HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladimir Milshin GMI 2328   H   3 3 0 0 6 4 8
2   Guntis Valneris GMI 2419   H   3 2 1 0 5 4 9
3   Murodullo Amrillaev MF 2335   H   3 2 1 0 5 4 9
  Alexander Georgiev GMI 2419   H   3 2 1 0 5 4 8
5   Theo Dijkstra  2149   H   3 2 1 0 5 3 8
  Andrej Valjuk MI 2301   H   3 2 1 0 5 3 8
  Kelvin Adam Andall  2213   H   3 2 1 0 5 3 8
  Marcel Monteba  2186   H   3 2 1 0 5 3 8
  Jan van Meggelen  2165   H   3 2 1 0 5 3 7
10   Alexey Chizhov GMI 2411   H   3 2 1 0 5 3 7
11   Wytze Sytsma  2182   H   3 2 1 0 5 3 6
12   Harry de Waard  2044   H   3 2 0 1 4 4 10
  Alexander Getmanski GMI 2361   H   3 1 2 0 4 4 9
  Joost Hendriksen  2177   H   3 1 2 0 4 4 9
  Daan van Os  2020   H   3 1 2 0 4 4 8
  Vitalia Doumesh MIF 2108   H   3 1 2 0 4 4 8
  Valere Hermans  1996   H   3 1 2 0 4 4 8
  Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   3 1 2 0 4 4 8
  Andrew Tjon A Ong  2195   H   3 1 2 0 4 4 8
  André Nijmeijer  2036   H   3 1 2 0 4 4 8
  Gera Hol  1892   H   3 1 2 0 4 4 8
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   H   3 1 2 0 4 4 8
  Wouter Ludwig  2167   H   3 1 2 0 4 4 8
  Auke Scholma GMI 2313   H   3 1 2 0 4 4 8
  Brion Koullen  2109   H   3 1 2 0 4 4 8
  Youri Ermakov  2282   H   3 1 2 0 4 4 8
  Vera Surova  2100   H   3 1 2 0 4 4 8
  Gunars Zalitis MF 2201   H   3 1 2 0 4 4 8
29   Paul Wijninga  2075   H   3 1 2 0 4 3 8
  Iwan Tokusarov  2265   H   3 1 2 0 4 3 7
  Sergei Kalinov  2299   H   3 2 0 1 4 3 7
  Hans Bentvelzen  2189   H   3 1 2 0 4 3 7
33   Peter Pippel  2179   H   3 2 0 1 4 2 8
34   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   3 2 0 1 4 2 7
35   Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   3 2 0 1 4 2 7
  Justinas Jankunas  2246   H   3 2 0 1 4 2 7
  Egidijus Petryla MI 2276   H   3 1 2 0 4 2 6
  Gawril Kolesov  2341   H   3 1 2 0 4 2 6
  Vladimir Weytsman GMI 2336   H   3 1 2 0 4 2 5
  Ton van der Ploeg  2100   H   3 1 2 0 4 2 4
  Jan van Oosterhout  1800   H   3 1 2 0 4 2 4
42   Antra Valnere  2018   H   3 1 1 1 3 4 9
  Ron Heusdens MI 2345   H   3 1 1 1 3 4 8
44   Natalja Gerasimovich  2043   H   3 1 1 1 3 3 8
  Jan Nijmeijer  2089   H   3 1 1 1 3 3 8
  Henk Hoekman  2187   H   3 1 1 1 3 3 8
  Ton Berends  1988   H   3 1 1 1 3 3 8
  Rinat Ishimbaev  2264   H   3 1 1 1 3 3 8
  Henk Kalk  2235   H   3 1 1 1 3 3 8
  Marina Borkowa MIF 2190   H   3 1 1 1 3 3 8
  Bert Habets  1898   H   3 0 3 0 3 3 8
  Kees de Jong  1978   H   3 1 1 1 3 3 7
  Michail Samochvalow  2222   H   3 1 1 1 3 3 7
  Zilvinas Mardosa  2094   H   3 0 3 0 3 3 7
  Igor Kirzner GMI 2318   H   3 0 3 0 3 3 7
  Irina Pashkevich GMIF 2149   H   3 1 1 1 3 3 7
  Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   3 0 3 0 3 3 6
58   Nona Savina MIF 2142   H   3 1 1 1 3 2 7
  Gerrit Draaisma  2170   H   3 1 1 1 3 2 7
  Jean-Paul Plantin  2054   H   3 1 1 1 3 2 5
  Jeroen van den Akker  2315   H   3 1 1 1 3 2 5
62   Wim Vrijland  2074   H   3 1 0 2 2 4 10
  Leo van Teijlingen  1856   H   3 1 0 2 2 4 9
  Johan van Aalderen  2185   H   3 0 2 1 2 4 8
  Klaas Mondria  2000   H   3 0 2 1 2 4 8
  Feiko Stoppels  1915   H   3 1 0 2 2 4 8
  Sharunas Mardosa  2134   H   3 0 2 1 2 4 8
  Nico Leemberg  2018   H   3 1 0 2 2 4 8
  Erna Wanders MIF 2174   H   3 1 0 2 2 4 8
  Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   3 0 2 1 2 4 8
  Harry Graaskamp  2110   H   3 1 0 2 2 4 8
  Kees Thijssen GMI 2352   H   3 0 2 1 2 4 8
73   Jakov Shaus  2336   H   3 0 2 1 2 3 8
  Jan Bosch  2100   H   3 0 2 1 2 3 8
  Piet Karregat  2227   H   3 0 2 1 2 3 7
  Gruno Grune  2100   H   3 1 0 2 2 3 7
  Jaap Vink  2100   H   3 0 2 1 2 3 6
