HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Veterans 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Manlai Ravjir MF 2192   Mn   9 6 2 1 14 72 85
2   Erdenebileg Dul GMI 2266   Mn   9 5 3 1 13 70 84
3   Battulga Deleg GMI 2204   Mn   9 5 2 2 12 70 84
4   Chengcheng Tian  2063   Mn   9 4 3 2 11 75 89
5   Khashchuluun Tseveensuren MF 2104   Mn   9 4 3 2 11 73 87
6   Wenlong Gao MF 2168   Mn   9 4 3 2 11 62 75
7   Otgonbileg Tserenbyamba MF 2155   Mn   9 1 8 0 10 70 82
8   Ganjargal Ganbaatar GMI 2269   Mn   9 3 4 2 10 69 83
9   Sukhbat Tsogtbaatar MF 2081   Mn   9 3 4 2 10 68 80
10   Samandar Kalanov MF 2091   Mn   9 4 2 3 10 64 78
11   Ganbold Dorj  2065   Mn   9 4 2 3 10 60 73
12   Enkh-Erdene Enkh-Amgalan  2038   Mn   9 4 2 3 10 56 68
13   Shiirevjamts Munkhbaatar  2004   Mn   9 3 4 2 10 55 67
14   Wei Zhou GMI 2164   Mn   9 2 5 2 9 74 88
15   Munkhijn Baatarsukh  2011   Mn   9 3 3 3 9 71 84
16   Zhiyong Xiong MF 2173   Mn   9 3 3 3 9 70 83
17   Farhad Arslanov    Mn   9 3 3 3 9 62 73
18   Tuvshinbold Otgonbayar GMI 2124   Mn   9 3 3 3 9 57 71
19   Alisher Artikow MI 2134   Mn   9 2 4 3 8 71 84
20   Tuvshinjargal Manaljav  2016   Mn   9 2 3 4 7 53 64
21   Guan Li    Mn   9 2 2 5 6 54 64
22   Gerelbold Ganbold MF 2058   Mn   9 1 3 5 5 58 72
23   Maurizio De Leo    Mn   9 1 1 7 3 57 68
24   Thanh Tung Nguyen    Mn   9 0 0 9 0 56 66
 Ronde 9 
 do 28-07-2016  Tuvshinjargal Manaljav (2016) - Gerelbold Ganbold (2058) 1-1Partij
 Guan Li  - Tuvshinbold Otgonbayar (2124) 0-2Partij
 Shiirevjamts Munkhbaatar (2004) - Maurizio De Leo  2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2173) - Alisher Artikow (2134) 2-0Partij
 Sukhbat Tsogtbaatar (2081) - Samandar Kalanov (2091) 1-1Partij
 Khashchuluun Tseveensuren (2104) - Munkhijn Baatarsukh (2011) 2-0Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba (2155) - Enkh-Erdene Enkh-Amgalan (2038) 1-1Partij
 Wei Zhou (2164) - Chengcheng Tian (2063) 0-2Partij
 Ganbold Dorj (2065) - Ganjargal Ganbaatar (2269) 1-1Partij
 Wenlong Gao (2168) - Erdenebileg Dul (2266) 2-0Partij
 Manlai Ravjir (2192) - Battulga Deleg (2204) 0-2Partij
 Farhad Arslanov  - Thanh Tung Nguyen  2-0