HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK PLDB 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jesse van Beek  1991   H   4 4 0 0 8 19 38
2   Fabian Snijder  1948   H   4 3 1 0 7 20 35
  Alexander Getmanski GMI 2353   H   4 3 1 0 7 20 35
4   Bé Eggens  2136   H   4 3 1 0 7 20 33
  Anton van Berkel MI 2300   H   4 3 1 0 7 20 33
  Ron Heusdens GMI 2345   H   4 3 1 0 7 20 33
7   Cheick Sadibou Drame  2290   H   4 3 1 0 7 19 31
8   Michel Stempher  2061   H   4 3 1 0 7 17 30
  Andrej Kalmakov GMI 2315   H   4 3 1 0 7 17 30
10   Sjuul Verheij  1986   H   4 2 2 0 6 19 27
  Igor Chartoriyski MF 2170   H   4 2 2 0 6 19 27
12   Johan Rademaker  1977   H   4 2 2 0 6 18 26
13   Peter Schellekens  2091   H   4 2 2 0 6 18 25
  Niek Smeitink  2093   H   4 2 2 0 6 18 25
  Marcel Monteba  2196   H   4 2 2 0 6 18 25
16   Sarah Rijgersberg  2016   H   4 2 2 0 6 17 25
17   Jasper Daems  2176   H   4 2 2 0 6 17 23
18   Derk-Jan Riesthuis  2009   H   4 3 0 1 6 17 20
19   Martin van Dijk  2118   H   4 2 2 0 6 16 23
20   Peter Swelsen  1960   H   4 2 2 0 6 15 21
21   Rein van der Wal  1935   H   4 2 1 1 5 22 23
22   Martijn van Gortel  2111   H   4 1 3 0 5 21 25
23   Sjoerd ten Brinke  2039   H   4 2 1 1 5 20 21
24   Ali Fthalla  1900   H   4 2 1 1 5 20 20
  Pierre Lacroix  2129   H   4 2 1 1 5 20 20
26   Elvia Sõber  1973   H   4 2 1 1 5 20 19
  Daouda Diakite MI 2243   H   4 2 1 1 5 20 19
28   Kaspar Heijnen  1906   H   4 2 1 1 5 19 16
29   Paul Wijninga  2119   H   4 1 3 0 5 18 22
30   Nico Lugthart  2105   H   4 1 3 0 5 18 20
31   Andy Damen  1995   H   4 2 1 1 5 18 17
32   Stan Brink  1916   H   4 2 1 1 5 18 15
33   Brion Koullen  2174   H   4 1 3 0 5 17 20
34   Jim Depaepe  2053   H   4 2 1 1 5 17 19
35   Jozef Linssen    H   4 2 1 1 5 17 15
36   Willem Winter  2130   H   4 2 1 1 5 17 14
37   Raphaël Martens  2076   H   4 2 1 1 5 16 16
38   Freek van Stijn    H   4 2 1 1 5 16 15
39   Theo Schippers  2238   H   4 2 1 1 5 16 13
40   Anton van Drumpt    H   4 1 3 0 5 15 18
41   Niek Kuijvenhoven  2227   H   4 2 1 1 5 15 17
42   Valere Hermans  1958   H   4 2 1 1 5 15 14
43   Katinka Blanken    H   4 2 1 1 5 15 13
44   Nicole Schouten  1900   H   4 2 1 1 5 14 15
45   Dave Bleeker  2025   H   4 1 3 0 5 13 16
46   Manon Oudenes-Bassant  1881   H   4 2 1 1 5 13 12
47   Wiel Maertzdorf  2098   H   4 0 4 0 4 20 20
48   Theo Dijkstra MF 2128   H   4 1 2 1 4 20 17
49   Jan Kerkhofs  1949   H   4 2 0 2 4 20 12
50   Bert Woolschot  2053   H   4 1 2 1 4 18 15
51   Gijs Schoenmakers  2038   H   4 1 2 1 4 18 12
52   Gerhard Gerritsen  1910   H   4 2 0 2 4 18 10
  Ivar Jansen  1900   H   4 2 0 2 4 18 10
54   Jitse Slump    H   4 1 2 1 4 17 14
55   Wenlong Gao    H   4 1 2 1 4 17 12
56   Ricardo Pierre GMI 2270   H   4 1 2 1 4 17 11
57   Leo Rosendaal  2094   H   4 2 0 2 4 17 8
58   Marcel van der Most  1947   H   4 0 4 0 4 16 16
59   Marc den Hartog  2001   H   4 1 2 1 4 16 13
  Piet Rozenboom  1994   H   4 1 2 1 4 16 13
61   Mike Koopmanschap  2168   H   4 1 2 1 4 16 12
