HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   NDiaga Samb GMI 2316   Mn   6 3 3 0 9 30 38
2   Artem Ivanov GMI 2376   Mn   6 3 3 0 9 30 38
3   Yuriy Anikeev GMI 2349   Mn   6 3 3 0 9 27 35
4   Alexander Getmanski GMI 2383   Mn   6 2 4 0 8 32 41
5   Alexander Shvartsman GMI 2437   Mn   6 2 4 0 8 31 40
6   Guntis Valneris GMI 2397   Mn   6 4 0 2 8 28 37
7   Denis Shkatula  2111   Mn   6 3 2 1 8 27 36
8   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Mn   6 2 4 0 8 26 35
9   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   6 3 2 1 8 24 33
  Koos van Amerongen MF 2169   Mn   6 4 0 2 8 24 32
11   Alexander Bulatov GMI 2289   Mn   6 2 3 1 7 33 42
12   Bassirou Ba GMI 2328   Mn   6 2 3 1 7 30 39
13   Uladzislau Splendzer MF 2112   Mn   6 3 1 2 7 26 35
14   Ivan Trofimov MI 2300   Mn   6 2 3 1 7 24 33
15   Ibrahima Gaye  2173   Mn   6 2 3 1 7 22 30
16   Thijs van den Broek MI 2223   Mn   6 2 2 2 6 25 33
17   Ainur Shaibakov GMI 2345   Mn   6 2 2 2 6 24 32
18   Maguette Niang    Mn   6 2 2 2 6 22 30
19   Emre Yildiz    Mn   6 3 0 3 6 21 29
20   Michele Borghetti MF 2209   Mn   6 1 3 2 5 31 40
21   Emanuele Danese  1965   Mn   6 2 1 3 5 26 34
22   Atakan Burak Akkahve    Mn   6 2 1 3 5 20 29
23   Can Barut    Mn   6 2 1 3 5 19 27
24   Alp Mert Eksi    Mn   6 1 3 2 5 18 24
25   Yakup Caner    Mn   6 2 0 4 4 25 33
26   Loris Milanese MF 2181   Mn   6 1 2 3 4 24 31
27   Deniz Timurturkan    Mn   6 1 2 3 4 22 30
  Arda Benefrahim    Mn   6 1 2 3 4 22 29
29   Egecan Meric    Mn   6 2 0 4 4 20 28
30   Ahmed Demir Karakhan    Mn   6 1 1 4 3 18 24
31   Aytun Serhat Benzer    Mn   6 1 0 5 2 18 27
32   Yagiz Bodur    Mn   6 0 0 6 0 17 26
 Ronde 6 
 za 30-04-2016  Michele Borghetti (2209) - Koos van Amerongen (2169) 0-2Partij
 Yagiz Bodur  - Egecan Meric  0-2
 Aytun Serhat Benzer  - Alp Mert Eksi  0-2
 Ahmed Demir Karakhan  - Atakan Burak Akkahve  0-2
 Can Barut  - Deniz Timurturkan  1-1
 Yakup Caner  - Emre Yildiz  0-2
 Maguette Niang  - Arda Benefrahim  2-0
 Loris Milanese (2181) - Ainur Shaibakov (2345) 0-2
 Ibrahima Gaye (2173) - Emanuele Danese (1965) 2-0
 Ivan Trofimov (2300) - Bassirou Ba (2328) 1-1
 Thijs van den Broek (2223) - Guntis Valneris (2397) 0-2
 NDiaga Samb (2316) - Uladzislau Splendzer (2112) 2-0
 Yuriy Anikeev (2349) - Alexander Bulatov (2289) 2-0
 Denis Shkatula (2111) - Murodullo Amrillaev (2348) 1-1
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Alexander Shvartsman (2437) 1-1
 Alexander Getmanski (2383) - Artem Ivanov (2376) 1-1