HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Memorial Nikolay Kychkin Rusland 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexey Chizhov GMI 2394   Mn   9 4 5 0 13 79 92
2   Andrei Fedotov  2306   Mn   9 4 5 0 13 77 90
3   Alexander Shvartsman GMI 2429   Mn   9 3 6 0 12 81 94
4   Ivan Trofimov MI 2322   Mn   9 3 6 0 12 80 93
5   Alexander Safonov MF 2148   Mn   9 5 2 2 12 76 89
6   Anton Permyakov MF 2197   Mn   9 6 0 3 12 73 86
7   Gawril Kolesov MI 2344   Mn   9 3 5 1 11 81 94
8   Vasily Kytchkin  2255   Mn   9 3 5 1 11 72 85
9   Wouter Sipma MI 2313   Mn   9 3 5 1 11 71 84
10   Anatolyi Protodyakonov  1920   Mn   9 4 3 2 11 68 80
11   Nikolai Gulyaev MI 2305   Mn   9 4 3 2 11 67 80
12   Ayal Gerasimov  2008   Mn   9 3 5 1 11 64 76
13   Aisen Andreev MF 2202   Mn   9 5 1 3 11 59 72
14   Nicolay Germogenov MF 2252   Mn   9 2 6 1 10 74 87
15   Nikolai Nikanorov MF 2135   Mn   9 2 6 1 10 68 80
16   Choisuren Burmaa    Mn   9 3 4 2 10 65 78
17   Arian Popov  1953   Mn   9 3 4 2 10 63 75
  Byambasuren Molomjamts  1910   Mn   9 3 4 2 10 63 73
19   Innokentiy Efimov    Mn   9 4 2 3 10 51 63
20   Aleksander Safronov    Mn   9 1 7 1 9 71 82
21   Gerelbold Ganbold MF 2013   Mn   9 2 5 2 9 70 83
22   Ruslan Kolodeznikov  2016   Mn   9 3 3 3 9 65 78
23   Arhan Titov    Mn   9 3 3 3 9 64 75
24   Valeriy Khorin MF 2255   Mn   9 4 1 4 9 61 72
25   Nurgun Fedorov    Mn   9 3 3 3 9 60 73
26   Valentin Ivanov    Mn   9 4 1 4 9 53 62
27   Sergei Nikolaev    Mn   9 2 5 2 9 52 64
28   Petr Savin    Mn   9 3 2 4 8 72 84
29   Mikhail Sivtsev  2078   Mn   9 3 2 4 8 68 80
30   Oleg Stepanov  1950   Mn   9 1 6 2 8 64 75
31   Purevdash Sanjaasuren    Mn   9 2 4 3 8 60 71
32   Timofei Vinokurov    Mn   9 3 2 4 8 57 67
33   Adam Afanasyev    Mn   9 3 2 4 8 55 66
34   Dulus Protopopov    Mn   9 3 2 4 8 47 58
35   Gawril Efremov    Mn   9 1 5 3 7 63 74
36   Oleg Afanasiev    Mn   9 3 1 5 7 60 71
37   Ayaar Timofeev    Mn   9 2 3 4 7 57 68
38   Dulustan Orosin    Mn   9 2 3 4 7 56 66
  Nikolai Kokorin    Mn   9 1 5 3 7 56 66
40   David Efimov  1978   Mn   9 1 4 4 6 61 72
41   Evgenyi Kardashevsky    Mn   9 1 4 4 6 57 68
42   Ivan Khatylayev    Mn   9 2 2 5 6 50 60
43   Afanasi Prokhorov    Mn   9 2 0 7 4 60 71
44   Afanasiy Gabushev    Mn   9 0 0 9 0 51 60
Alexey ChizhovAlexander Shvartsman
Ivan TrofimovAlexander SafonovAnton Permyakov
Gawril KolesovVasily KytchkinWouter Sipma
Anatolyi ProtodyakonovNikolai Gulyaev
Aisen AndreevNicolay GermogenovNikolai Nikanorov
Choisuren BurmaaByambasuren Molomjamts
 Ronde 9 
 zo 29-06-2014  Nicolay Germogenov (2252) - Wouter Sipma (2313) 1-1Partij
 Alexander Safonov (2148) - Alexey Chizhov (2394) 0-2Partij
 Afanasiy Gabushev  - Evgenyi Kardashevsky  0-2
 Dulus Protopopov  - Afanasi Prokhorov  2-0
 Ivan Khatylayev  - Timofei Vinokurov  0-2
 David Efimov (1978) - Adam Afanasyev  0-2
 Nikolai Kokorin  - Ayaar Timofeev  1-1
 Dulustan Orosin  - Valentin Ivanov  0-2
 Sergei Nikolaev  - Gawril Efremov  2-0
 Oleg Afanasiev  - Nurgun Fedorov  0-2
 Valeriy Khorin (2255) - Purevdash Sanjaasuren  2-0
 Petr Savin  - Byambasuren Molomjamts (1910) 0-2
 Innokentiy Efimov  - Oleg Stepanov (1950) 2-0
 Gerelbold Ganbold (2013) - Ruslan Kolodeznikov (2016) 1-1
 Mikhail Sivtsev (2078) - Aisen Andreev (2202) 0-2
 Anatolyi Protodyakonov (1920) - Arhan Titov  2-0
 Choisuren Burmaa  - Nikolai Nikanorov (2135) 1-1
 Aleksander Safronov  - Vasily Kytchkin (2255) 0-2
 Arian Popov (1953) - Anton Permyakov (2197) 0-2
 Gawril Kolesov (2344) - Ayal Gerasimov (2008) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2305) - Andrei Fedotov (2306) 0-2
 Alexander Shvartsman (2429) - Ivan Trofimov (2322) 1-1