HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK PLDB 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivar Jansen  1900   H   2 2 0 0 4 4 8
  Ali Fthalla  1900   H   2 2 0 0 4 4 8
  Jesse van Beek  1991   H   2 2 0 0 4 4 8
  Fabian Snijder  1948   H   2 2 0 0 4 4 8
  Gerhard Gerritsen  1910   H   2 2 0 0 4 4 8
6   Ron Heusdens GMI 2345   H   2 2 0 0 4 3 6
  Sjuul Verheij  1986   H   2 2 0 0 4 3 6
  Bé Eggens  2136   H   2 2 0 0 4 3 6
9   Stan Brink  1916   H   2 2 0 0 4 2 4
  Rein van der Wal  1935   H   2 2 0 0 4 2 4
11   Katinka Blanken    H   2 1 1 0 3 5 7
  Cheick Sadibou Drame  2290   H   2 1 1 0 3 5 7
13   Timo Kuipers    H   2 1 1 0 3 4 5
  Anton van Berkel MI 2300   H   2 1 1 0 3 4 5
  Sjoerd ten Brinke  2039   H   2 1 1 0 3 4 5
  Marc den Hartog  2001   H   2 1 1 0 3 4 5
  Theo Dijkstra MF 2128   H   2 1 1 0 3 4 5
  Freek van Stijn    H   2 1 1 0 3 4 5
  Mara Langeveld    H   2 1 1 0 3 4 5
  Niek van Zoelen  1900   H   2 1 1 0 3 4 5
  Pierre Lacroix  2129   H   2 1 1 0 3 4 5
  Marcel Monteba  2196   H   2 1 1 0 3 4 5
  Jozef Linssen    H   2 1 1 0 3 4 5
  Peter Swelsen  1960   H   2 1 1 0 3 4 5
25   Tom Swelsen  1900   H   2 1 1 0 3 3 4
  Nicole Schouten  1900   H   2 1 1 0 3 3 4
  Martijn van Gortel  2111   H   2 1 1 0 3 3 4
  Johan Rademaker  1977   H   2 1 1 0 3 3 4
  Andrej Kalmakov GMI 2315   H   2 1 1 0 3 3 4
  Niek Smeitink  2093   H   2 1 1 0 3 3 4
31   Bas van Berkel  1900   H   2 1 1 0 3 3 3
  Manon Oudenes-Bassant  1881   H   2 1 1 0 3 3 3
  Peter Bronstring  1912   H   2 1 1 0 3 3 3
  Kaspar Heijnen  1906   H   2 1 1 0 3 3 3
35   Stella van Buuren    H   2 1 1 0 3 2 3
  Rick Hartman    H   2 1 1 0 3 2 3
  Valere Hermans  1958   H   2 1 1 0 3 2 3
  Alexander Getmanski GMI 2353   H   2 1 1 0 3 2 3
  Michel Stempher  2061   H   2 1 1 0 3 2 3
40   Jasper Daems  2176   H   2 0 2 0 2 6 6
41   Mitchel Mensinga  1900   H   2 1 0 1 2 6 4
  Derk-Jan Riesthuis  2009   H   2 1 0 1 2 6 4
  Thijs Vreugdenhil    H   2 1 0 1 2 6 4
44   Sarah Rijgersberg  2016   H   2 0 2 0 2 5 5
  Wiel Maertzdorf  2098   H   2 0 2 0 2 5 5
  Arco Berger  1896   H   2 0 2 0 2 5 5
  Arie van Diggele  1838   H   2 0 2 0 2 5 5
48   Andy Damen  1995   H   2 1 0 1 2 5 2
  Leo Rosendaal  2094   H   2 1 0 1 2 5 2
  Jan Kerkhofs  1949   H   2 1 0 1 2 5 2
51   Marcel van der Most  1947   H   2 0 2 0 2 4 4
  Paul Wijninga  2119   H   2 0 2 0 2 4 4
  Piet Rozenboom  1994   H   2 0 2 0 2 4 4
  Gerard Zijlema  1969   H   2 0 2 0 2 4 4
  Dave Bleeker  2025   H   2 0 2 0 2 4 4
  Peter Schellekens  2091   H   2 0 2 0 2 4 4
  Anton van Drumpt    H   2 0 2 0 2 4 4
  Gerrit Valkenburg  1871   H   2 0 2 0 2 4 4
  Brion Koullen  2174   H   2 0 2 0 2 4 4
60   Bert Woolschot  2053   H   2 1 0 1 2 4 0
  Niels Verboon    H   2 1 0 1 2 4 0
  Dré Verheggen  1989   H   2 1 0 1 2 4 0
  Jim Depaepe  2053   H   2 1 0 1 2 4 0
  Elvia Sõber  1973   H   2 1 0 1 2 4 0
