HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Georgiev  GMI 2424  X............................ 2....110020
  Michael Semianiuk  GMI 2276 .. X........................ 2......110020
  N`cho Joel Atse  GMI 2365 .... X.......................... 2..110020
  Vadim Virny  GMI 2365 ...... X.......................... 2110020
5 Alexander Baliakin  GMI 2401 ........ X........ 1................101011
  Alexander Shvartsman  GMI 2392 .......... X 1......................101011
  Alexey Chizhov  GMI 2400 .......... 1 X......................101011
  Chenfan Wang   2143 .............. X........ 1..........101011
  Ivan Trofimov  GMI 2328 ................ X........ 1........101011
  Jan Groenendijk  GMI 2359 ........ 1........ X................101011
  Jean Marc Ndjofang  GMI 2318 .................... X 1............101011
  Thomy Lucien Mbongo  MI 2299 .................... 1 X............101011
  Wei Zhou  GMI 2221 .............. 1........ X..........101011
  Yuriy Anikeev  GMI 2356 ................ 1........ X........101011
15 Chengcheng Tian  MF 2131 .. 0........................ X......100100
  Guno Burleson  GMI 2272  0............................ X....100100
  Guntis Valneris  GMI 2395 .... 0.......................... X..100100
  Yiming Pan  GMI 2206 ...... 0.......................... X100100

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AlexanderMichaelNcho
VadimAlexanderAlexander
AlexeyChenfanIvan
JanJeanThomy
WeiYuriyChengcheng
GunoGuntisYiming
 Ronde 1 
 vr 17-05-2019  Guntis Valneris (2395) - N`cho Joel Atse (2365) 0-2Partij
 Alexander Shvartsman (2392) - Alexey Chizhov (2400) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2328) - Yuriy Anikeev (2356) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2424) - Guno Burleson (2272) 2-0
 Thomy Lucien Mbongo (2299) - Jean Marc Ndjofang (2318) 1-1
 Michael Semianiuk (2276) - Chengcheng Tian (2131) 2-0
 Jan Groenendijk (2359) - Alexander Baliakin (2401) 1-1
 Vadim Virny (2365) - Yiming Pan (2206) 2-0
 Wei Zhou (2221) - Chenfan Wang (2143) 1-1