HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   4 3 1 0 7 10 16
2   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   4 2 2 0 6 11 17
3   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   4 2 2 0 6 10 17
4   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   4 2 2 0 6 9 15
5   Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   4 2 1 1 5 10 17
  Artem Ivanov GMI 2371   Mn   4 1 3 0 5 10 15
  Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   4 1 3 0 5 10 15
8   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   4 1 3 0 5 10 15
9   Ben Smeenk  2213   Mn   4 2 1 1 5 9 16
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   4 2 1 1 5 9 15
11   Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   4 1 3 0 5 9 14
12   Ivan Trofimov MI 2302   Mn   4 2 1 1 5 8 14
  Alexander Ldokov MF 2155   Mn   4 2 1 1 5 8 12
14   Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   4 1 2 1 4 10 16
15   Igor Kirzner GMI 2222   Mn   4 1 2 1 4 9 16
16   Yurii Bobkov MF 2221   Mn   4 2 0 2 4 8 13
17   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   4 2 0 2 4 8 13
18   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   4 2 0 2 4 7 13
19   Alisher Artikow MI 2134   Mn   4 1 1 2 3 8 14
20   Daniele Macali MF 2148   Mn   4 1 1 2 3 7 13
21   Oleg Stepanov  1990   Mn   4 1 1 2 3 7 13
22   David Efimov  2005   Mn   4 1 1 2 3 7 12
23   Airat Nurgaziyev  2054   Mn   4 0 3 1 3 5 10
24   Bartosz Gronowski  2083   Mn   4 0 2 2 2 7 12
  Benzer Aytun Serhat    Mn   4 1 0 3 2 7 12
26   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   4 1 0 3 2 7 11
27   Mariusz Slezak  2096   Mn   4 0 1 3 1 7 12
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   4 0 0 4 0 5 10
 Ronde 4 
 do 08-10-2015  Yuriy Anikeev (2343) - Jasper Lemmen (2336) 1-1Partij
 Yurii Bobkov (2221) - Battulga Deleg (2219) 2-0
 Daniele Macali (2148) - Airat Nurgaziyev (2054) 1-1
 Oleg Stepanov (1990) - Mariusz Slezak (2096) 2-0
 Ahmed Demir Karakhan  - Benzer Aytun Serhat  0-2
 Bartosz Gronowski (2083) - Andrej Kalmakov (2348) 0-2
 David Efimov (2005) - Alisher Artikow (2134) 1-1
 Alexander Ldokov (2155) - Grigoriy Pismenny (2171) 2-0
 Igor Kirzner (2222) - Ainur Shaibakov (2351) 1-1
 Ben Smeenk (2213) - Alexander Getmanski (2400) 1-1
 Artem Ivanov (2371) - Ivan Trofimov (2302) 1-1
 Alexander Baliakin (2390) - Alexander Bulatov (2292) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2370) - Alexander Shvartsman (2422) 1-1
 Guntis Valneris (2385) - Murodullo Amrillaev (2352) 1-1