HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Aziatisch Kampioenschap Bangkok 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Erdenebileg Dul GMI 2272   Mn   9 5 4 0 14 101 157
2   Ganjargal Ganbaatar GMI 2273   Mn   9 4 5 0 13 96 132
3   Wei Zhou MF 2164   Mn   9 5 2 2 12 92 108
4   Samandar Kalanov    Mn   9 5 2 2 12 90 106
5   Alisher Artikow MI 2155   Mn   9 5 1 3 11 103 117
6   Haochun Qiu  2083   Mn   9 4 3 2 11 92 103
7   Wenlong Gao MF 2131   Mn   9 3 5 1 11 92 100
8   Tuvshinbold Otgonbayar MF 2113   Mn   9 3 5 1 11 83 85
9   Galymjan Sarsekeev  2000   Mn   9 4 2 3 10 86 78
10   Damrong You Bang Sai  1930   Mn   9 4 2 3 10 75 55
11   Upiri Nattawut    Mn   9 5 0 4 10 74 54
12   Eksithichai Sasawat    Mn   9 5 0 4 10 62 42
13   Chaweng Laorsoonchai    Mn   9 4 0 5 8 63 26
14   Ratchaphon Thanarotrung    Mn   9 3 0 6 6 70 20
15   Hiroshi Kawaguchi  1909   Mn   9 3 0 6 6 68 16
16   Pannna Sutas    Mn   9 2 1 6 5 74 15
17   Panklang Thanapat    Mn   9 1 0 8 2 69 0
18   Anucha sgt Tjaworn    Mn   9 0 0 9 0 68 0
 Ronde 1 
 di 10-06-2014  Panklang Thanapat  - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Pannna Sutas  - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Hiroshi Kawaguchi (1909) - Panklang Thanapat  2-0
 Pannna Sutas  - Panklang Thanapat  2-0
 Hiroshi Kawaguchi (1909) - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Ratchaphon Thanarotrung  - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Ratchaphon Thanarotrung  - Panklang Thanapat  2-0
 Ratchaphon Thanarotrung  - Hiroshi Kawaguchi (1909) 0-2
 Chaweng Laorsoonchai  - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Chaweng Laorsoonchai  - Panklang Thanapat  2-0
 Chaweng Laorsoonchai  - Pannna Sutas  2-0
 Chaweng Laorsoonchai  - Hiroshi Kawaguchi (1909) 2-0
 Chaweng Laorsoonchai  - Ratchaphon Thanarotrung  0-2
 Eksithichai Sasawat  - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Eksithichai Sasawat  - Panklang Thanapat  2-0
 Eksithichai Sasawat  - Pannna Sutas  2-0
 Eksithichai Sasawat  - Hiroshi Kawaguchi (1909) 2-0
 Eksithichai Sasawat  - Chaweng Laorsoonchai  2-0
 Upiri Nattawut  - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Upiri Nattawut  - Pannna Sutas  2-0
 Upiri Nattawut  - Hiroshi Kawaguchi (1909) 2-0
 Upiri Nattawut  - Ratchaphon Thanarotrung  2-0
 Upiri Nattawut  - Eksithichai Sasawat  2-0
 Damrong You Bang Sai (1930) - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Damrong You Bang Sai (1930) - Panklang Thanapat  2-0
 Damrong You Bang Sai (1930) - Pannna Sutas  2-0
 Damrong You Bang Sai (1930) - Eksithichai Sasawat  2-0
 Galymjan Sarsekeev (2000) - Pannna Sutas  2-0
 Galymjan Sarsekeev (2000) - Hiroshi Kawaguchi (1909) 2-0
 Galymjan Sarsekeev (2000) - Ratchaphon Thanarotrung  2-0
 Galymjan Sarsekeev (2000) - Eksithichai Sasawat  2-0
 Galymjan Sarsekeev (2000) - Damrong You Bang Sai (1930) 1-1
 Tuvshinbold Otgonbayar (2113) - Anucha sgt Tjaworn  2-0
 Tuvshinbold Otgonbayar (2113) - Pannna Sutas  1-1
 Tuvshinbold Otgonbayar (2113) - Ratchaphon Thanarotrung  2-0
 Tuvshinbold Otgonbayar (2113) - Galymjan Sarsekeev (2000) 2-0
 Wenlong Gao (2131) - Hiroshi Kawaguchi (1909) 2-0
 Wenlong Gao (2131) - Ratchaphon Thanarotrung  2-0
 Wenlong Gao (2131) - Chaweng Laorsoonchai  2-0
 Wenlong Gao (2131) - Tuvshinbold Otgonbayar (2113) 1-1
 Haochun Qiu (2083) - Hiroshi Kawaguchi (1909) 2-0
 Haochun Qiu (2083) - Chaweng Laorsoonchai  2-0
 Haochun Qiu (2083) - Upiri Nattawut  2-0
 Haochun Qiu (2083) - Damrong You Bang Sai (1930) 1-1
 Haochun Qiu (2083) - Galymjan Sarsekeev (2000) 2-0
 Haochun Qiu (2083) - Wenlong Gao (2131) 1-1
 Alisher Artikow (2155) - Eksithichai Sasawat  2-0
 Alisher Artikow (2155) - Upiri Nattawut  2-0
 Alisher Artikow (2155) - Damrong You Bang Sai (1930) 2-0
 Alisher Artikow (2155) - Wenlong Gao (2131) 1-1
 Alisher Artikow (2155) - Haochun Qiu (2083) 2-0
 Samandar Kalanov  - Panklang Thanapat  2-0
 Samandar Kalanov  - Ratchaphon Thanarotrung  2-0
 Samandar Kalanov  - Upiri Nattawut  2-0
 Samandar Kalanov  - Tuvshinbold Otgonbayar (2113) 1-1
 Samandar Kalanov  - Haochun Qiu (2083) 2-0
 Samandar Kalanov  - Alisher Artikow (2155) 0-2
 Wei Zhou (2164) - Panklang Thanapat  2-0
 Wei Zhou (2164) - Chaweng Laorsoonchai  2-0
 Wei Zhou (2164) - Damrong You Bang Sai (1930) 2-0
 Wei Zhou (2164) - Tuvshinbold Otgonbayar (2113) 1-1
 Wei Zhou (2164) - Wenlong Gao (2131) 2-0
 Wei Zhou (2164) - Alisher Artikow (2155) 2-0
 Wei Zhou (2164) - Samandar Kalanov  0-2
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Pannna Sutas  2-0
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Upiri Nattawut  2-0
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Galymjan Sarsekeev (2000) 2-0
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Tuvshinbold Otgonbayar (2113) 1-1
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Wenlong Gao (2131) 1-1
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Alisher Artikow (2155) 2-0
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Samandar Kalanov  1-1
 Ganjargal Ganbaatar (2273) - Wei Zhou (2164) 1-1
 Erdenebileg Dul (2272) - Damrong You Bang Sai (1930) 2-0
 Erdenebileg Dul (2272) - Galymjan Sarsekeev (2000) 1-1
 Erdenebileg Dul (2272) - Tuvshinbold Otgonbayar (2113) 2-0
 Erdenebileg Dul (2272) - Alisher Artikow (2155) 2-0
 Erdenebileg Dul (2272) - Wenlong Gao (2131) 1-1
 Erdenebileg Dul (2272) - Haochun Qiu (2083) 1-1
 Erdenebileg Dul (2272) - Samandar Kalanov  2-0
 Erdenebileg Dul (2272) - Wei Zhou (2164) 2-0
 Erdenebileg Dul (2272) - Ganjargal Ganbaatar (2273) 1-1