HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapidkampioenschap van Rusland 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Blitz Men 
 Rapid Men 
 Women (prel.) 
 Rapid Women 
 Blitz Women 
 Women 1-4 
 Women 5-8 
 Women 9-12 
 Blitzbarrage Women 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexey Chizhov GMI 2408   Mn   9 4 5 0 13 79 92
2   Maksim Milshin MF 2230   Mn   9 5 3 1 13 78 91
3   Alexander Georgiev GMI 2442   Mn   9 4 5 0 13 77 90
4   Alexander Verkhovykh MI 2249   Mn   9 4 4 1 12 79 92
5   Ainur Shaibakov MI 2341   Mn   9 4 4 1 12 77 90
  Vladimir Milshin GMI 2311   Mn   9 4 4 1 12 77 90
7   Andrej Kalmakov GMI 2312   Mn   9 3 5 1 11 80 93
8   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   9 3 5 1 11 76 89
9   Alexander Getmanski GMI 2377   Mn   9 3 5 1 11 75 88
10   Ivan Trofimov MI 2308   Mn   9 4 3 2 11 70 83
11   Sergey Bonadykov MF 2226   Mn   9 5 1 3 11 66 78
12   Andrej Filimonov MF 2141   Mn   9 4 2 3 10 68 81
13   Aisen Andreev MF 2132   Mn   9 5 0 4 10 61 72
14   M. Fedorov    Mn   9 4 1 4 9 70 83
15   Rafis Rahimzynov    Mn   9 4 1 4 9 64 77
16   Andrei Kalachnikov  2193   Mn   9 3 3 3 9 55 68
  Nikolay Larionov    Mn   9 2 5 2 9 55 65
18   Daniil Ilin    Mn   9 4 0 5 8 63 76
19   Zahar Petrushin    Mn   9 3 2 4 8 59 72
20   Ivan Psurtsev    Mn   9 3 2 4 8 58 70
21   Vasiliy Markin  1964   Mn   9 3 2 4 8 57 70
22   Vladimir Orieshkov  1948   Mn   9 3 2 4 8 49 62
23   Damir Ashirov    Mn   9 2 3 4 7 60 72
24   Nikolay Bukin  2013   Mn   9 2 3 4 7 54 65
25   M. Ryzhanov    Mn   9 2 3 4 7 52 61
26   Nikita Agafonov    Mn   9 2 2 5 6 53 64
27   M. Tsukur    Mn   9 0 5 4 5 53 64
28   Petr Sabantsev    Mn   9 2 1 6 5 51 62
29   Mihail Semenov    Mn   9 0 4 5 4 50 62
30   A. Saranchin    Mn   9 0 3 6 3 48 59
Alexey ChizhovMaksim MilshinAlexander Georgiev
Alexander VerkhovykhAinur ShaibakovVladimir Milshin
Andrej KalmakovMurodullo AmrillaevAlexander Getmanski
Ivan TrofimovSergey BonadykovAndrej Filimonov
Aisen AndreevRafis Rahimzynov
Daniil Ilin
Zahar PetrushinIvan Psurtsev
 Ronde 9 
 za 17-08-2013  Andrej Filimonov (2141) - Ainur Shaibakov (2341) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2348) - Alexander Verkhovykh (2249) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2312) - Maksim Milshin (2230) 0-2Partij
 Alexander Georgiev (2442) - Alexey Chizhov (2408) 1-1Partij
 Mihail Semenov  - Petr Sabantsev  0-2
 Nikolay Bukin (2013) - M. Tsukur  1-1
 Vladimir Orieshkov (1948) - Nikita Agafonov  2-0
 Vasiliy Markin (1964) - A. Saranchin  2-0
 Zahar Petrushin  - M. Ryzhanov  1-1
 Daniil Ilin  - Nikolay Larionov  0-2
 Andrei Kalachnikov (2193) - Damir Ashirov  2-0
 Ivan Psurtsev  - Aisen Andreev (2132) 0-2
 Sergey Bonadykov (2226) - Rafis Rahimzynov  2-0
 Ivan Trofimov (2308) - Alexander Getmanski (2377) 1-1
 Vladimir Milshin (2311) - M. Fedorov  2-0