HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   2 2 0 0 4 0 2
2   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   2 2 0 0 4 0 2
3   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   2 2 0 0 4 0 2
4   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   2 2 0 0 4 0 2
5   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   2 2 0 0 4 0 2
6   Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   2 1 1 0 3 0 3
  Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   2 1 1 0 3 0 3
  Artem Ivanov GMI 2371   Mn   2 1 1 0 3 0 3
9   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   2 1 1 0 3 0 3
10   Daniele Macali MF 2148   Mn   2 1 0 1 2 0 4
11   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   2 1 0 1 2 0 4
12   Ben Smeenk  2213   Mn   2 1 0 1 2 0 4
13   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   2 1 0 1 2 0 4
14   Alisher Artikow MI 2134   Mn   2 1 0 1 2 0 4
  Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   2 1 0 1 2 0 4
  Ivan Trofimov MI 2302   Mn   2 1 0 1 2 0 4
  Igor Kirzner GMI 2222   Mn   2 1 0 1 2 0 4
  Yurii Bobkov MF 2221   Mn   2 1 0 1 2 0 3
  Alexander Ldokov MF 2155   Mn   2 1 0 1 2 0 2
20   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   2 1 0 1 2 0 2
21   Airat Nurgaziyev  2054   Mn   2 0 1 1 1 0 3
  Bartosz Gronowski  2083   Mn   2 0 1 1 1 0 3
23   Mariusz Slezak  2096   Mn   2 0 0 2 0 0 4
24   Oleg Stepanov  1990   Mn   2 0 0 2 0 0 4
25   David Efimov  2005   Mn   2 0 0 2 0 0 3
26   Ahmed Demir Karakhan    Mn   2 0 0 2 0 0 2
  Benzer Aytun Serhat    Mn   2 0 0 2 0 0 2
28   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 do 08-10-2015  Jasper Lemmen (2336) - Ainur Shaibakov (2351) 2-0Partij  
 Yurii Bobkov (2221) - David Efimov (2005) 2-0
 Airat Nurgaziyev (2054) - Bartosz Gronowski (2083) 1-1
 Alexander Ldokov (2155) - Oleg Stepanov (1990) 2-0
 Benzer Aytun Serhat  - Ben Smeenk (2213) 0-2
 Daniele Macali (2148) - Ahmed Demir Karakhan  2-0
 Mariusz Slezak (2096) - Grigoriy Pismenny (2171) 0-2
 Alisher Artikow (2134) - Battulga Deleg (2219) 2-0
 Ivan Trofimov (2302) - Yuriy Anikeev (2343) 0-2
 Alexander Baliakin (2390) - Igor Kirzner (2222) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2352) - Alexander Getmanski (2400) 1-1
 Artem Ivanov (2371) - Guntis Valneris (2385) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2370) - Alexander Bulatov (2292) 0-2
 Andrej Kalmakov (2348) - Alexander Shvartsman (2422) 0-2