HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Blitz Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

  Mannen

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Shvartsman  GMI 2418  X 1 2 1 1 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2262150471128
2 Roberts Misans  MI 2338  1 X 1 1 1 2 2 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2261970451056
3 Raimonds Vipulis  GMI 2282  0 1 X 2 1 1 2 1 2 2 2 2 2 2 1 2 1 2 1 1 2 2 2 2 2 2 226178142987
4 Alexander Getmanski  GMI 2364  1 1 0 X 1 1 0 1 1 0 2 2 2 2 2 2 2 0 2 1 0 2 2 2 2 2 226147535785
  Edvard Buzinskij  GMI 2316  1 1 1 1 X 1 1 1 2 1 1 0 1 1 2 2 2 2 0 2 1 2 2 2 2 1 2261113235825
6 Aleksej Domchev  GMI 2312  1 0 1 1 1 X 1 0 0 1 2 0 0 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 226138534724
  Frerik Andriessen  MF 2297  0 0 0 2 1 1 X 0 1 0 2 1 1 1 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 226138534704
  Pim Meurs  GMI 2365  0 1 1 1 1 2 2 X 1 0 1 1 2 0 1 1 2 2 2 1 2 1 2 2 2 2 1261112334782
9 Roel Boomstra  MI 2367  1 1 0 1 0 2 1 1 X 1 1 1 2 2 0 0 2 2 2 1 2 2 1 1 2 2 2261111433753
10 Ainur Shaibakov  MI 2297  0 1 0 2 1 1 2 2 1 X 1 2 2 2 0 1 0 1 0 0 2 1 2 2 2 2 226128632739
11 Ben Provoost  MF 2313  0 0 0 0 1 0 0 1 1 1 X 1 1 2 1 2 1 0 1 1 2 2 2 2 2 2 226910728550
  Jan Groenendijk   2077  0 0 0 0 2 2 1 1 1 0 1 X 0 1 1 1 2 1 2 2 1 1 2 2 1 2 126812628613
13 Raivo Rist  MF 2195  0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 1 2 X 1 0 0 1 2 2 2 2 2 1 2 1 2 226107927543
  Damir Rusaev   0 0 0 0 1 1 1 2 0 0 0 1 1 X 2 1 0 1 1 2 2 1 2 2 2 2 22699827535
15 Martijn van IJzendoorn   2159  0 0 1 0 0 1 1 1 2 2 1 1 2 0 X 2 0 0 2 2 0 0 0 2 2 2 2261061026568
16 Raido Värik  MI 2256  0 0 0 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 1 0 X 0 2 1 2 2 1 0 2 2 2 226961124460
17 Villem Lüüs  MF 2144  0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 2 X 1 1 2 0 1 0 2 2 2 126871123467
18 Dmytro Marynenko  MF 2152  0 0 0 2 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 2 0 1 X 0 2 0 2 0 1 2 2 226861222447
19 Thijs van den Broek  MF 2114  0 0 1 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 1 2 X 0 2 0 2 0 2 2 226851321432
  Wouter Sipma  MF 2210  0 0 1 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 2 X 0 2 2 2 2 2 226851321406
21 Leonids Cilevics  MF 2072  0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 2 2 0 2 X 2 2 0 2 1 126841420416
  Anton Permyakov   2109  0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 2 1 1 0 2 0 0 X 2 2 2 2 226761320350
23 Vasyl Pikiniar   2003  0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2 2 2 2 0 0 0 0 X 2 2 2 226821618302
24 Nikolay Chernenko   1953  0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 X 0 2 12633209154
25 Maksim Dorogan   1918  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 X 0 2262222683
  Uno Plakk   1987  0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 X 2262222677
27 Vitalii Lutsenko   2076  0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 X2605215114

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
AlexanderRobertsRaimonds
AlexanderEdvardAleksej
FrerikPimRoel
AinurBenJan
RaivoDamirMartijn van IJzendoorn
RaidoVillemDmytro
Thijs van den BroekWouterLeonids
AntonVasyl
MaksimUnoVitalii
 Ronde 1 
 wo 10-08-2011  Roel Boomstra (2367) - Jan Groenendijk (2077) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2418) - Roel Boomstra (2367) 1-1Partij
 Uno Plakk (1987) - Vasyl Pikiniar (2003) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2003) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Vitalii Lutsenko (2076) 1-1
 Maksim Dorogan (1918) - Uno Plakk (1987) 0-2
 Uno Plakk (1987) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Anton Permyakov (2109) 0-2
 Anton Permyakov (2109) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Anton Permyakov (2109) 0-2
 Leonids Cilevics (2072) - Vitalii Lutsenko (2076) 1-1