  Dana van der Wiele    H   2 1 0 1 2 4 0
  René Emmaneel    H   2 1 0 1 2 4 0
  Mark Deurloo  2212   H   2 1 0 1 2 4 0
  Thomas Henriquez  1886   H   2 1 0 1 2 4 0
69   Maaike Kamer    H   2 0 2 0 2 3 3
  Nico Lugthart  2105   H   2 0 2 0 2 3 3
  Aat Verhaar  1939   H   2 0 2 0 2 3 3
  Martin van Dijk  2118   H   2 0 2 0 2 3 3
  Ruben Groenendijk  1906   H   2 0 2 0 2 3 3
  Igor Chartoriyski MF 2170   H   2 0 2 0 2 3 3
75   Rama Polderman    H   2 1 0 1 2 3 0
  Wenlong Gao    H   2 1 0 1 2 3 0
77   Jan T. Terpstra  1918   H   2 1 0 1 2 2 0
  Folkert Jansen    H   2 1 0 1 2 2 0
  Anouk van Loon  1921   H   2 1 0 1 2 2 0
80   Jurrian Fischer    H   2 0 1 1 1 6 3
  Daouda Diakite MI 2243   H   2 0 1 1 1 6 3
  Arnoud Rood  1938   H   2 0 1 1 1 6 3
  Ricardo Pierre GMI 2270   H   2 0 1 1 1 6 3
  Lou Chappin  1900   H   2 0 1 1 1 6 3
85   Willem Winter  2130   H   2 0 1 1 1 6 2
86   Theo Schippers  2238   H   2 0 1 1 1 5 2
  Jitse Slump    H   2 0 1 1 1 5 2
  Clemens Crucius  1968   H   2 0 1 1 1 5 2
  Adriaan Molendijk  1900   H   2 0 1 1 1 5 2
  Gijs Schoenmakers  2038   H   2 0 1 1 1 5 2
91   Johan Sterrenburg  2215   H   2 0 1 1 1 5 1
  Raphaël Martens  2076   H   2 0 1 1 1 5 1
93   Niek Kuijvenhoven  2227   H   2 0 1 1 1 4 1
  Stephan Jansen  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Soraya van der Most    H   2 0 1 1 1 4 1
  Stijn Tuytel  2153   H   2 0 1 1 1 4 1
  Raymond Koopmanschap    H   2 0 1 1 1 4 1
  Matthias de Kruijf  2069   H   2 0 1 1 1 4 1
  Oscar Vaessen    H   2 0 1 1 1 4 1
  Vince van der Wiele    H   2 0 1 1 1 4 1
  Iepie Poepjes-Koopman MFF 1923   H   2 0 1 1 1 4 1
  Jean Marc Ndjofang GMI 2339   H   2 0 1 1 1 4 1
  Mike Koopmanschap  2168   H   2 0 1 1 1 4 1
  Albert Middelkoop    H   2 0 1 1 1 4 1
  Yoshua van der Most    H   2 0 1 1 1 4 1
106   Alexandra Betting  1925   H   2 0 1 1 1 3 1
  Ester van Muijen  1973   H   2 0 1 1 1 3 1
  Frans Teijn  1958   H   2 0 1 1 1 3 1
109   Thymen Naaktgeboren    H   2 0 0 2 0 6 0
  Harry van der Vossen  1983   H   2 0 0 2 0 6 0
111   Harry Mennema  1911   H   2 0 0 2 0 5 0
  Sjoerd de Jong    H   2 0 0 2 0 5 0
  Anne Schippers    H   2 0 0 2 0 5 0
  Klaas Mondria  1904   H   2 0 0 2 0 5 0
115   Maurice Koopmanschap    H   2 0 0 2 0 4 0
  Kees Romijn  2089   H   2 0 0 2 0 4 0
  Stéphane Bochaton  1852   H   2 0 0 2 0 4 0
  Berrie Bottelier    H   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 07-08-2010  Anne Schippers  - Rama Polderman  0-2Partij
 Sjoerd de Jong  - René Emmaneel  0-2Partij
 Maurice Koopmanschap  - Folkert Jansen  0-2Partij
 Thymen Naaktgeboren  - Anouk van Loon (1921) 0-2Partij
 Niels Verboon  - Klaas Mondria (1904) 2-0Partij
 Raymond Koopmanschap  - Iepie Poepjes-Koopman (1923) 1-1Partij
 Harry Mennema (1911) - Thomas Henriquez (1886) 0-2Partij
 Berrie Bottelier  - Jan T. Terpstra (1918) 0-2Partij
