2244) 1-1Partij
 Alexander Presman (2357) - NDiaga Samb (2307) 1-1Partij
 Iser Kouperman (2404) - Alexander Mogilianski (2356) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2399) - Edvard Buzinskij (2347) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul  - Stephan Michiels (2203) 1-1Partij
 Mustafa Durdyev (2306) - Piotr Chmiel (2163) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2231) - Murodullo Amrillaev (2281) 1-1Partij
 Guno Burleson (2266) - Rudsel Wolf (2084) 1-1Partij
 Gerson Bendt (2222) - Hein Meijer (2330) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2431) - Alexander Getmanski  1-1Partij
 Bassirou Ba (2358) - Alexander Georgiev (2399) 1-1Partij