HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Baliakin GMI 1541   Mn   9 4 5 0 13 76 89
2   Alexander Shvartsman GMI 1564   Mn   9 4 5 0 13 75 88
3   Jasper Lemmen MI 1477   Mn   9 3 6 0 12 77 90
4   Yuriy Anikeev GMI 1490   Mn   9 3 5 1 11 78 91
5   Murodullo Amrillaev GMI 1514   Mn   9 2 7 0 11 77 90
6   Ivan Trofimov MI 1467   Mn   9 4 3 2 11 73 86
7   Guntis Valneris GMI 1543   Mn   9 2 7 0 11 71 84
8   Jean Marc Ndjofang GMI 1492   Mn   9 3 5 1 11 71 84
9   Alexander Getmanski GMI 1542   Mn   9 3 5 1 11 70 83
10   Ainur Shaibakov GMI 1539   Mn   9 4 3 2 11 68 80
11   Artem Ivanov GMI 1516   Mn   9 3 4 2 10 74 87
12   Igor Kirzner GMI   Mn   9 3 4 2 10 68 81
13   Alexander Bulatov GMI 1455   Mn   9 4 2 3 10 67 80
14   Ben Smeenk  1343   Mn   9 2 5 2 9 66 79
15   Grigoriy Pismenny    Mn   9 3 3 3 9 66 77
16   Alisher Artikow MI   Mn   9 3 3 3 9 65 78
17   Andrej Kalmakov GMI 1506   Mn   9 4 1 4 9 59 72
18   David Efimov    Mn   9 4 1 4 9 59 70
19   Daniele Macali MF   Mn   9 3 3 3 9 53 64
20   Alexander Ldokov MF   Mn   9 2 4 3 8 67 78
21   Yurii Bobkov MF   Mn   9 3 2 4 8 66 77
22   Airat Nurgaziyev    Mn   9 2 4 3 8 56 67
23   Bartosz Gronowski    Mn   9 2 3 4 7 52 63
24   Oleg Stepanov    Mn   9 3 1 5 7 49 61
25   Battulga Deleg GMI   Mn   9 2 3 4 7 49 58
26   Mariusz Slezak    Mn   9 2 2 5 6 51 61
27   Benzer Aytun Serhat    Mn   9 1 0 8 2 54 64
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   9 0 0 9 0 53 64
 Ronde 9 
 vr 09-10-2015  Jean Marc Ndjofang (1492) - Jasper Lemmen (1477) 1-1Partij
 Daniele Macali  - Benzer Aytun Serhat  2-0
 Bartosz Gronowski  - Battulga Deleg  1-1
 Airat Nurgaziyev  - Ahmed Demir Karakhan  2-0
 Andrej Kalmakov (1506) - Mariusz Slezak  2-0
 Oleg Stepanov  - Alisher Artikow  0-2
 Grigoriy Pismenny  - Ben Smeenk (1343) 1-1
 Alexander Bulatov (1455) - Alexander Ldokov  2-0
 Alexander Baliakin (1541) - Ivan Trofimov (1467) 2-0
 Alexander Shvartsman (1564) - Artem Ivanov (1516) 2-0
 Yuriy Anikeev (1490) - Guntis Valneris (1543) 1-1
 Igor Kirzner  - Murodullo Amrillaev (1514) 1-1
 Alexander Getmanski (1542) - David Efimov  2-0
 Ainur Shaibakov (1539) - Yurii Bobkov  2-0