HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz men 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz men

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 N`cho Joel Atse  GMI 2365  X...... 1 1 1 2.. 1...... 2.... 2 284401277
2 Jean Marc Ndjofang  GMI 2318 .. X 2 0 1.. 1...... 1 2.. 2 2......84311187
3 Vadim Virny  GMI 2365 .. 0 X.. 2.. 1 1 2...... 1.... 1.. 283411071
  Jan Groenendijk  GMI 2359 .. 2.. X.. 0 1 1 1...... 1.... 2.. 283411069
  Yiming Pan  GMI 2206  1 1 0.. X.. 1........ 2.. 2.. 1.. 283411066
  Alexander Shvartsman  GMI 2392  1.... 2.. X.. 1 1 1 1...... 1.. 2..82601080
  Alexander Baliakin  GMI 2401  1 1 1 1 1.. X........ 1.. 2...... 282601074
8 Guntis Valneris  GMI 2395  0.. 1 1.. 1.. X.. 1 1...... 2.. 2..8251966
  Alexey Chizhov  GMI 2400 .... 0 1.. 1.... X 1 1 2.... 1.. 2..8251964
  Alexander Georgiev  GMI 2424  1........ 1.. 1 1 X 1.. 1.... 2 1..8170969
  Thomy Lucien Mbongo  MI 2299 .. 1...... 1.. 1 1 1 X.. 1.... 2 1..8170968
12 Wei Zhou  GMI 2221 .. 0.... 0.. 1.. 0.... X 2 1.. 1.. 28233737
  Yuriy Anikeev  GMI 2356 .... 1 1.......... 1 1 0 X 0 2.. 1..8152753
14 Chenfan Wang   2143  0 0.... 0.. 0........ 1 2 X.. 2.. 18224632
  Michael Semianiuk  GMI 2276 .. 0...... 1.. 0 1...... 0.. X 0 2 28224627
16 Guno Burleson  GMI 2272 .... 1 0 1........ 0 0 1.. 0 2 X....8134539
17 Ivan Trofimov  GMI 2328  0........ 0.. 0 0 1 1.. 1.. 0.. X..8035325
18 Chengcheng Tian  MF 2131  0.. 0 0 0.. 0........ 0.. 1 0.... X801716

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
NchoJeanVadim
JanYimingAlexander
AlexanderGuntisAlexey
AlexanderThomyWei
YuriyChenfanMichael
GunoIvanChengcheng
 Ronde 8 
 vr 17-05-2019  N`cho Joel Atse (2365) - Chengcheng Tian (2131) 2-0Partij
 Jean Marc Ndjofang (2318) - Alexander Baliakin (2401) 1-1Partij
 Guno Burleson (2272) - Yiming Pan (2206) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2356) - Chenfan Wang (2143) 0-2
 Alexey Chizhov (2400) - Wei Zhou (2221) 2-0
 Guntis Valneris (2395) - Vadim Virny (2365) 1-1
 Alexander Shvartsman (2392) - Jan Groenendijk (2359) 2-0
 Ivan Trofimov (2328) - Michael Semianiuk (2276) 0-2
 Alexander Georgiev (2424) - Thomy Lucien Mbongo (2299) 1-1