HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Jan Groenendijk  GMI 2359  X.. 2...... 1............ 2...... 24310719
2 N`cho Joel Atse  GMI 2365 .. X.. 1........ 1.... 2........ 2..4220620
3 Jean Marc Ndjofang  GMI 2318  0.. X.. 2 1................ 2......4211519
  Yiming Pan  GMI 2206 .. 1.. X 0.............. 2...... 2..4211516
  Vadim Virny  GMI 2365 .... 0 2 X.. 1.................... 24211515
  Thomy Lucien Mbongo  MI 2299 .... 1.... X...... 1 1.... 2........4130519
  Alexander Baliakin  GMI 2401  1...... 1.. X.......... 1...... 2..4130518
  Alexander Georgiev  GMI 2424 .............. X.. 1 1 1.. 2........4130518
  Alexander Shvartsman  GMI 2392 .. 1............ X 1.. 1...... 2....4130517
  Alexey Chizhov  GMI 2400 .......... 1.. 1 1 X.......... 2....4130517
  Yuriy Anikeev  GMI 2356 .......... 1.. 1.... X...... 2 1....4130515
12 Guntis Valneris  GMI 2395 .. 0.......... 1 1.... X...... 2....4121412
  Wei Zhou  GMI 2221 ...... 0.... 1.......... X...... 1 2412146
14 Guno Burleson  GMI 2272  0........ 0.. 0.......... X 2......410324
  Michael Semianiuk  GMI 2276 .... 0.............. 0.... 0 X.... 2410320
16 Ivan Trofimov  GMI 2328 ................ 0 0 1 0...... X....401315
  Chenfan Wang   2143 .. 0.. 0.... 0.......... 1...... X..401314
18 Chengcheng Tian  MF 2131  0...... 0.............. 0.. 0.... X400400

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
JanNchoJean
YimingVadimThomy
AlexanderAlexanderAlexander
AlexeyYuriyGuntis
WeiGunoMichael
IvanChenfanChengcheng
 Ronde 4 
 vr 17-05-2019  N`cho Joel Atse (2365) - Yiming Pan (2206) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2401) - Chenfan Wang (2143) 2-0Partij
 Chengcheng Tian (2131) - Wei Zhou (2221) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2318) - Vadim Virny (2365) 2-0
 Guno Burleson (2272) - Jan Groenendijk (2359) 0-2
 Yuriy Anikeev (2356) - Michael Semianiuk (2276) 2-0
 Alexey Chizhov (2400) - Thomy Lucien Mbongo (2299) 1-1
 Guntis Valneris (2395) - Alexander Georgiev (2424) 1-1
 Alexander Shvartsman (2392) - Ivan Trofimov (2328) 2-0