62   Johan Sterrenburg  2215   H   4 1 2 1 4 16 11
  Timo Kuipers    H   4 1 2 1 4 16 11
64   Jan T. Terpstra  1918   H   4 2 0 2 4 16 8
65   Stijn Tuytel  2153   H   4 1 2 1 4 15 14
66   Maaike Kamer    H   4 1 2 1 4 15 11
67   Tom Swelsen  1900   H   4 1 2 1 4 15 10
68   Mitchel Mensinga  1900   H   4 2 0 2 4 15 8
69   Jean Marc Ndjofang GMI 2339   H   4 1 2 1 4 14 11
70   Thomas Henriquez  1886   H   4 2 0 2 4 14 8
71   Ruben Groenendijk  1906   H   4 0 4 0 4 13 13
72   Aat Verhaar  1939   H   4 1 2 1 4 13 10
73   Stéphane Bochaton  1852   H   4 2 0 2 4 12 6
74   Alexandra Betting  1925   H   4 1 2 1 4 11 9
75   Lou Chappin  1900   H   4 1 2 1 4 10 9
76   Gerard Zijlema  1969   H   4 0 3 1 3 20 15
77   Gerrit Valkenburg  1871   H   4 0 3 1 3 18 13
78   Arco Berger  1896   H   4 0 3 1 3 18 12
79   Mark Deurloo  2212   H   4 1 1 2 3 18 9
80   Stella van Buuren    H   4 1 1 2 3 18 8
81   Dré Verheggen  1989   H   4 1 1 2 3 17 9
82   Niek van Zoelen  1900   H   4 1 1 2 3 17 6
83   Peter Bronstring  1912   H   4 1 1 2 3 16 8
84   Mara Langeveld    H   4 1 1 2 3 16 7
85   Adriaan Molendijk  1900   H   4 1 1 2 3 16 6
  Matthias de Kruijf  2069   H   4 1 1 2 3 16 6
87   Bas van Berkel  1900   H   4 1 1 2 3 16 5
88   Rick Hartman    H   4 1 1 2 3 15 9
89   Niels Verboon    H   4 1 1 2 3 15 7
  Frans Teijn  1958   H   4 1 1 2 3 15 7
  Harry van der Vossen  1983   H   4 1 1 2 3 15 7
92   Ester van Muijen  1973   H   4 1 1 2 3 15 6
  Clemens Crucius  1968   H   4 1 1 2 3 15 6
94   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1923   H   4 1 1 2 3 12 4
95   Dana van der Wiele    H   4 1 1 2 3 12 3
96   Soraya van der Most    H   4 1 1 2 3 11 3
97   Arnoud Rood  1938   H   4 0 2 2 2 18 9
98   Arie van Diggele  1838   H   4 0 2 2 2 17 8
99   Raymond Koopmanschap    H   4 0 2 2 2 17 7
100   Thijs Vreugdenhil    H   4 1 0 3 2 14 4
101   Folkert Jansen    H   4 1 0 3 2 14 0
102   Kees Romijn  2089   H   4 1 0 3 2 13 4
103   Anouk van Loon  1921   H   4 1 0 3 2 13 2
  René Emmaneel    H   4 1 0 3 2 13 2
105   Rama Polderman    H   4 1 0 3 2 13 0
106   Oscar Vaessen    H   4 0 2 2 2 12 5
107   Harry Mennema  1911   H   4 1 0 3 2 12 0
108   Klaas Mondria  1904   H   4 1 0 3 2 10 0
  Berrie Bottelier    H   4 1 0 3 2 10 0
110   Jurrian Fischer    H   4 0 1 3 1 14 3
111   Vince van der Wiele    H   4 0 1 3 1 13 3
112   Stephan Jansen  1900   H   4 0 1 3 1 13 2
113   Yoshua van der Most    H   4 0 1 3 1 13 1
114   Thymen Naaktgeboren    H   4 0 1 3 1 12 1
  Albert Middelkoop    H   4 0 1 3 1 12 1
116   Sjoerd de Jong    H   4 0 1 3 1 11 1
117   Maurice Koopmanschap    H   4 0 0 4 0 11 0
118   Anne Schippers    H   4 0 0 4 0 9 0
 Ronde 4 
 ma 09-08-2010  Sjoerd de Jong  - Thymen Naaktgeboren  1-1Partij
 Maurice Koopmanschap  - Klaas Mondria (1904) 0-2Partij
 Anne Schippers  - Berrie Bottelier  0-2Partij
 Stephan Jansen (1900) - Iepie Poepjes-Koopman (1923) 0-2Partij
 Albert Middelkoop  - Ester van Muijen (1973) 0-2Partij
 Matthias de Kruijf (2069) - Yoshua van der Most  2-0Partij
