HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 N`cho Joel Atse  GMI 2365  X.............. 2.. 1.......... 2..3210511
  Vadim Virny  GMI 2365 .. X.. 2.......... 1.............. 23210511
  Jan Groenendijk  GMI 2359 .... X........ 2.. 1.............. 2321059
4 Yiming Pan  GMI 2206 .. 0.. X.................... 2.. 2..320146
  Alexander Georgiev  GMI 2424 ........ X.. 1........ 1 2..........3120411
  Thomy Lucien Mbongo  MI 2299 .......... X.. 1...... 1 2..........3120410
  Alexey Chizhov  GMI 2400 ........ 1.. X...... 1........ 2....312049
8 Jean Marc Ndjofang  GMI 2318 .... 0.... 1.. X.......... 2........311138
  Guntis Valneris  GMI 2395  0.............. X.. 1........ 2....311135
  Alexander Baliakin  GMI 2401 .. 1 1............ X........ 1......3030312
  Alexander Shvartsman  GMI 2392  1.......... 1.. 1.. X..............3030312
  Yuriy Anikeev  GMI 2356 ........ 1 1.......... X...... 1....303039
13 Guno Burleson  GMI 2272 ........ 0 0............ X 2........310224
  Michael Semianiuk  GMI 2276 .............. 0........ 0 X...... 2310220
  Wei Zhou  GMI 2221 ...... 0.......... 1........ X.. 1..302124
16 Ivan Trofimov  GMI 2328 ............ 0.. 0.... 1...... X....301213
  Chenfan Wang   2143  0.... 0.................... 1.. X..301212
18 Chengcheng Tian  MF 2131 .. 0 0.................... 0...... X300300

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
NchoVadimJan
YimingAlexanderThomy
AlexeyJeanGuntis
AlexanderAlexanderYuriy
GunoMichaelWei
IvanChenfanChengcheng
 Ronde 3 
 vr 17-05-2019  Alexander Shvartsman (2392) - N`cho Joel Atse (2365) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2328) - Guntis Valneris (2395) 0-2Partij  
 Alexander Georgiev (2424) - Alexey Chizhov (2400) 1-1Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2299) - Yuriy Anikeev (2356) 1-1
 Michael Semianiuk (2276) - Guno Burleson (2272) 0-2
 Jan Groenendijk (2359) - Jean Marc Ndjofang (2318) 2-0
 Vadim Virny (2365) - Chengcheng Tian (2131) 2-0
 Wei Zhou (2221) - Alexander Baliakin (2401) 1-1
 Chenfan Wang (2143) - Yiming Pan (2206) 0-2