 Bert Woolschot (2053) - Stéphane Bochaton (1852) 2-0Partij
 Harry van der Vossen (1983) - Elvia Sõber (1973) 0-2Partij
 Alexandra Betting (1925) - Ester van Muijen (1973) 1-1Partij
 Johan Sterrenburg (2215) - Raphaël Martens (2076) 1-1Partij
 Stijn Tuytel (2153) - Mike Koopmanschap (2168) 1-1Partij
 Kees Romijn (2089) - Wenlong Gao  0-2Partij
 Niek Kuijvenhoven (2227) - Frans Teijn (1958) 1-1Partij
 Matthias de Kruijf (2069) - Jean Marc Ndjofang (2339) 1-1Partij
 Stella van Buuren  - Oscar Vaessen  2-0Partij
 Rick Hartman  - Lou Chappin (1900) 2-0Partij
 Niek van Zoelen (1900) - Stephan Jansen (1900) 2-0Partij
 Freek van Stijn  - Jurrian Fischer  2-0Partij
 Yoshua van der Most  - Timo Kuipers  0-2Partij
 Vince van der Wiele  - Mara Langeveld  0-2Partij
 Tom Swelsen (1900) - Albert Middelkoop  2-0Partij
 Nicole Schouten (1900) - Soraya van der Most  2-0Partij
 Ruben Groenendijk (1906) - Arie van Diggele (1838) 1-1Partij
 Maaike Kamer  - Arco Berger (1896) 1-1Partij
 Valere Hermans (1958) - Adriaan Molendijk (1900) 2-0Partij
 Johan Rademaker (1977) - Jitse Slump  2-0Partij
 Jozef Linssen  - Arnoud Rood (1938) 2-0Partij
 Gerard Zijlema (1969) - Sarah Rijgersberg (2016) 1-1Partij
 Clemens Crucius (1968) - Sjoerd ten Brinke (2039) 0-2Partij  
 Marcel van der Most (1947) - Dave Bleeker (2025) 1-1Partij
 Gerrit Valkenburg (1871) - Aat Verhaar (1939) 1-1Partij
 Paul Wijninga (2119) - Piet Rozenboom (1994) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2098) - Anton van Drumpt  1-1Partij
 Martin van Dijk (2118) - Brion Koullen (2174) 1-1Partij
 Daouda Diakite (2243) - Andrej Kalmakov (2315) 0-2Partij
 Michel Stempher (2061) - Gijs Schoenmakers (2038) 2-0Partij
 Theo Schippers (2238) - Alexander Getmanski (2353) 0-2Partij
 Niek Smeitink (2093) - Ricardo Pierre (2270) 2-0Partij
 Peter Schellekens (2091) - Nico Lugthart (2105) 1-1Partij
 Willem Winter (2130) - Igor Chartoriyski (2170) 1-1Partij
 Bas van Berkel (1900) - Katinka Blanken  1-1Partij
 Ivar Jansen (1900) - Dana van der Wiele  2-0Partij
 Mitchel Mensinga (1900) - Stan Brink (1916) 0-2Partij
 Thijs Vreugdenhil  - Gerhard Gerritsen (1910) 0-2Partij
 Kaspar Heijnen (1906) - Peter Swelsen (1960) 1-1Partij
 Marc den Hartog (2001) - Peter Bronstring (1912) 1-1Partij
 Ali Fthalla (1900) - Dré Verheggen (1989) 2-0Partij
 Derk-Jan Riesthuis (2009) - Fabian Snijder (1948) 0-2Partij
 Jim Depaepe (2053) - Rein van der Wal (1935) 0-2Partij
 Jesse van Beek (1991) - Jan Kerkhofs (1949) 2-0Partij
 Andy Damen (1995) - Ron Heusdens (2345) 0-2Partij
 Sjuul Verheij (1986) - Mark Deurloo (2212) 2-0Partij
 Marcel Monteba (2196) - Pierre Lacroix (2129) 1-1Partij
 Cheick Sadibou Drame (2290) - Anton van Berkel (2300) 1-1Partij
 Leo Rosendaal (2094) - Bé Eggens (2136) 0-2Partij
 Martijn van Gortel (2111) - Jasper Daems (2176) 1-1Partij
 Manon Oudenes-Bassant (1881) - Theo Dijkstra (2128) 1-1R