HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   5 3 2 0 8 19 26
2   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   5 2 3 0 7 20 28
3   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   5 2 3 0 7 19 27
4   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   5 2 3 0 7 18 25
5   Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   5 2 3 0 7 16 22
6   Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   5 2 2 1 6 18 26
7   Ben Smeenk  2213   Mn   5 2 2 1 6 17 25
8   Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   5 1 4 0 6 17 24
9   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   5 1 4 0 6 17 24
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   5 2 2 1 6 17 24
11   Ivan Trofimov MI 2302   Mn   5 2 2 1 6 15 22
  Alexander Ldokov MF 2155   Mn   5 2 2 1 6 15 20
13   Artem Ivanov GMI 2371   Mn   5 1 3 1 5 18 25
  Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   5 1 3 1 5 18 25
15   Yurii Bobkov MF 2221   Mn   5 2 1 2 5 17 23
16   Igor Kirzner GMI 2222   Mn   5 1 3 1 5 16 24
17   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   5 2 1 2 5 15 22
18   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   5 2 1 2 5 15 21
19   Airat Nurgaziyev  2054   Mn   5 1 3 1 5 11 17
20   David Efimov  2005   Mn   5 2 1 2 5 11 16
21   Alisher Artikow MI 2134   Mn   5 1 2 2 4 15 22
22   Daniele Macali MF 2148   Mn   5 1 2 2 4 14 21
23   Bartosz Gronowski  2083   Mn   5 1 2 2 4 13 20
24   Oleg Stepanov  1990   Mn   5 1 1 3 3 15 22
25   Mariusz Slezak  2096   Mn   5 1 1 3 3 13 19
26   Benzer Aytun Serhat    Mn   5 1 0 4 2 14 20
27   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   5 1 0 4 2 14 19
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   5 0 0 5 0 9 15
 Ronde 5 
 vr 09-10-2015  Alexander Shvartsman (2422) - Jasper Lemmen (2336) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2343) - Alexander Baliakin (2390) 1-1
 Guntis Valneris (2385) - Jean Marc Ndjofang (2370) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2352) - Artem Ivanov (2371) 2-0
 Alexander Bulatov (2292) - Ben Smeenk (2213) 1-1
 Ivan Trofimov (2302) - Alexander Getmanski (2400) 1-1
 Yurii Bobkov (2221) - Alexander Ldokov (2155) 1-1
 Ainur Shaibakov (2351) - Grigoriy Pismenny (2171) 1-1
 Andrej Kalmakov (2348) - Igor Kirzner (2222) 1-1
 Alisher Artikow (2134) - Daniele Macali (2148) 1-1
 Airat Nurgaziyev (2054) - Oleg Stepanov (1990) 2-0
 Battulga Deleg (2219) - David Efimov (2005) 0-2
 Benzer Aytun Serhat  - Bartosz Gronowski (2083) 0-2
 Mariusz Slezak (2096) - Ahmed Demir Karakhan  2-0