 Maksim Dorogan (1918) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Leonids Cilevics (2072) - Uno Plakk (1987) 1-1
 Nikolay Chernenko (1953) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Leonids Cilevics (2072) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Thijs van den Broek (2114) 0-2
 Nikolay Chernenko (1953) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Wouter Sipma (2210) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Wouter Sipma (2210) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Dmytro Marynenko (2152) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Dmytro Marynenko (2152) 0-2
 Dmytro Marynenko (2152) - Nikolay Chernenko (1953) 1-1
 Vasyl Pikiniar (2003) - Dmytro Marynenko (2152) 2-0
 Dmytro Marynenko (2152) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Dmytro Marynenko (2152) 0-2
 Dmytro Marynenko (2152) - Thijs van den Broek (2114) 0-2
 Leonids Cilevics (2072) - Dmytro Marynenko (2152) 2-0
 Villem Lüüs (2144) - Vitalii Lutsenko (2076) 1-1
 Maksim Dorogan (1918) - Villem Lüüs (2144) 0-2
 Villem Lüüs (2144) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Villem Lüüs (2144) 0-2
 Villem Lüüs (2144) - Vasyl Pikiniar (2003) 0-2
 Anton Permyakov (2109) - Villem Lüüs (2144) 1-1
 Villem Lüüs (2144) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Thijs van den Broek (2114) - Villem Lüüs (2144) 1-1
 Villem Lüüs (2144) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Dmytro Marynenko (2152) - Villem Lüüs (2144) 1-1
 Raido Värik (2256) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Raido Värik (2256) 0-2
 Raido Värik (2256) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Raido Värik (2256) 0-2
 Raido Värik (2256) - Vasyl Pikiniar (2003) 0-2
 Anton Permyakov (2109) - Raido Värik (2256) 1-1
 Raido Värik (2256) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Raido Värik (2256) 1-1
 Raido Värik (2256) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Raido Värik (2256) - Villem Lüüs (2144) 0-2
 Dmytro Marynenko (2152) - Raido Värik (2256) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2003) - Martijn van IJzendoorn (2159) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Anton Permyakov (2109) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Martijn van IJzendoorn (2159) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Dmytro Marynenko (2152) 0-2
 Villem Lüüs (2144) - Martijn van IJzendoorn (2159) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Raido Värik (2256) 2-0
 Damir Rusaev  - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Damir Rusaev  0-2
 Damir Rusaev  - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Damir Rusaev  0-2
 Damir Rusaev  - Anton Permyakov (2109) 1-1
 Leonids Cilevics (2072) - Damir Rusaev  0-2
 Damir Rusaev  - Thijs van den Broek (2114) 1-1
 Wouter Sipma (2210) - Damir Rusaev  0-2
 Damir Rusaev  - Dmytro Marynenko (2152) 1-1
 Villem Lüüs (2144) - Damir Rusaev  2-0
 Damir Rusaev  - Raido Värik (2256) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Damir Rusaev  0-2
 Raivo Rist (2195) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Raivo Rist (2195) 1-1
 Raivo Rist (2195) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Raivo Rist (2195) 0-2
 Raivo Rist (2195) - Vasyl Pikiniar (2003) 1-1
 Anton Permyakov (2109) - Raivo Rist (2195) 0-2
 Raivo Rist (2195) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Raivo Rist (2195) 0-2
 Raivo Rist (2195) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Dmytro Marynenko (2152) - Raivo Rist (2195) 0-2
 Raivo Rist (2195) - Villem Lüüs (2144) 1-1
 Raido Värik (2256) - Raivo Rist (2195) 2-0
 Raivo Rist (2195) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Damir Rusaev  - Raivo Rist (2195) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Vitalii Lutsenko (2076) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Nikolay Chernenko (1953) - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Anton Permyakov (2109) - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Jan Groenendijk (2077) - Leonids Cilevics (2072) 1-1
