HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   1 1 0 0 2 0 0
  Ivan Trofimov MI 2302   Mn   1 1 0 0 2 0 0
3   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   1 1 0 0 2 0 0
4   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   1 1 0 0 2 0 0
5   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   1 1 0 0 2 0 0
6   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   1 1 0 0 2 0 0
7   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   1 1 0 0 2 0 0
8   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   1 1 0 0 2 0 0
9   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   1 1 0 0 2 0 0
  Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   1 1 0 0 2 0 0
  Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   1 1 0 0 2 0 0
  Artem Ivanov GMI 2371   Mn   1 1 0 0 2 0 0
  Igor Kirzner GMI 2222   Mn   1 1 0 0 2 0 0
15   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
16   Oleg Stepanov  1990   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
17   David Efimov  2005   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
18   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
19   Ben Smeenk  2213   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
20   Ahmed Demir Karakhan    Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Benzer Aytun Serhat    Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Mariusz Slezak  2096   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Alexander Ldokov MF 2155   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Airat Nurgaziyev  2054   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Bartosz Gronowski  2083   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Yurii Bobkov MF 2221   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Alisher Artikow MI 2134   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
  Daniele Macali MF 2148   Mn   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 do 08-10-2015  Oleg Stepanov (1990) - Jasper Lemmen (2336) 0-2Partij
 Alexander Bulatov (2292) - Mariusz Slezak (2096) 2-0
 David Efimov (2005) - Artem Ivanov (2371) 0-2
 Alexander Getmanski (2400) - Airat Nurgaziyev (2054) 2-0
 Yuriy Anikeev (2343) - Daniele Macali (2148) 2-0
 Battulga Deleg (2219) - Andrej Kalmakov (2348) 0-2
 Ben Smeenk (2213) - Alexander Baliakin (2390) 0-2
 Alexander Shvartsman (2422) - Alisher Artikow (2134) 2-0
 Grigoriy Pismenny (2171) - Jean Marc Ndjofang (2370) 0-2
 Guntis Valneris (2385) - Yurii Bobkov (2221) 2-0
 Bartosz Gronowski (2083) - Murodullo Amrillaev (2352) 0-2
 Ainur Shaibakov (2351) - Alexander Ldokov (2155) 2-0
 Igor Kirzner (2222) - Benzer Aytun Serhat  2-0
 Ahmed Demir Karakhan  - Ivan Trofimov (2302) 0-2