HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2376   Mn   5 3 2 0 8 20 27
2   Alexander Bulatov GMI 2289   Mn   5 2 3 0 7 20 28
3   NDiaga Samb GMI 2316   Mn   5 2 3 0 7 20 27
4   Alexander Getmanski GMI 2383   Mn   5 2 3 0 7 19 26
5   Alexander Shvartsman GMI 2437   Mn   5 2 3 0 7 18 26
6   Yuriy Anikeev GMI 2349   Mn   5 2 3 0 7 17 24
7   Denis Shkatula  2111   Mn   5 3 1 1 7 16 24
8   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   5 3 1 1 7 16 23
9   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Mn   5 2 3 0 7 16 23
10   Uladzislau Splendzer MF 2112   Mn   5 3 1 1 7 14 20
11   Bassirou Ba GMI 2328   Mn   5 2 2 1 6 20 28
  Guntis Valneris GMI 2397   Mn   5 3 0 2 6 20 27
13   Ivan Trofimov MI 2300   Mn   5 2 2 1 6 16 23
14   Koos van Amerongen MF 2169   Mn   5 3 0 2 6 14 21
15   Thijs van den Broek MI 2223   Mn   5 2 2 1 6 13 19
16   Michele Borghetti MF 2209   Mn   5 1 3 1 5 21 28
17   Emanuele Danese  1965   Mn   5 2 1 2 5 17 24
18   Ibrahima Gaye  2173   Mn   5 1 3 1 5 17 24
19   Ainur Shaibakov GMI 2345   Mn   5 1 2 2 4 16 23
  Yakup Caner    Mn   5 2 0 3 4 16 23
21   Maguette Niang    Mn   5 1 2 2 4 15 22
22   Emre Yildiz    Mn   5 2 0 3 4 14 21
  Loris Milanese MF 2181   Mn   5 1 2 2 4 14 20
24   Arda Benefrahim    Mn   5 1 2 2 4 13 20
25   Can Barut    Mn   5 2 0 3 4 12 18
26   Atakan Burak Akkahve    Mn   5 1 1 3 3 13 21
  Deniz Timurturkan    Mn   5 1 1 3 3 13 20
28   Alp Mert Eksi    Mn   5 0 3 2 3 11 17
29   Ahmed Demir Karakhan    Mn   5 1 1 3 3 10 14
30   Egecan Meric    Mn   5 1 0 4 2 14 21
31   Aytun Serhat Benzer    Mn   5 1 0 4 2 9 16
32   Yagiz Bodur    Mn   5 0 0 5 0 12 19
 Ronde 5 
 za 30-04-2016  Yagiz Bodur  - Ahmed Demir Karakhan  0-2
 Egecan Meric  - Can Barut  0-2
 Alp Mert Eksi  - Atakan Burak Akkahve  1-1
 Arda Benefrahim  - Aytun Serhat Benzer  2-0
 Deniz Timurturkan  - Ibrahima Gaye (2173) 0-2
 Yakup Caner  - Thijs van den Broek (2223) 0-2
 Ivan Trofimov (2300) - Loris Milanese (2181) 2-0
 Koos van Amerongen (2169) - Ainur Shaibakov (2345) 2-0
 Emre Yildiz  - Guntis Valneris (2397) 0-2
 Uladzislau Splendzer (2112) - Maguette Niang  2-0
 Denis Shkatula (2111) - Michele Borghetti (2209) 2-0
 Emanuele Danese (1965) - Alexander Getmanski (2383) 0-2
 Bassirou Ba (2328) - Artem Ivanov (2376) 0-2
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - NDiaga Samb (2316) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2348) - Alexander Bulatov (2289) 1-1
 Alexander Shvartsman (2437) - Yuriy Anikeev (2349) 1-1