HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   7 3 4 0 10 42 52
2   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   7 3 4 0 10 41 51
3   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   7 3 4 0 10 40 50
4   Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   7 2 5 0 9 42 52
5   Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   7 3 3 1 9 39 49
  Artem Ivanov GMI 2371   Mn   7 3 3 1 9 39 48
7   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   7 2 5 0 9 39 48
8   Ivan Trofimov MI 2302   Mn   7 3 3 1 9 38 48
9   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   7 2 4 1 8 47 57
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   7 2 4 1 8 37 47
11   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   7 3 2 2 8 36 45
12   Yurii Bobkov MF 2221   Mn   7 3 2 2 8 34 43
13   Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   7 1 5 1 7 42 52
14   Alexander Ldokov MF 2155   Mn   7 2 3 2 7 41 50
15   Alisher Artikow MI 2134   Mn   7 2 3 2 7 37 47
  Igor Kirzner GMI 2222   Mn   7 2 3 2 7 37 47
17   Ben Smeenk  2213   Mn   7 2 3 2 7 37 47
18   Daniele Macali MF 2148   Mn   7 2 3 2 7 33 41
19   David Efimov  2005   Mn   7 3 1 3 7 32 41
20   Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   7 2 2 3 6 42 52
21   Airat Nurgaziyev  2054   Mn   7 1 4 2 6 30 39
22   Bartosz Gronowski  2083   Mn   7 2 2 3 6 25 34
23   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   7 2 1 4 5 38 48
24   Oleg Stepanov  1990   Mn   7 2 1 4 5 31 41
25   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   7 2 1 4 5 27 35
26   Mariusz Slezak  2096   Mn   7 2 1 4 5 26 34
27   Benzer Aytun Serhat    Mn   7 1 0 6 2 30 37
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   7 0 0 7 0 28 37
 Ronde 7 
 vr 09-10-2015  Jasper Lemmen (2336) - Ivan Trofimov (2302) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2390) - Murodullo Amrillaev (2352) 1-1
 Alexander Shvartsman (2422) - Alexander Getmanski (2400) 2-0
 Ainur Shaibakov (2351) - Yuriy Anikeev (2343) 2-0
 Igor Kirzner (2222) - Guntis Valneris (2385) 0-2
 Alexander Ldokov (2155) - Artem Ivanov (2371) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2370) - Alisher Artikow (2134) 1-1
 Alexander Bulatov (2292) - Grigoriy Pismenny (2171) 0-2
 Ben Smeenk (2213) - Daniele Macali (2148) 1-1
 Andrej Kalmakov (2348) - Yurii Bobkov (2221) 0-2
 Oleg Stepanov (1990) - David Efimov (2005) 0-2
 Battulga Deleg (2219) - Airat Nurgaziyev (2054) 1-1
 Ahmed Demir Karakhan  - Bartosz Gronowski (2083) 0-2
 Mariusz Slezak (2096) - Benzer Aytun Serhat  2-0