HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jasper Lemmen MI 2336   Mn   8 3 5 0 11 59 70
2   Alexander Baliakin GMI 2390   Mn   8 3 5 0 11 58 69
3   Alexander Shvartsman GMI 2422   Mn   8 3 5 0 11 57 68
4   Ivan Trofimov MI 2302   Mn   8 4 3 1 11 53 64
5   Yuriy Anikeev GMI 2343   Mn   8 3 4 1 10 60 71
6   Murodullo Amrillaev GMI 2352   Mn   8 2 6 0 10 59 70
7   Artem Ivanov GMI 2371   Mn   8 3 4 1 10 57 68
8   Guntis Valneris GMI 2385   Mn   8 2 6 0 10 55 66
9   Jean Marc Ndjofang GMI 2370   Mn   8 3 4 1 10 50 61
10   Ainur Shaibakov GMI 2351   Mn   8 3 3 2 9 56 67
  Alexander Getmanski GMI 2400   Mn   8 2 5 1 9 56 67
12   Igor Kirzner GMI 2222   Mn   8 3 3 2 9 50 61
13   David Efimov  2005   Mn   8 4 1 3 9 43 53
14   Alexander Bulatov GMI 2292   Mn   8 3 2 3 8 53 64
15   Alexander Ldokov MF 2155   Mn   8 2 4 2 8 52 62
16   Ben Smeenk  2213   Mn   8 2 4 2 8 51 62
17   Yurii Bobkov MF 2221   Mn   8 3 2 3 8 50 60
18   Grigoriy Pismenny  2171   Mn   8 3 2 3 8 50 60
19   Alisher Artikow MI 2134   Mn   8 2 3 3 7 52 63
20   Andrej Kalmakov GMI 2348   Mn   8 3 1 4 7 49 60
21   Daniele Macali MF 2148   Mn   8 2 3 3 7 44 54
22   Oleg Stepanov  1990   Mn   8 3 1 4 7 37 48
23   Airat Nurgaziyev  2054   Mn   8 1 4 3 6 44 53
24   Bartosz Gronowski  2083   Mn   8 2 2 4 6 37 47
25   Battulga Deleg GMI 2219   Mn   8 2 2 4 6 36 45
26   Mariusz Slezak  2096   Mn   8 2 2 4 6 36 44
27   Benzer Aytun Serhat    Mn   8 1 0 7 2 42 51
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   8 0 0 8 0 39 50
 Ronde 8 
 vr 09-10-2015  Murodullo Amrillaev (2352) - Alexander Shvartsman (2422) 1-1
 Guntis Valneris (2385) - Alexander Baliakin (2390) 1-1
 Artem Ivanov (2371) - Jasper Lemmen (2336) 1-1
 Ivan Trofimov (2302) - Ainur Shaibakov (2351) 2-0
 Yurii Bobkov (2221) - Jean Marc Ndjofang (2370) 0-2
 Yuriy Anikeev (2343) - Grigoriy Pismenny (2171) 2-0
 Alisher Artikow (2134) - Alexander Getmanski (2400) 0-2
 Daniele Macali (2148) - Igor Kirzner (2222) 0-2
 Ben Smeenk (2213) - Alexander Ldokov (2155) 1-1
 Airat Nurgaziyev (2054) - David Efimov (2005) 0-2
 Bartosz Gronowski (2083) - Alexander Bulatov (2292) 0-2
 Battulga Deleg (2219) - Mariusz Slezak (2096) 1-1
 Benzer Aytun Serhat  - Oleg Stepanov (1990) 0-2
 Ahmed Demir Karakhan  - Andrej Kalmakov (2348) 0-2