 Thijs van den Broek (2114) - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Dmytro Marynenko (2152) - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Jan Groenendijk (2077) - Villem Lüüs (2144) 2-0
 Raido Värik (2256) - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Martijn van IJzendoorn (2159) 1-1
 Damir Rusaev  - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Raivo Rist (2195) 0-2
 Ben Provoost (2313) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Ben Provoost (2313) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2003) - Ben Provoost (2313) 0-2
 Ben Provoost (2313) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Ben Provoost (2313) 0-2
 Ben Provoost (2313) - Thijs van den Broek (2114) 1-1
 Wouter Sipma (2210) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Dmytro Marynenko (2152) 0-2
 Villem Lüüs (2144) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Raido Värik (2256) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Damir Rusaev  2-0
 Raivo Rist (2195) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Ainur Shaibakov (2297) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Ainur Shaibakov (2297) 0-2
 Ainur Shaibakov (2297) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Ainur Shaibakov (2297) 0-2
 Ainur Shaibakov (2297) - Anton Permyakov (2109) 1-1
 Leonids Cilevics (2072) - Ainur Shaibakov (2297) 0-2
 Ainur Shaibakov (2297) - Thijs van den Broek (2114) 0-2
 Wouter Sipma (2210) - Ainur Shaibakov (2297) 2-0
 Ainur Shaibakov (2297) - Dmytro Marynenko (2152) 1-1
 Villem Lüüs (2144) - Ainur Shaibakov (2297) 2-0
 Ainur Shaibakov (2297) - Raido Värik (2256) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Ainur Shaibakov (2297) 2-0
 Ainur Shaibakov (2297) - Damir Rusaev  2-0
 Raivo Rist (2195) - Ainur Shaibakov (2297) 0-2
 Ainur Shaibakov (2297) - Jan Groenendijk (2077) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Ainur Shaibakov (2297) 1-1
 Roel Boomstra (2367) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Roel Boomstra (2367) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Roel Boomstra (2367) 1-1
 Roel Boomstra (2367) - Vasyl Pikiniar (2003) 1-1
 Anton Permyakov (2109) - Roel Boomstra (2367) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Roel Boomstra (2367) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Wouter Sipma (2210) 1-1
 Dmytro Marynenko (2152) - Roel Boomstra (2367) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Villem Lüüs (2144) 2-0
 Raido Värik (2256) - Roel Boomstra (2367) 2-0
 Roel Boomstra (2367) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Damir Rusaev  - Roel Boomstra (2367) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Raivo Rist (2195) 2-0
 Roel Boomstra (2367) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ainur Shaibakov (2297) - Roel Boomstra (2367) 1-1
 Pim Meurs (2365) - Vitalii Lutsenko (2076) 1-1
 Maksim Dorogan (1918) - Pim Meurs (2365) 0-2
 Pim Meurs (2365) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Pim Meurs (2365) 0-2
 Pim Meurs (2365) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Pim Meurs (2365) 1-1
 Pim Meurs (2365) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Pim Meurs (2365) 0-2
 Pim Meurs (2365) - Wouter Sipma (2210) 1-1
 Dmytro Marynenko (2152) - Pim Meurs (2365) 0-2
 Pim Meurs (2365) - Villem Lüüs (2144) 2-0
 Raido Värik (2256) - Pim Meurs (2365) 1-1
 Pim Meurs (2365) - Martijn van IJzendoorn (2159) 1-1
 Damir Rusaev  - Pim Meurs (2365) 2-0
 Pim Meurs (2365) - Raivo Rist (2195) 2-0
 Jan Groenendijk (2077) - Pim Meurs (2365) 1-1
 Pim Meurs (2365) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ainur Shaibakov (2297) - Pim Meurs (2365) 2-0
 Pim Meurs (2365) - Roel Boomstra (2367) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Dmytro Marynenko (2152) 1-1
 Villem Lüüs (2144) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Raido Värik (2256) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Frerik Andriessen (2297) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Damir Rusaev  1-1
