HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapidkampioenschap van Rusland 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Blitz men 
 Rapid men 
 Women 
 Blitz women 
 Rapid women 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexey Chizhov GMI 2394   Mn   9 5 4 0 14 80 94
2   Alexander Shvartsman GMI 2437   Mn   9 6 2 1 14 77 91
3   Andrej Kalmakov GMI 2362   Mn   9 4 5 0 13 82 96
4   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   9 5 3 1 13 76 90
5   Nikolai Gulyaev MI 2311   Mn   9 4 4 1 12 75 89
6   Maksim Milshin MF 2236   Mn   9 3 5 1 11 81 95
7   Ivan Trofimov MI 2300   Mn   9 5 1 3 11 80 94
8   Alexander Verkhovykh MI 2242   Mn   9 3 5 1 11 78 92
9   Iwan Kostionow MI 2264   Mn   9 4 3 2 11 72 86
10   Vladimir Milshin GMI 2288   Mn   9 3 5 1 11 72 83
11   Nikolai Nikanorov MF 2136   Mn   9 3 5 1 11 70 81
12   Vasily Kytchkin  2253   Mn   9 3 5 1 11 69 82
13   Anton Permyakov MF 2199   Mn   9 4 3 2 11 65 79
14   Rim Ishmetov MF 2215   Mn   9 4 3 2 11 63 76
15   Anatolyi Protodyakonov  2078   Mn   9 4 2 3 10 75 88
16   Janis Safin  2131   Mn   9 2 6 1 10 72 84
17   Aisen Andreev MF 2196   Mn   9 3 4 2 10 69 82
18   Alexander Getmanski GMI 2383   Mn   9 3 4 2 10 67 78
19   Igor Pavlov MF 2158   Mn   9 4 2 3 10 66 77
20   Alexander Rastegaev    Mn   9 4 2 3 10 65 76
21   Sergey Bonadykov MF 2215   Mn   9 4 2 3 10 62 75
22   Boris Oksman    Mn   9 3 3 3 9 64 75
23   Grigorij Getmanski    Mn   9 3 3 3 9 63 74
24   Andrej Filimonov MF 2123   Mn   9 4 1 4 9 62 76
  Valentin Ivanov  1976   Mn   9 3 3 3 9 62 76
26   Rafis Rahimzynov  1998   Mn   9 2 5 2 9 60 71
27   Anatoli Tatarenko MF 2151   Mn   9 4 1 4 9 55 67
28   Denis Borkow  2175   Mn   9 3 2 4 8 70 84
29   Ivan Psurtsev  2026   Mn   9 2 4 3 8 68 79
30   Dmitrii Gusarov    Mn   9 3 2 4 8 59 70
31   Nikita Agafonov  2024   Mn   9 3 2 4 8 56 67
32   Vasiliy Markin  1924   Mn   9 2 4 3 8 51 62
33   Zahar Petrushin  1930   Mn   9 2 3 4 7 58 71
34   Nikolay Grigoriev  1932   Mn   9 2 3 4 7 58 69
35   Evgenyi Kardashevsky  1981   Mn   9 2 3 4 7 58 69
36   Alexander Andreev    Mn   9 2 3 4 7 57 68
37   Petr Sabantsev    Mn   9 2 3 4 7 53 62
38   Afanasij Lavrentiev    Mn   9 3 1 5 7 50 61
39   Danil Bakhmurnov    Mn   9 2 3 4 7 50 60
40   Farid Shaydullov    Mn   9 3 1 5 7 48 59
41   Vladimir Tishkin  1930   Mn   9 1 4 4 6 53 66
42   Kirill Pushkarev    Mn   9 0 6 3 6 53 64
43   Nikita Razdoburdin    Mn   9 0 6 3 6 53 64
44   Arseniy Ustinov    Mn   9 2 2 5 6 50 62
45   Vyacheslav Spiridonov    Mn   9 1 2 6 4 46 57
46   Yury Khokhlov    Mn   9 0 1 8 1 54 64
Alexey ChizhovAlexander ShvartsmanAndrej Kalmakov
Murodullo AmrillaevNikolai GulyaevMaksim Milshin
Ivan TrofimovAlexander VerkhovykhIwan Kostionow
Vladimir MilshinNikolai NikanorovVasily Kytchkin
Anton PermyakovRim IshmetovAnatolyi Protodyakonov
Janis SafinAisen AndreevAlexander Getmanski
Igor PavlovAlexander Rastegaev
 Ronde 9 
 zo 05-06-2016  Nikita Razdoburdin  - Vyacheslav Spiridonov  1-1
 Kirill Pushkarev  - Farid Shaydullov  0-2
 Alexander Andreev  - Yury Khokhlov  2-0
 Vasiliy Markin (1924) - Vladimir Tishkin (1930) 2-0
 Nikita Agafonov (2024) - Arseniy Ustinov  2-0
 Danil Bakhmurnov  - Ivan Psurtsev (2026) 1-1
 Zahar Petrushin (1930) - Anatoli Tatarenko (2151) 0-2
 Evgenyi Kardashevsky (1981) - Rafis Rahimzynov (1998) 0-2
 Valentin Ivanov (1976) - Afanasij Lavrentiev  2-0
 Nikolay Grigoriev (1932) - Andrej Filimonov (2123) 0-2
 Grigorij Getmanski  - Petr Sabantsev  2-0
 Denis Borkow (2175) - Igor Pavlov (2158) 0-2
 Aisen Andreev (2196) - Alexander Rastegaev  1-1
 Alexander Getmanski (2383) - Janis Safin (2131) 1-1
 Boris Oksman  - Rim Ishmetov (2215) 0-2
 Anton Permyakov (2199) - Anatolyi Protodyakonov (2078) 2-0
 Vladimir Milshin (2288) - Nikolai Nikanorov (2136) 1-1
 Iwan Kostionow (2264) - Dmitrii Gusarov  2-0
 Vasily Kytchkin (2253) - Alexander Verkhovykh (2242) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2348) - Sergey Bonadykov (2215) 2-0
 Nikolai Gulyaev (2311) - Andrej Kalmakov (2362) 1-1
 Alexander Shvartsman (2437) - Maksim Milshin (2236) 2-0
 Alexey Chizhov (2394) - Ivan Trofimov (2300) 2-0