HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2289   Mn   3 2 1 0 5 4 9
2   Artem Ivanov GMI 2376   Mn   3 2 1 0 5 4 9
3   NDiaga Samb GMI 2316   Mn   3 2 1 0 5 4 8
4   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Mn   3 2 1 0 5 3 7
5   Bassirou Ba GMI 2328   Mn   3 2 1 0 5 3 7
6   Alexander Shvartsman GMI 2437   Mn   3 2 1 0 5 3 6
7   Alexander Getmanski GMI 2383   Mn   3 1 2 0 4 5 10
8   Denis Shkatula  2111   Mn   3 2 0 1 4 4 9
9   Guntis Valneris GMI 2397   Mn   3 2 0 1 4 4 9
  Michele Borghetti MF 2209   Mn   3 1 2 0 4 4 9
  Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   3 2 0 1 4 4 9
12   Yuriy Anikeev GMI 2349   Mn   3 1 2 0 4 3 7
13   Uladzislau Splendzer MF 2112   Mn   3 2 0 1 4 2 6
14   Emanuele Danese  1965   Mn   3 2 0 1 4 2 6
15   Yakup Caner    Mn   3 2 0 1 4 2 6
16   Ivan Trofimov MI 2300   Mn   3 1 1 1 3 4 9
17   Thijs van den Broek MI 2223   Mn   3 1 1 1 3 3 8
  Ainur Shaibakov GMI 2345   Mn   3 1 1 1 3 3 8
19   Maguette Niang    Mn   3 1 1 1 3 2 7
20   Atakan Burak Akkahve    Mn   3 1 0 2 2 4 9
  Ibrahima Gaye  2173   Mn   3 0 2 1 2 4 9
  Emre Yildiz    Mn   3 1 0 2 2 4 8
  Koos van Amerongen MF 2169   Mn   3 1 0 2 2 4 8
24   Loris Milanese MF 2181   Mn   3 0 2 1 2 3 7
  Egecan Meric    Mn   3 1 0 2 2 3 7
26   Can Barut    Mn   3 1 0 2 2 2 7
27   Arda Benefrahim    Mn   3 0 1 2 1 4 9
28   Ahmed Demir Karakhan    Mn   3 0 1 2 1 3 7
  Alp Mert Eksi    Mn   3 0 1 2 1 3 6
30   Deniz Timurturkan    Mn   3 0 1 2 1 2 7
31   Yagiz Bodur    Mn   3 0 0 3 0 4 9
32   Aytun Serhat Benzer    Mn   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 za 30-04-2016  Koos van Amerongen (2169) - Guntis Valneris (2397) 0-2Partij
 Can Barut  - Yagiz Bodur  2-0
 Arda Benefrahim  - Deniz Timurturkan  1-1
 Atakan Burak Akkahve  - Aytun Serhat Benzer  2-0
 Maguette Niang  - Alp Mert Eksi  2-0
 Ahmed Demir Karakhan  - Yakup Caner  0-2
 Uladzislau Splendzer (2112) - Ibrahima Gaye (2173) 2-0
 Denis Shkatula (2111) - Emre Yildiz  2-0
 Loris Milanese (2181) - Emanuele Danese (1965) 0-2
 Egecan Meric  - Murodullo Amrillaev (2348) 0-2
 Thijs van den Broek (2223) - Bassirou Ba (2328) 0-2
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Ainur Shaibakov (2345) 2-0
 Yuriy Anikeev (2349) - Michele Borghetti (2209) 1-1
 Alexander Shvartsman (2437) - Ivan Trofimov (2300) 2-0
 Alexander Bulatov (2289) - Artem Ivanov (2376) 1-1
 NDiaga Samb (2316) - Alexander Getmanski (2383) 1-1