HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldamkampioenschap van Rusland 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Blitz men 
 Rapid men 
 Women 
 Blitz women 
 Rapid women 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2437   Mn   9 6 3 0 15 77 91
2   Alexey Chizhov GMI 2394   Mn   9 5 4 0 14 80 95
3   Maksim Milshin MF 2236   Mn   9 5 3 1 13 83 98
4   Nikolai Gulyaev MI 2311   Mn   9 5 3 1 13 80 95
5   Ivan Trofimov MI 2300   Mn   9 5 3 1 13 79 94
6   Vladimir Milshin GMI 2288   Mn   9 4 4 1 12 83 97
7   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   9 4 4 1 12 80 93
8   Nikolai Nikanorov MF 2136   Mn   9 4 4 1 12 74 87
9   Andrej Kalmakov GMI 2362   Mn   9 5 1 3 11 77 91
10   Alexander Getmanski GMI 2383   Mn   9 5 1 3 11 75 88
11   Vasily Kytchkin  2253   Mn   9 4 3 2 11 73 86
12   Anton Permyakov MF 2199   Mn   9 4 3 2 11 72 87
13   Janis Safin  2131   Mn   9 4 3 2 11 69 83
14   Nikolay Grigoriev  1932   Mn   9 5 1 3 11 69 81
15   Alexander Verkhovykh MI 2242   Mn   9 5 1 3 11 68 82
16   Nicolay Germogenov MI 2294   Mn   9 5 1 3 11 64 75
17   Sergey Bonadykov MF 2215   Mn   9 3 4 2 10 72 85
18   Anatolyi Protodyakonov  2078   Mn   9 3 4 2 10 70 83
19   Anatoli Tatarenko MF 2151   Mn   9 3 4 2 10 68 83
20   Boris Oksman    Mn   9 4 2 3 10 66 79
21   Roman Ldokov  2034   Mn   9 2 6 1 10 66 77
22   Andrej Filimonov MF 2123   Mn   9 3 4 2 10 65 77
23   Rim Ishmetov MF 2215   Mn   9 4 2 3 10 62 72
24   Aisen Andreev MF 2196   Mn   9 4 2 3 10 61 72
25   Ridan Safin    Mn   9 4 2 3 10 60 73
26   Alexander Rastegaev    Mn   9 4 1 4 9 68 83
27   Igor Pavlov MF 2158   Mn   9 3 3 3 9 68 80
28   Denis Borkow  2175   Mn   9 3 3 3 9 66 78
29   Ivan Psurtsev  2026   Mn   9 3 3 3 9 62 75
30   Iwan Kostionow MI 2264   Mn   9 3 2 4 8 68 79
31   Rafis Rahimzynov  1998   Mn   9 1 6 2 8 64 74
32   Afanasij Lavrentiev    Mn   9 3 2 4 8 63 76
33   Grigorij Getmanski    Mn   9 3 2 4 8 62 76
34   Kirill Pushkarev    Mn   9 3 2 4 8 62 74
35   Evgenyi Kardashevsky  1981   Mn   9 3 2 4 8 61 73
36   Zachar Ashaykin    Mn   9 3 2 4 8 60 71
37   Sergej Mullin    Mn   9 2 4 3 8 58 73
38   Vasiliy Markin  1924   Mn   9 4 0 5 8 57 68
39   Valentin Ivanov  1976   Mn   9 4 0 5 8 55 65
40   Zahar Petrushin  1930   Mn   9 4 0 5 8 54 65
41   Nikita Agafonov  2024   Mn   9 3 1 5 7 53 68
42   Nikita Razdoburdin    Mn   9 2 3 4 7 48 58
43   Arseniy Ustinov    Mn   9 3 0 6 6 58 69
44   Denis Filatov    Mn   9 2 2 5 6 55 65
45   Yury Khokhlov    Mn   9 3 0 6 6 54 65
46   Ivan Gunika    Mn   9 3 0 6 6 51 61
47   Andrej Grishchenko    Mn   9 2 2 5 6 46 57
48   Ilfat Karimov    Mn   9 3 0 6 6 41 53
49   Arhan Titov    Mn   9 2 1 6 5 52 62
50   Maksim Ivanov    Mn   9 2 0 7 4 44 57
51   Petr Sabantsev    Mn   9 1 1 7 3 46 57
52   Dummy    Mn   9 0 0 9 0 45 56
Alexander ShvartsmanAlexey ChizhovMaksim Milshin
Nikolai GulyaevIvan TrofimovVladimir Milshin
Murodullo AmrillaevNikolai NikanorovAndrej Kalmakov
Alexander GetmanskiVasily KytchkinAnton Permyakov
Janis SafinNikolay GrigorievAlexander Verkhovykh
Nicolay GermogenovSergey BonadykovAnatolyi Protodyakonov
Anatoli Tatarenko
 Ronde 9 
 za 04-06-2016  Andrej Grishchenko  - Maksim Ivanov  2-0
 Petr Sabantsev  - Ilfat Karimov  0-2
 Nikita Razdoburdin  - Arhan Titov  2-0
 Zahar Petrushin (1930) - Ivan Gunika  2-0
 Arseniy Ustinov  - Valentin Ivanov (1976) 0-2
 Vasiliy Markin (1924) - Denis Filatov  2-0
 Sergej Mullin  - Yury Khokhlov  2-0
 Denis Borkow (2175) - Nikita Agafonov (2024) 2-0
 Aisen Andreev (2196) - Iwan Kostionow (2264) 2-0
 Ridan Safin  - Rafis Rahimzynov (1998) 2-0
 Afanasij Lavrentiev  - Rim Ishmetov (2215) 0-2
 Grigorij Getmanski  - Andrej Filimonov (2123) 0-2
 Anatolyi Protodyakonov (2078) - Boris Oksman  1-1
 Anatoli Tatarenko (2151) - Kirill Pushkarev  2-0
 Roman Ldokov (2034) - Sergey Bonadykov (2215) 1-1
 Nikolay Grigoriev (1932) - Zachar Ashaykin  2-0
 Alexander Rastegaev  - Anton Permyakov (2199) 0-2
 Vasily Kytchkin (2253) - Ivan Psurtsev (2026) 2-0
 Nicolay Germogenov (2294) - Alexander Getmanski (2383) 1-1
 Andrej Kalmakov (2362) - Vasily Kytchkin (2253) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2348) - Alexander Verkhovykh (2242) 2-0
 Vladimir Milshin (2288) - Ivan Trofimov (2300) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2311) - Andrej Kalmakov (2362) 2-0
 Alexey Chizhov (2394) - Janis Safin (2131) 2-0
 Alexander Shvartsman (2437) - Maksim Milshin (2236) 2-0