 Jurrian Fischer  - Soraya van der Most  0-2Partij
 Lou Chappin (1900) - Rama Polderman  2-0Partij
 Harry van der Vossen (1983) - Niels Verboon  1-1Partij
 Dana van der Wiele  - Arco Berger (1896) 1-1Partij
 Maaike Kamer  - René Emmaneel  2-0Partij
 Folkert Jansen  - Aat Verhaar (1939) 0-2Partij
 Thijs Vreugdenhil  - Alexandra Betting (1925) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2339) - Arnoud Rood (1938) 2-0Partij
 Mike Koopmanschap (2168) - Raymond Koopmanschap  2-0Partij
 Oscar Vaessen  - Thomas Henriquez (1886) 0-2Partij
 Johan Sterrenburg (2215) - Kees Romijn (2089) 2-0Partij
 Arie van Diggele (1838) - Stéphane Bochaton (1852) 0-2Partij
 Anouk van Loon (1921) - Piet Rozenboom (1994) 0-2Partij
 Leo Rosendaal (2094) - Vince van der Wiele  2-0Partij
 Bas van Berkel (1900) - Anton van Drumpt  0-2Partij
 Niek van Zoelen (1900) - Dave Bleeker (2025) 0-2Partij
 Gijs Schoenmakers (2038) - Ruben Groenendijk (1906) 1-1Partij
 Theo Schippers (2238) - Stella van Buuren  2-0Partij
 Jim Depaepe (2053) - Gerrit Valkenburg (1871) 2-0Partij
 Ricardo Pierre (2270) - Bert Woolschot (2053) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1947) - Wenlong Gao  1-1Partij
 Niek Kuijvenhoven (2227) - Mark Deurloo (2212) 2-0Partij
 Rick Hartman  - Valere Hermans (1958) 0-2Partij
 Raphaël Martens (2076) - Gerard Zijlema (1969) 2-0Partij
 Clemens Crucius (1968) - Willem Winter (2130) 0-2Partij
 Nicole Schouten (1900) - Mara Langeveld  2-0Partij
 Daouda Diakite (2243) - Dré Verheggen (1989) 2-0Partij
 Jitse Slump  - Theo Dijkstra (2128) 1-1Partij
 Brion Koullen (2174) - Frans Teijn (1958) 2-0Partij
 Wiel Maertzdorf (2098) - Stijn Tuytel (2153) 1-1Partij
 Pierre Lacroix (2129) - Harry Mennema (1911) 2-0Partij
 Ivar Jansen (1900) - Igor Chartoriyski (2170) 0-2Partij
 Nico Lugthart (2105) - Stan Brink (1916) 1-1Partij
 Gerhard Gerritsen (1910) - Sarah Rijgersberg (2016) 0-2Partij
 Andy Damen (1995) - Elvia Sõber (1973) 1-1Partij
 Martin van Dijk (2118) - Jan Kerkhofs (1949) 2-0Partij
 Jasper Daems (2176) - Timo Kuipers  2-0Partij
 Mitchel Mensinga (1900) - Peter Schellekens (2091) 0-2Partij
 Paul Wijninga (2119) - Martijn van Gortel (2111) 1-1Partij
 Tom Swelsen (1900) - Derk-Jan Riesthuis (2009) 0-2Partij
 Marc den Hartog (2001) - Peter Swelsen (1960) 0-2Partij
 Johan Rademaker (1977) - Jan T. Terpstra (1918) 2-0Partij
 Niek Smeitink (2093) - Adriaan Molendijk (1900) 2-0Partij
 Michel Stempher (2061) - Ali Fthalla (1900) 2-0Partij
 Jozef Linssen  - Alexander Getmanski (2353) 0-2Partij
 Rein van der Wal (1935) - Andrej Kalmakov (2315) 0-2Partij
 Sjoerd ten Brinke (2039) - Anton van Berkel (2300) 0-2Partij
 Sjuul Verheij (1986) - Marcel Monteba (2196) 1-1Partij
 Cheick Sadibou Drame (2290) - Katinka Blanken  2-0Partij
 Ron Heusdens (2345) - Bé Eggens (2136) 1-1Partij
 Fabian Snijder (1948) - Freek van Stijn  2-0Partij
 Kaspar Heijnen (1906) - Jesse van Beek (1991) 0-2Partij
 Manon Oudenes-Bassant (1881) - Jan Heijnen (1867) 2-0Partij