 Raivo Rist (2195) - Frerik Andriessen (2297) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Jan Groenendijk (2077) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Ainur Shaibakov (2297) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Frerik Andriessen (2297) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Pim Meurs (2365) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Aleksej Domchev (2312) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Aleksej Domchev (2312) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Aleksej Domchev (2312) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Aleksej Domchev (2312) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Dmytro Marynenko (2152) 2-0
 Villem Lüüs (2144) - Aleksej Domchev (2312) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Raido Värik (2256) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Aleksej Domchev (2312) 1-1
 Aleksej Domchev (2312) - Damir Rusaev  1-1
 Raivo Rist (2195) - Aleksej Domchev (2312) 2-0
 Aleksej Domchev (2312) - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Ben Provoost (2313) - Aleksej Domchev (2312) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Ainur Shaibakov (2297) 1-1
 Roel Boomstra (2367) - Aleksej Domchev (2312) 2-0
 Aleksej Domchev (2312) - Pim Meurs (2365) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Aleksej Domchev (2312) 1-1
 Edvard Buzinskij (2316) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Edvard Buzinskij (2316) 0-2
 Edvard Buzinskij (2316) - Uno Plakk (1987) 1-1
 Nikolay Chernenko (1953) - Edvard Buzinskij (2316) 0-2
 Edvard Buzinskij (2316) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Edvard Buzinskij (2316) 0-2
 Edvard Buzinskij (2316) - Leonids Cilevics (2072) 1-1
 Thijs van den Broek (2114) - Edvard Buzinskij (2316) 2-0
 Edvard Buzinskij (2316) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Dmytro Marynenko (2152) - Edvard Buzinskij (2316) 0-2
 Edvard Buzinskij (2316) - Villem Lüüs (2144) 2-0
 Raido Värik (2256) - Edvard Buzinskij (2316) 0-2
 Edvard Buzinskij (2316) - Martijn van IJzendoorn (2159) 2-0
 Damir Rusaev  - Edvard Buzinskij (2316) 1-1
 Edvard Buzinskij (2316) - Raivo Rist (2195) 1-1
 Jan Groenendijk (2077) - Edvard Buzinskij (2316) 2-0
 Edvard Buzinskij (2316) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Ainur Shaibakov (2297) - Edvard Buzinskij (2316) 1-1
 Edvard Buzinskij (2316) - Roel Boomstra (2367) 2-0
 Pim Meurs (2365) - Edvard Buzinskij (2316) 1-1
 Edvard Buzinskij (2316) - Frerik Andriessen (2297) 1-1
 Aleksej Domchev (2312) - Edvard Buzinskij (2316) 1-1
 Alexander Getmanski (2364) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Nikolay Chernenko (1953) - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Thijs van den Broek (2114) - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Wouter Sipma (2210) 1-1
 Dmytro Marynenko (2152) - Alexander Getmanski (2364) 2-0
 Alexander Getmanski (2364) - Villem Lüüs (2144) 2-0
 Raido Värik (2256) - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Martijn van IJzendoorn (2159) 2-0
 Damir Rusaev  - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Raivo Rist (2195) 2-0
 Jan Groenendijk (2077) - Alexander Getmanski (2364) 0-2
 Alexander Getmanski (2364) - Ben Provoost (2313) 2-0
 Ainur Shaibakov (2297) - Alexander Getmanski (2364) 2-0
 Alexander Getmanski (2364) - Roel Boomstra (2367) 1-1
 Pim Meurs (2365) - Alexander Getmanski (2364) 1-1
 Alexander Getmanski (2364) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Alexander Getmanski (2364) 1-1
 Alexander Getmanski (2364) - Edvard Buzinskij (2316) 1-1
 Raimonds Vipulis (2282) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Thijs van den Broek (2114) 1-1
 Wouter Sipma (2210) - Raimonds Vipulis (2282) 1-1
 Raimonds Vipulis (2282) - Dmytro Marynenko (2152) 2-0
 Villem Lüüs (2144) - Raimonds Vipulis (2282) 1-1
