HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Jan Groenendijk  GMI 2359  X 0 1 2 2 1 1 0 1 1 1 1 2 2 2 2 2 21787223333
2 Alexander Shvartsman  GMI 2392  2 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2 217611023346
3 Ncho Joel Atse  GMI 2365  1 1 X 1 1 1 1 1 1 0 2 1 2 2 2 2 1 217610122325
4 Thomy Lucien Mbongo  MI 2299  0 1 1 X 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 1 2 2 217610122323
5 Jean Marc Ndjofang  GMI 2318  0 1 1 1 X 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1 2 2 217610122322
6 Alexander Georgiev  GMI 2424  1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2 217512022325
7 Alexander Baliakin  GMI 2401  1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 217512022323
8 Yiming Pan  GMI 2206  2 1 1 0 1 1 1 X 1 0 2 0 2 2 2 2 1 21777321308
9 Alexey Chizhov  GMI 2400  1 1 1 1 1 1 1 1 X 0 2 1 2 1 2 1 2 217511121315
10 Vadim Virny  GMI 2365  1 1 2 1 0 1 1 2 2 X 1 1 1 0 2 1 1 217510220330
11 Guntis Valneris  GMI 2395  1 1 0 1 1 1 1 0 0 1 X 1 1 2 2 2 2 21759319262
12 Yuriy Anikeev  GMI 2356  1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 X 0 2 1 0 2 217411219309
13 Wei Zhou  GMI 2221  0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 X 1 1 1 1 21727811141
14 Michael Semianiuk  GMI 2276  0 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 1 X 2 1 0 217341010128
15 Ivan Trofimov  GMI 2328  0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 X 2 2 01725109130
16 Chenfan Wang   2143  0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1 1 0 X 2 11725109119
17 Guno Burleson  GMI 2272  0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 2 0 0 X 21724118100
18 Chengcheng Tian  MF 2131  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 X171115327

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
JanAlexanderNcho
ThomyJeanAlexander
AlexanderYimingAlexey
VadimGuntisYuriy
WeiMichaelIvan
ChenfanGunoChengcheng
 Ronde 17 
 za 18-05-2019  Wei Zhou (2221) - Ncho Joel Atse (2365) 0-2Partij
 Chenfan Wang (2143) - Vadim Virny (2365) 1-1Partij
 Yiming Pan (2206) - Jan Groenendijk (2359) 2-0Partij
 Alexey Chizhov (2400) - Guntis Valneris (2395) 2-0Partij
 Alexander Baliakin (2401) - Michael Semianiuk (2276) 2-0
 Chengcheng Tian (2131) - Thomy Lucien Mbongo (2299) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2318) - Alexander Georgiev (2424) 1-1
 Guno Burleson (2272) - Ivan Trofimov (2328) 0-2
 Yuriy Anikeev (2356) - Alexander Shvartsman (2392) 1-1