HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Studenten/U26 Mannen Vilnius 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
  Men 
  Women 
  Blitz men 
  Blitz women 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jasper Lemmen MF 2326   Mn   7 4 3 0 11 43 53
2   Ivan Trofimov MF 2261   Mn   7 3 4 0 10 42 53
3   Andrei Tolchykau MI 2339   Mn   7 3 4 0 10 40 51
4   Frerik Andriessen MF 2297   Mn   7 3 3 1 9 41 52
5   Nicolay Germogenov MF 2260   Mn   7 3 3 1 9 37 48
6   Mike Koopmanschap  2212   Mn   7 3 2 2 8 40 51
7   Glib Ushakov  2126   Mn   7 1 5 1 7 34 43
8   Niek Smeitink  2126   Mn   7 1 5 1 7 33 44
9   Mikhaylo Kolobov MF 2097   Mn   7 1 5 1 7 28 38
10   Aisen Andreev  2130   Mn   7 3 0 4 6 38 49
11   Marius Sidla  2037   Mn   7 1 4 2 6 36 46
12   Uladzislau Splendzer MF 2108   Mn   7 1 4 2 6 33 42
13   Lukasz Kosobudzki  2135   Mn   7 2 2 3 6 30 39
14   Gintautas Petraitis  2059   Mn   7 0 6 1 6 29 39
15   Mantas Janavicius  1923   Mn   7 0 5 2 5 32 41
16   Rafal Chrzaszcz  1937   Mn   7 1 3 3 5 28 35
17   Andrey Gaydukov  2043   Mn   7 1 2 4 4 30 39
18   Matteo Santarossa    Mn   7 0 4 3 4 28 35
Jasper LemmenIvan TrofimovAndrei Tolchykau
Frerik AndriessenNicolay GermogenovMike Koopmanschap
Glib UshakovNiek SmeitinkMikhaylo Kolobov
Aisen AndreevMarius SidlaUladzislau Splendzer
Lukasz KosobudzkiGintautas PetraitisMantas Janavicius
Rafal ChrzaszczAndrey GaydukovMatteo Santarossa
 Ronde 7 
 di 08-11-2011  Nicolay Germogenov (2260) - Ivan Trofimov (2261) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2339) - Mike Koopmanschap (2212) 1-1Partij
 Jasper Lemmen (2326) - Aisen Andreev (2130) 2-0Partij
 Lukasz Kosobudzki (2135) - Frerik Andriessen (2297) 0-2Partij
 Glib Ushakov (2126) - Mikhaylo Kolobov (2097) 1-1Partij
 Mantas Janavicius (1923) - Niek Smeitink (2126) 1-1Partij
 Uladzislau Splendzer (2108) - Gintautas Petraitis (2059) 1-1Partij
 Marius Sidla (2037) - Matteo Santarossa  1-1Partij
 Rafal Chrzaszcz (1937) - Andrey Gaydukov (2043) 2-0Partij