HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Jean Marc Ndjofang  GMI 2318  X 1 0 2.. 1.. 1.. 1.... 2 2.. 2.. 21054114120
  N`cho Joel Atse  GMI 2365  1 X.... 1 1 2 1 1 1...... 2.... 2 21046014121
3 Jan Groenendijk  GMI 2359  2.. X.. 0 1 1.. 1.. 1 1.... 2.. 2 21045113108
  Vadim Virny  GMI 2365  0.... X 1 1 1.... 2 2 1.... 1.. 2 21045113107
  Alexander Shvartsman  GMI 2392 .. 1 2 1 X.. 1 1 1.. 1.. 2.... 1 2..1037013128
  Alexander Baliakin  GMI 2401  1 1 1 1.. X...... 1.. 1 1 2 2.... 21037013113
7 Guntis Valneris  GMI 2395 .. 0 1 1 1.. X 1 1...... 1 2.. 2 2..1036112103
  Thomy Lucien Mbongo  MI 2299  1 1.... 1.. 1 X 1.. 1 1.... 2 2 1..1028012115
  Alexander Georgiev  GMI 2424 .. 1 1.. 1.. 1 1 X.. 1 1.... 2 2 1..1028012114
10 Yiming Pan  GMI 2206  1 1.. 0.. 1...... X 1 0 2 2 1.... 2103521191
  Alexey Chizhov  GMI 2400 .... 1 0 1.... 1 1 1 X.. 2 1.. 1 2..102711196
12 Yuriy Anikeev  GMI 2356 .... 1 1.. 1.. 1 1 2.. X 0 0.. 2 1..1026210100
13 Wei Zhou  GMI 2221  0...... 0 1 1.... 0 0 2 X 1 1.... 210244861
14 Chenfan Wang   2143  0 0...... 0 0.... 0 1 2 1 X 2.... 110235754
  Guno Burleson  GMI 2272 .... 0 1.. 0.. 0 0 1.... 1 0 X 2.. 210235746
16 Michael Semianiuk  GMI 2276  0...... 1.. 0 0 0.. 1 0.... 0 X 2 210226632
17 Ivan Trofimov  GMI 2328 .. 0 0 0 0.. 0 1 1.. 0 1...... 0 X..10037334
18 Chengcheng Tian  MF 2131  0 0 0 0.. 0...... 0.... 0 1 0 0.. X1001917

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
JeanNchoJan
VadimAlexanderAlexander
GuntisThomyAlexander
YimingAlexeyYuriy
WeiChenfanGuno
MichaelIvanChengcheng
 Ronde 10 
 vr 17-05-2019  N`cho Joel Atse (2365) - Jean Marc Ndjofang (2318) 1-1Partij
 Guno Burleson (2272) - Chengcheng Tian (2131) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2356) - Alexander Baliakin (2401) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2400) - Yiming Pan (2206) 1-1Partij  
 Guntis Valneris (2395) - Chenfan Wang (2143) 2-0
 Alexander Shvartsman (2392) - Wei Zhou (2221) 2-0
 Ivan Trofimov (2328) - Vadim Virny (2365) 0-2
 Alexander Georgiev (2424) - Jan Groenendijk (2359) 1-1
 Thomy Lucien Mbongo (2299) - Michael Semianiuk (2276) 2-0