HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Blitz Vilnius 2010 (Blitz)

    
    Link   

  Voorronde B

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Voorronde A 
 Voorronde B 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Baliakin  GMI 2384  X.................................. 2..110020
  Andrey Napreenkov  MF 2135 .. X.................................. 2110020
  Edvard Buzinskij  GMI 2335 .... X........................ 2........110020
  Kees Thijssen  GMI 2376 ...... X.......................... 2....110020
  Sergei Kalinov  MF 2287 ........ X...................... 2......110020
6 Andrei Tolchykau  MI 2326 .......... X.. 1........................101011
  Andrejs Cehanovics   2002 ............ X.............. 1..........101011
  Henk Ruesink   2110 .......... 1.. X........................101011
  Kees van den Bosch   2162 ................ X...... 1..............101011
  Raimonds Vipulis  GMI 2297 .................. X.. 1................101011
  Robert-Jan van den Akker   2008 .................... X.... 1............101011
  Roberts Misans  MI 2343 .................. 1.. X................101011
  Steponas Venckus   2093 ................ 1...... X..............101011
  Tomas Pavliukovic  .................... 1.... X............101011
  Yuriy Anikeev  GMI 2325 ............ 1.............. X..........101011
16 Artur Tunkevic  .... 0........................ X........100100
  Lukas Vengelis   1946 ........ 0...................... X......100100
  Nikolai Gulyaev  MI 2268 ...... 0.......................... X....100100
  Nikolay Stepanyuck   2094  0.................................. X..100100
  Valery Kudriavcev  MF 2216 .. 0.................................. X100100

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
AlexanderAndreyEdvard
KeesSergeiAndrei
AndrejsHenkKees van den Bosch
RaimondsRobert-Jan van den AkkerRoberts
TomasYuriy
ArturLukasNikolai
Valery
 Ronde 1 
 za 20-03-2010  Andrey Napreenkov (2135) - Valery Kudriavcev (2216) 2-0
 Sergei Kalinov (2287) - Lukas Vengelis (1946) 2-0
 Andrei Tolchykau (2326) - Henk Ruesink (2110) 1-1
 Nikolay Stepanyuck (2094) - Alexander Baliakin (2384) 0-2
 Robert-Jan van den Akker (2008) - Tomas Pavliukovic  1-1
 Kees Thijssen (2376) - Nikolai Gulyaev (2268) 2-0
 Artur Tunkevic  - Edvard Buzinskij (2335) 0-2
 Andrejs Cehanovics (2002) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Kees van den Bosch (2162) - Steponas Venckus (2093) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Roberts Misans (2343) 1-1