HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   3 2 1 0 5 4 9
2   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   3 2 1 0 5 4 9
  Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   3 2 1 0 5 4 8
4   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   3 2 1 0 5 3 8
5   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   3 2 1 0 5 2 7
6   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   3 1 2 0 4 4 9
7   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   3 2 0 1 4 4 9
8   Artem Ivanov GMI 2371   Mn   3 1 2 0 4 4 8
  Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   3 1 2 0 4 4 8
10   Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   3 1 2 0 4 3 7
11   Ivan Trofimov MI 2302   Mn   3 2 0 1 4 2 7
12   Ben Smeenk  2213   Mn   3 2 0 1 4 2 7
13   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   3 2 0 1 4 2 6
14   Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   3 1 1 1 3 4 9
15   Igor Kirzner GMI 2222   Mn   3 1 1 1 3 3 8
  Alexander Ldokov MF 2155   Mn   3 1 1 1 3 3 6
17   Alisher Artikow MI 2134   Mn   3 1 0 2 2 4 9
  Daniele Macali MF 2148   Mn   3 1 0 2 2 4 9
19   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   3 1 0 2 2 4 9
20   Yurii Bobkov MF 2221   Mn   3 1 0 2 2 4 8
21   Airat Nurgaziyev  2054   Mn   3 0 2 1 2 2 6
  Bartosz Gronowski  2083   Mn   3 0 2 1 2 2 6
23   David Efimov  2005   Mn   3 1 0 2 2 2 6
24   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   3 1 0 2 2 2 4
25   Mariusz Slezak  2096   Mn   3 0 1 2 1 4 9
26   Oleg Stepanov  1990   Mn   3 0 1 2 1 3 8
27   Benzer Aytun Serhat    Mn   3 0 0 3 0 3 7
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 do 08-10-2015  Jasper Lemmen (2336) - Alexander Baliakin (2390) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2422) - Yuriy Anikeev (2343) 1-1
 Alexander Bulatov (2292) - Guntis Valneris (2385) 1-1
 Alexander Getmanski (2400) - Artem Ivanov (2371) 1-1
 Ainur Shaibakov (2351) - Murodullo Amrillaev (2352) 1-1
 Andrej Kalmakov (2348) - Jean Marc Ndjofang (2370) 0-2
 Igor Kirzner (2222) - Alexander Ldokov (2155) 1-1
 Alisher Artikow (2134) - Ivan Trofimov (2302) 0-2
 Grigoriy Pismenny (2171) - Daniele Macali (2148) 2-0
 Ben Smeenk (2213) - Yurii Bobkov (2221) 2-0
 Bartosz Gronowski (2083) - Oleg Stepanov (1990) 1-1
 Mariusz Slezak (2096) - Airat Nurgaziyev (2054) 1-1
 Battulga Deleg (2219) - Ahmed Demir Karakhan  2-0
 David Efimov (2005) - Benzer Aytun Serhat  2-0