HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Yichun Drielanden Toernooi China 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Manlai Ravjir MF 2178   Mn   9 6 3 0 15 74 88
2   Erdenebileg Dul MI 2320   Mn   9 6 2 1 14 76 91
3   Tuvshinbold Otgonbayar MF 2136   Mn   9 4 5 0 13 77 92
4   Vyacheslav Varlamov  2198   Mn   9 4 4 1 12 82 97
5   Alexey Chizhov GMI 2388   Mn   9 4 4 1 12 71 83
6   Enkh-Erdene Enkh-Amgalan    Mn   9 3 5 1 11 76 91
  Battulga Deleg  2192   Mn   9 2 7 0 11 76 90
8   Wei Zhou    Mn   9 4 3 2 11 72 85
9   Enkhbat Otgonbayar    Mn   9 4 3 2 11 68 83
10   Haochun Qiu    Mn   9 4 3 2 11 65 77
11   Purevdorj Tumur  2097   Mn   9 4 3 2 11 64 77
12   Qianrang Zeng    Mn   9 4 2 3 10 72 86
13   Wenlong Gao    Mn   9 4 2 3 10 71 85
14   Ganbold Dorj    Mn   9 3 4 2 10 67 82
15   Ce Zheng    Mn   9 4 2 3 10 66 81
16   Hanqing Zhao    Vro   9 3 4 2 10 66 77
17   Nyamjargal Munkhbaatar    Vro   9 3 3 3 9 65 77
18   Chengcheng Tian    Mn   9 3 3 3 9 64 78
19   Ala Tenghua    Vro   9 4 1 4 9 59 70
20   Bo Lian    Vro   9 4 1 4 9 52 63
21   Jiuzheng Xie    Mn   9 3 2 4 8 67 78
22   Suhe Gang    Mn   9 3 2 4 8 62 75
23   Yuting Fu    Vro   9 3 2 4 8 60 71
24   Haocheng Liang    Mn   9 3 2 4 8 59 71
25   Tuvshinzaya Badamdorj    Vro   9 2 4 3 8 55 69
26   Yichi Zhang    Mn   9 2 4 3 8 53 66
27   Sixuan Shi    Vro   9 2 4 3 8 52 62
28   Wensong Wang    Mn   9 3 1 5 7 61 76
29   Zhenyu Li    Mn   9 2 3 4 7 59 69
30   Yiquan Wu    Mn   9 3 1 5 7 53 64
31   Yujing Liu    Vro   9 3 1 5 7 50 65
32   Ya Sai    Vro   9 1 3 5 5 55 66
33   Guoyuan Liu    Vro   9 1 3 5 5 52 63
34   Gan Junani    Vro   9 2 1 6 5 49 59
35   Huiting Gao    Vro   9 1 2 6 4 49 59
36   Jing Li    Vro   9 0 3 6 3 44 53
 Ronde 9 
 ma 08-03-2010  Manlai Ravjir (2178) - Enkhbat Otgonbayar  1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2320) - Wenlong Gao  2-0Partij
 Wei Zhou  - Tuvshinbold Otgonbayar (2136) 1-1Partij
 Vyacheslav Varlamov (2198) - Nyamjargal Munkhbaatar  2-0Partij
 Enkh-Erdene Enkh-Amgalan  - Battulga Deleg (2192) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2388) - Qianrang Zeng  2-0Partij
 Purevdorj Tumur (2097) - Jiuzheng Xie  2-0Partij
 Ce Zheng  - Ganbold Dorj  1-1Partij
 Haochun Qiu  - Chengcheng Tian  2-0Partij
 Yuting Fu  - Hanqing Zhao  0-2Partij
 Suhe Gang  - Zhenyu Li  1-1Partij
 Bo Lian  - Wensong Wang  2-0Partij
 Yichi Zhang  - Haocheng Liang  1-1Partij
 Ala Tenghua  - Yujing Liu  2-0Partij
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Gan Junani  2-0Partij
 Sixuan Shi  - Ya Sai  2-0Partij
 Huiting Gao  - Guoyuan Liu  2-0Partij
 Yiquan Wu  - Jing Li  2-0Partij