 Raimonds Vipulis (2282) - Raido Värik (2256) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Raimonds Vipulis (2282) 1-1
 Raimonds Vipulis (2282) - Damir Rusaev  2-0
 Raivo Rist (2195) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Jan Groenendijk (2077) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Ainur Shaibakov (2297) 2-0
 Roel Boomstra (2367) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Aleksej Domchev (2312) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Raimonds Vipulis (2282) - Pim Meurs (2365) 1-1
 Edvard Buzinskij (2316) - Raimonds Vipulis (2282) 1-1
 Raimonds Vipulis (2282) - Alexander Getmanski (2364) 2-0
 Roberts Misans (2338) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Uno Plakk (1987) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Nikolay Chernenko (1953) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Anton Permyakov (2109) 2-0
 Leonids Cilevics (2072) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Thijs van den Broek (2114) 2-0
 Wouter Sipma (2210) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Dmytro Marynenko (2152) 2-0
 Villem Lüüs (2144) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Raido Värik (2256) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Damir Rusaev  2-0
 Raivo Rist (2195) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Jan Groenendijk (2077) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Ainur Shaibakov (2297) 1-1
 Roel Boomstra (2367) - Roberts Misans (2338) 1-1
 Roberts Misans (2338) - Pim Meurs (2365) 1-1
 Roberts Misans (2338) - Aleksej Domchev (2312) 2-0
 Frerik Andriessen (2297) - Roberts Misans (2338) 0-2
 Roberts Misans (2338) - Alexander Getmanski (2364) 1-1
 Edvard Buzinskij (2316) - Roberts Misans (2338) 1-1
 Raimonds Vipulis (2282) - Roberts Misans (2338) 1-1
 Alexander Shvartsman (2418) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Alexander Shvartsman (2418) - Uno Plakk (1987) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Nikolay Chernenko (1953) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Leonids Cilevics (2072) 2-0
 Thijs van den Broek (2114) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Wouter Sipma (2210) 2-0
 Alexander Shvartsman (2418) - Villem Lüüs (2144) 2-0
 Dmytro Marynenko (2152) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Raido Värik (2256) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Martijn van IJzendoorn (2159) 2-0
 Damir Rusaev  - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Raivo Rist (2195) 2-0
 Jan Groenendijk (2077) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Ben Provoost (2313) 2-0
 Ainur Shaibakov (2297) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Pim Meurs (2365) - Alexander Shvartsman (2418) 0-2
 Alexander Shvartsman (2418) - Frerik Andriessen (2297) 2-0
 Alexander Shvartsman (2418) - Edvard Buzinskij (2316) 1-1
 Aleksej Domchev (2312) - Alexander Shvartsman (2418) 1-1
 Roberts Misans (2338) - Alexander Shvartsman (2418) 1-1
 Alexander Shvartsman (2418) - Raimonds Vipulis (2282) 2-0
 Alexander Getmanski (2364) - Alexander Shvartsman (2418) 1-1
 Roberts Misans (2338) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Vitalii Lutsenko (2076) - Raimonds Vipulis (2282) 0-2
 Aleksej Domchev (2312) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Vitalii Lutsenko (2076) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Vitalii Lutsenko (2076) - Ainur Shaibakov (2297) 0-2
 Ben Provoost (2313) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Vitalii Lutsenko (2076) - Damir Rusaev  0-2
 Vitalii Lutsenko (2076) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Dmytro Marynenko (2152) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Vitalii Lutsenko (2076) - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Anton Permyakov (2109) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Vitalii Lutsenko (2076) 2-0
 Vitalii Lutsenko (2076) - Maksim Dorogan (1918) 0-2