HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys U26 Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Maksim Dorogan  2029   Mn   8 4 3 1 11 68 75
2   Aleksei Kunitsa MI 2182   Mn   8 3 5 0 11 66 73
3   Anastase Leclerc  2088   Mn   8 3 5 0 11 66 68
4   Alessio Scaggiante MF 2166   Mn   8 3 5 0 11 65 72
5   Uladzislau Valjuk MF 2235   Mn   8 2 5 1 9 67 74
6   Mateusz Stanczuk  2102   Mn   8 3 3 2 9 64 71
7   Anti Ingel  2073   Mn   8 3 3 2 9 63 70
8   Daniel Skowronek  1979   Mn   8 3 3 2 9 51 51
9   Sebastian Wieczorek  1948   Mn   8 3 3 2 9 50 50
10   Viacheslav Novitski  2085   Mn   8 1 6 1 8 70 77
11   Roman Ldokov  2109   Mn   8 2 4 2 8 65 72
12   Vugar Babajew    Mn   8 2 4 2 8 56 56
13   Danil Bakhmurov    Mn   8 2 4 2 8 51 51
14   Anthony Alavoine  2040   Mn   8 2 3 3 7 62 62
15   Francois Paul  1993   Mn   8 3 1 4 7 58 58
16   Kseniia Druzhinina  1900   Mn   8 3 1 4 7 56 56
17   Simonas Balciunas    Mn   8 1 0 7 2 59 59
18   Dummy    Mn   8 0 0 8 0 55 57
Maksim DoroganAleksei KunitsaAnastase Leclerc
Alessio ScaggianteUladzislau ValjukMateusz Stanczuk
Anti IngelDaniel Skowronek
Roman LdokovVugar Babajew
Danil BakhmurovAnthony AlavoineFrancois Paul
 Ronde 8 
 di 07-08-2018  Francois Paul (1993) - Simonas Balciunas  2-0
 Sebastian Wieczorek (1948) - Kseniia Druzhinina (1900) 2-0
 Anthony Alavoine (2040) - Daniel Skowronek (1979) 0-2
 Roman Ldokov (2109) - Danil Bakhmurov  1-1
 Anastase Leclerc (2088) - Viacheslav Novitski (2085) 1-1
 Mateusz Stanczuk (2102) - Maksim Dorogan (2029) 1-1
 Anti Ingel (2073) - Alessio Scaggiante (2166) 1-1
 Aleksei Kunitsa (2182) - Uladzislau Valjuk (2235) 1-1