HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Jan Groenendijk  GMI 1527  X 0 1 2 2 1 1 0 1 1 1 1 2 2 2 2 2 21787223333
2 Alexander Shvartsman  GMI 1588  2 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2 217611023346
3 N`cho Joel Atse  GMI 1508  1 1 X 1 1 1 1 1 1 0 2 1 2 2 2 2 1 217610122325
4 Thomy Lucien Mbongo  MI 1452  0 1 1 X 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 1 2 2 217610122323
5 Jean Marc Ndjofang  GMI 1467  0 1 1 1 X 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1 2 2 217610122322
6 Alexander Georgiev  GMI 1568  1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2 217512022325
7 Alexander Baliakin  GMI 1560  1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 217512022323
8 Yiming Pan  GMI 2 1 1 0 1 1 1 X 1 0 2 0 2 2 2 2 1 21777321308
9 Alexey Chizhov  GMI 1552  1 1 1 1 1 1 1 1 X 0 2 1 2 1 2 1 2 217511121315
10 Vadim Virny  GMI 1525  1 1 2 1 0 1 1 2 2 X 1 1 1 0 2 1 1 217510220330
11 Guntis Valneris  GMI 1542  1 1 0 1 1 1 1 0 0 1 X 1 1 2 2 2 2 21759319262
12 Yuriy Anikeev  GMI 1506  1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 X 0 2 1 0 2 217411219309
13 Wei Zhou  GMI 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 X 1 1 1 1 21727811141
14 Michael Semianiuk  GMI 0 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 1 X 2 1 0 217341010128
15 Ivan Trofimov  GMI 1474  0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 X 2 2 01725109130
16 Chenfan Wang   0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1 1 0 X 2 11725109119
17 Guno Burleson  GMI 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 2 0 0 X 21724118100
18 Chengcheng Tian  MF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 X171115327

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
JanAlexanderNcho
ThomyJeanAlexander
AlexanderYimingAlexey
VadimGuntisYuriy
WeiMichaelIvan
ChenfanGunoChengcheng
 Ronde 17 
 za 18-05-2019  Wei Zhou  - N`cho Joel Atse (1508) 0-2Partij
 Chenfan Wang  - Vadim Virny (1525) 1-1Partij
 Yiming Pan  - Jan Groenendijk (1527) 2-0Partij
 Alexey Chizhov (1552) - Guntis Valneris (1542) 2-0Partij
 Alexander Baliakin (1560) - Michael Semianiuk  2-0
 Chengcheng Tian  - Thomy Lucien Mbongo (1452) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (1467) - Alexander Georgiev (1568) 1-1
 Guno Burleson  - Ivan Trofimov (1474) 0-2
 Yuriy Anikeev (1506) - Alexander Shvartsman (1588) 1-1