HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Horse Cup - Xin Tai China 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nikolay Struchkov MF 2126   Mn   9 5 4 0 14 77 90
2   Denis Dudco MF 2172   Mn   9 4 5 0 13 75 89
3   Vyacheslav Varlamov  2190   Mn   9 4 5 0 13 72 86
4   Rim Ishmetov MF 2148   Mn   9 3 6 0 12 84 98
5   Niek Smeitink  2133   Mn   9 3 6 0 12 78 90
6   Glib Ushakov  2099   Mn   9 4 4 1 12 76 90
7   Viktoriya Motrichko MFF 2149   Vro   9 3 6 0 12 76 89
8   Martins Junkurens  2124   Mn   9 4 4 1 12 74 88
  Wenlong Gao  2087   Mn   9 3 6 0 12 74 86
10   Aygul Idrisova    Vro   9 4 4 1 12 67 79
11   Davaadorj Sanjaa    Mn   9 4 3 2 11 76 89
12   Martijn de Jong  2172   Mn   9 3 5 1 11 75 88
  Andrius Kybartas  2166   Mn   9 2 7 0 11 75 87
14   Otgonbileg Tserenbyamba    Mn   9 4 3 2 11 73 86
15   Viktoriya Belaya    Vro   9 3 5 1 11 72 84
  Julia Romanskaia    Vro   9 3 5 1 11 72 84
17   Zhiyong Xiong    Mn   9 5 1 3 11 70 82
18   Jiuzheng Xie    Mn   9 4 3 2 11 69 81
19   Enkh-Erdene Enkh-Amgalan    Mn   9 3 5 1 11 68 80
20   Ce Zheng    Mn   9 4 3 2 11 67 79
21   Jim Depaepe  2080   Mn   9 4 3 2 11 64 76
22   Martijn van Gortel  2122   Mn   9 2 6 1 10 76 89
23   Bart Stegeman  2141   Mn   9 4 2 3 10 73 87
24   Wei Zhou    Mn   9 4 2 3 10 72 86
25   Janes de Vries  1992   Mn   9 4 2 3 10 70 82
  Jan Groenendijk  2028   Mn   9 2 6 1 10 70 82
27   Sixuan Shi  1988   Vro   9 3 4 2 10 69 81
28   Hanqing Zhao    Vro   9 3 4 2 10 68 79
29   Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   9 3 4 2 10 67 79
30   Ruijie You    Vro   9 4 2 3 10 62 74
  Wenxi Fang  1900   Vro   9 3 4 2 10 62 73
32   Bo Lian    Vro   9 4 1 4 9 61 74
33   Ala Tenghua    Vro   9 4 1 4 9 57 70
34   Enkhzaya Tserenbyamba    Vro   9 4 1 4 9 54 65
35   Qianrang Zeng  2008   Mn   9 2 4 3 8 73 86
36   Ming Liu    Vro   9 3 2 4 8 66 77
37   Haochun Qiu    Mn   9 3 2 4 8 64 76
38   Shibin Yang    Mn   9 4 0 5 8 63 77
  Wensong Wang    Mn   9 3 2 4 8 63 75
40   Chengcheng Tian    Mn   9 3 2 4 8 61 72
41   Ya Sai    Vro   9 3 2 4 8 58 69
42   Yifan Zhang    Vro   9 3 2 4 8 57 71
  Chenye Zhang    Mn   9 2 4 3 8 57 67
44   Wanting Huang    Vro   9 3 2 4 8 56 69
  Keqing Han    Vro   9 4 0 5 8 56 68
  Haocheng Liang    Mn   9 3 2 4 8 56 67
47   Xiao Zhang    Vro   9 3 2 4 8 52 64
48   Zhenyu Li  2041   Mn   9 3 1 5 7 69 82
49   Natalia Maksimova    Vro   9 3 1 5 7 56 67
50   Dulustan Orosin    Mn   9 3 1 5 7 55 64
51   Chao Feng    Mn   9 2 3 4 7 51 63
52   Henqxin Wang    Mn   9 3 1 5 7 45 55
53   Guoyuan Liu    Vro   9 2 2 5 6 57 69
54   Xinxin Zhang    Mn   9 3 0 6 6 52 62
55   Zishen Wei    Vro   9 3 0 6 6 47 58
56   Yueqi Wang    Vro   9 3 0 6 6 45 55
57   Yifu Du    Mn   9 2 1 6 5 59 71
58   Guozhen Ji    Mn   9 2 1 6 5 55 65
59   Polina Vinokurova    Vro   9 2 1 6 5 42 50
60   Lei Ren    Mn   9 1 2 6 4 55 66
61   Weiming Ji    Mn   9 1 2 6 4 53 64
62   Kaoru Kono    Vro   9 0 0 9 0 41 51
 Ronde 9 
 za 11-12-2010  Viktoriya Belaya  - Martijn de Jong (2172) 1-1Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba  - Julia Romanskaia  1-1Partij
 Enkh-Erdene Enkh-Amgalan  - Xiao Zhang  2-0Partij
 Ala Tenghua  - Zhiyong Xiong  0-2Partij
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Ce Zheng  0-2Partij
 Chao Feng  - Bart Stegeman (2141) 0-2Partij
 Qianrang Zeng (2008) - Wenxi Fang (1900) 0-2Partij
 Janes de Vries (1992) - Wensong Wang  2-0Partij
 Jan Groenendijk (2028) - Ming Liu  2-0Partij
 Yifan Zhang  - Mandakhnaran Erdenetsogt  0-2Partij
 Chengcheng Tian  - Sixuan Shi (1988) 0-2Partij
 Hanqing Zhao  - Shibin Yang  2-0Partij
 Ruijie You  - Haochun Qiu  2-0Partij
 Wanting Huang  - Zhenyu Li (2041) 2-0Partij
 Bo Lian  - Natalia Maksimova  2-0Partij
 Ya Sai  - Chenye Zhang  1-1Partij
 Keqing Han  - Guoyuan Liu  2-0Partij
 Xinxin Zhang  - Haocheng Liang  0-2Partij
 Yifu Du  - Zishen Wei  0-2Partij
 Dulustan Orosin  - Kaoru Kono  2-0Partij
 Guozhen Ji  - Henqxin Wang  0-2Partij
 Lei Ren  - Polina Vinokurova  0-2Partij
 Weiming Ji  - Yueqi Wang  0-2Partij
 Nikolay Struchkov (2126) - Vyacheslav Varlamov (2190) 1-1
 Jiuzheng Xie  - Rim Ishmetov (2148) 1-1
 Niek Smeitink (2133) - Wenlong Gao (2087) 1-1
 Denis Dudco (2172) - Davaadorj Sanjaa  2-0
 Glib Ushakov (2099) - Viktoriya Motrichko (2149) 1-1
 Martins Junkurens (2124) - Wei Zhou  2-0
 Jim Depaepe (2080) - Andrius Kybartas (2166) 1-1
 Martijn van Gortel (2122) - Aygul Idrisova  0-2