78   Cock van Wijk  2064   H   3 0 2 1 2 2 7
  Klaas Bor  2170   H   3 1 0 2 2 2 7
  Mirjam Hol  2100   H   3 0 2 1 2 2 6
  Adriaan Groenendijk  2100   H   3 1 0 2 2 2 6
  Jan Preuter  2100   H   3 0 2 1 2 2 6
  Frits Verboven    H   3 0 2 1 2 2 6
  Aleksandra Burnasheva  2091   H   3 0 2 1 2 2 6
  Martin Bosch  2100   H   3 0 2 1 2 2 6
  Jaap Huizinga  2012   H   3 0 2 1 2 2 6
  Adri van Huet  2169   H   3 0 2 1 2 2 6
  Wim Martin  2180   H   3 0 2 1 2 2 6
  Pertap Malahé  2109   H   3 0 2 1 2 2 5
  V. Steenbeek  2100   H   3 0 2 1 2 2 5
91   Piet Jonkers  2100   H   3 0 1 2 1 3 8
  Evert Schuttert  1800   H   3 0 1 2 1 3 8
  Willem Bor    H   3 0 1 2 1 3 7
  Konstantin Eljanov  1899   H   3 0 1 2 1 3 7
  Dirk Alderliesten  1864   H   3 0 1 2 1 3 7
  Kees Osté  1800   H   3 0 1 2 1 3 6
97   Tom Huizinga  1838   H   3 0 0 3 0 3 7
  John Folkers  1904   H   3 0 0 3 0 3 7
99   Bert Nieling  1468   H   3 0 0 3 0 2 6
  Francisco Linan  1800   H   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 di 14-05-2002  Anatoli Gantvarg (2402) - Wim Martin (2180) 2-0Partij
 Martin Bosch (2100) - Jakov Shaus (2336) 1-1Partij
 Cock van Wijk (2064) - Pertap Malahé (2109) 1-1
 Gunars Zalitis (2201) - Brion Koullen (2109) 1-1
 Erna Wanders (2174) - Sergei Kalinov (2299) 0-2
 Vladimir Weytsman (2336) - Piet Karregat (2227) 2-0
 Wim Vrijland (2074) - Gawril Kolesov (2341) 0-2
 Harry de Waard (2044) - Vladimir Milshin (2328) 0-2
 Antra Valnere (2018) - Alexander Georgiev (2419) 0-2
 Jaap Vink (2100) - Aleksandra Burnasheva (2091) 1-1
 Andrej Valjuk (2301) - Kelvin Adam Andall (2213) 1-1
 Yevgeniy Sklyarov (2302) - Sharunas Mardosa (2134) 2-0
 Andrew Tjon A Ong (2195) - Johan van Aalderen (2185) 2-0
 Alexander Shvartsman (2427) - Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) 2-0
 Nona Savina (2142) - Konstantin Eljanov (1899) 2-0
 Michail Samochvalow (2222) - Evert Schuttert (1800) 2-0
 Peter Pippel (2179) - Kees Thijssen (2352) 2-0
 Ton van der Ploeg (2100) - Frits Verboven  2-0
 Kees Osté (1800) - Jean-Paul Plantin (2054) 0-2
 Irina Pashkevich (2149) - Henk Kalk (2235) 1-1
 Daan van Os (2020) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) 1-1
 André Nijmeijer (2036) - Alexander Getmanski (2361) 1-1
 Jan van Oosterhout (1800) - Leo van Teijlingen (1856) 2-0
 Bert Nieling (1468) - Klaas Bor (2170) 0-2
 Marcel Monteba (2186) - Natalja Gerasimovich (2043) 2-0
 Klaas Mondria (2000) - Vitalia Doumesh (2108) 0-2
 Jan van Meggelen (2165) - Jan Nijmeijer (2089) 2-0
 Zilvinas Mardosa (2094) - Igor Kirzner (2318) 1-1
 Piet Jonkers (2100) - Rinat Ishimbaev (2264) 0-2
 Nico Leemberg (2018) - Paul Wijninga (2075) 0-2
 Jaap Huizinga (2012) - Auke Scholma (2313) 0-2
 Tom Huizinga (1838) - Feiko Stoppels (1915) 0-2
 Adri van Huet (2169) - Egidijus Petryla (2276) 0-2
 Mirjam Hol (2100) - V. Steenbeek (2100) 1-1
 Gera Hol (1892) - Vera Surova (2100) 1-1
 Henk Hoekman (2187) - Theo Dijkstra (2149) 0-2
 Ron Heusdens (2345) - Iwan Tokusarov (2265) 1-1
 Valere Hermans (1996) - Wouter Ludwig (2167) 1-1
 Bert Habets (1898) - Kees de Jong (1978) 1-1
 Adriaan Groenendijk (2100) - John Folkers (1904) 2-0
 Gruno Grune (2100) - Francisco Linan (1800) 2-0
 Harry Graaskamp (2110) - Justinas Jankunas (2246) 0-2
 Youri Ermakov (2282) - Jan Preuter (2100) 2-0
 Gerrit Draaisma (2170) - Alexey Chizhov (2411) 0-2
 Jan Bosch (2100) - Willem Bor  1-1
 Marina Borkowa (2190) - Wytze Sytsma (2182) 0-2
 Ton Berends (1988) - Elena Milshina-Djemotskina (2166) 1-1
 Hans Bentvelzen (2189) - Joost Hendriksen (2177) 1-1
 Jeroen van den Akker (2315) - Dirk Alderliesten (1864) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2335) - Guntis Valneris (2419) 1-1